Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Selam kizlar garson geldi buyurun ne alırsınız gece servisine başladım ama bu saatte kafe kuraları gereği sudan başka bişey veremiyoruz bir parça muhabbet Derseniz bekleriz

yaşlılık çok zor ya o kadar uğrasmış yemek yapmaya falan Kıyamam ben ona senin oralar nasıl kız burası çok soğuk donuyorum ben
Bizde yaslanacagiz canim, oyy birde ugrasmis etmis senin icin ye hepsini gitsin :)
Ben olsam dayanamazdim tontonuma
Bizim buralar hala sicak canim yani yarim kollularla geziyoruz.
Ama Turkiye bayagi sogukmus,hasta olmayin canim.

Bizde yaslanacagiz canim, oyy birde ugrasmis etmis senin icin ye hepsini gitsin :)
Ben olsam dayanamazdim tontonuma
Bizim buralar hala sicak canim yani yarim kollularla geziyoruz.
Ama Turkiye bayagi sogukmus,hasta olmayin canim.
Ay oldum olacam direniyorum oraya mi gelsem ne ondan sordum zaten sıcacık valla şu an sıcaklığa Hasretim

Ya iki saatte bir yiyorsun nasıl aldım bence bundan dolayı aldım hatta bu senede detixunu yaptım 100g bile vermedim bence benim bünyede sıkıntı: D
nasıi kilo aldın yahu yiyecek birşey yok ki listede yani yemek yok listede bütün öğünler ara öğün gibikendimi en azından kefir meyve gibi sağlıklı şeyler yiyorum diye teselli ediyorum

Az ve sık ye zayifla olayi bendede ise yaramiyor ben doyana kadar saglikli besinlerden yiyorum bidahaki ogune kadar bisey yok kahve cay haric

kaç kilo verdin ve kaç öğün yaptın?
ben karatayla ilk 1,5 -2 kilo veriyorum sonra doyana kadar yememe rağmen kilo almıyorum da vermiyorum da eminim devam etsem kilo veririm.ben biraz yemeyi seviyorum ama herşeyden yemeyi... hamur işi bulgur et ...karatay da ilk duraksamayı zaten bulgur ve kurufasulyeye başlayınca yaşıyorum. 1 tabak bulgurla doymam ben, aynı şekilde 1 tabak kuru fasulye ile de2si yan yana olsa anca doyuyorumben de doyana kadar ye diyen diyetlerle kilo veremiyorum (dukan protein günü hariç) illa ki sofradan gözüm arkada kalarak kalkacam

bi bilsen hep o mısır patlamaları içinde sisti galiba
Al işte biriminde gözü doymuyor
Yav zaten su dukani bi çözüm valla yapcam hiçte ornek menüsü yok

ben sana dukana örnek menü vereyim 3 gün atak için

sabah: 1,5 kaşık yulaf kepeği ve 1-2 yumurtayla krep (yağsız veya az yağlı)
şekersiz çay
az miktarda otgiller (maydanoz tere vb.)
az yağlı peynir
Az yağlı süt

Öğlen -akşam: yağsız ızgara veya haşlanmış et veya tavuk veya köfte veya balık veya hindi veya salam sosis veya sakatat veya bunların hepsi
+gene otgiller

ara larda: süt-ayran veya yukarıdaki herhangi birşey olabilir

bu evre sadece 2-3 gün sürüyor, 2. evrede bu listeye gün aşırı sebzeyemeği koyuyorsun, onu da her öğüne koymuyorsun1 öğün gene saf proteşn yapıyorsun. diğer sebzeli öğünlerde gene proteinin olacak muhakkak.

3. evrede zannediyorum 1-3 dilim kadar ekmek ve günde 1 meyve ekleniyor. yeni yaptığım için ilk 2 evreyi yazdım ama hiç 3. evreye geçemedim

***son yaptığımda fark ettiğim şey 2. evreyi 1 gün proteib bir gün sebze+protein şeklinde yapabildiğin gibi 2+5 diye de yapabiliyorsun 2+0 diye de. yani kimisi haftada 2 gün protein 5 gün de sebze+preotein günü yapıyormuş kimi de o 5 günde sadece dikkat edip (dukan yapmayıp) pazartesi ve perşembe günleri proteşn günü yapıyormuş.oluyormuş yani. nasıl kitaptan işime gelen yerleri seçiyorum

Gel canim gel bilet fiyatlarida gayet ucuz sezondan dolayi,kisa kollularini da al gel :)
Ay geliyorum bekle beni

Bende her diyetin örnek menüsü mevcut istersen yollayim ne kadar diyet varsa lazım olur diye örnek menüsünü yazıyorum biyere dukani bede denemedim ama örneği olsa da

Toplamda 25 kg verdim.. Hep 3 ogun yaptim ben.. Ama ogun aralarim hep 4.5 saat oldu leptin hep calisti.. Gece hic bisey yemedim.. 10 dan sonra su bile icmedim.. Gece 11.30 en ec uyudum cunku en cok yag yakimi gece uyrken oluyormus
dukan cok hizli kilo verdiriyor ama kacamagi affetmiyor bi lokma kacamak yapinca tum hafta verdigin kilo geri geliyor

yanlis canim ilk evrede otgiller hic yok peynirin yogurdun yagorani %2 olcak ilk evrenin kac gun oldugunu dukan test beljrliyor

Ay geliyorum bekle beni

Bende her diyetin örnek menüsü mevcut istersen yollayim ne kadar diyet varsa lazım olur diye örnek menüsünü yazıyorum biyere dukani bede denemedim ama örneği olsa da
birde sen yolla bakalım canım

25kg mu ne kadar surede tamda benim 25kg fazla var ama karatay hiç hata affetmiyor

dukan ın serbest yenebilecek 10 besin grubunda otlar yok evet ama bazı yerlerde otlardan bahsediyor hemen bakayım.
Dukan Diyetinin uygulanması Atak Evresi Ekstralar bölümünde hani şu balığa az miktarda limon damlatılması veyaz şekersiz olmak kaydıyla az miktarda ketçap kullanılabileceğinden bahseden bölümde baharlı otlar (maydanoz,dereotu)vb. kekik sarmısak soğan vb. her çeşit baharat için kısıtlama yok hatta diyete lezzet kattığı için önerilir demiş.
Alt kısımda da salatalık turşusu ve soğan yenebilir ama çok yendiğinde sebze yenmiş olacağı için protein gününe uygun değil demiş. ben buradan otların az miktarda yenebileceğini çıkardım

Diyet denilince akla ot gelir ,ot bile yedirmeyen diyete ne diyim ben

Gnelde diyetler bırakınca kilo aldırır ,ama dukan 5 yıl içinde Dukan a devam edildiği halde kiloyu geri aldırıyormuş.Dukan diyeti ilk zaman hızlı kilo verdirse de 6 ay sonra verilen kilo diğer diyetlerle eşitleniyormuş,İştahı kesinlikle ilk zaman azaltıyor,ödem attırıyor moral veriyor. kısa bir süre yap bırak yane

6 bucuk ay oldu canim 16 kg yu karatayla 4 ayda 9 kg yuda dukanla 2 ayda verdim sporumu ve caylarimi hic aksatmadim
ooooo süpersin.
anladığım dukanda da 4,5 saat açlığı uyguladın.
bitki çayı neler içiyorsun bir de sporun nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…