Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

dukani birakinca kilo aliyorsun dikkat etmeyince.. O izinli otlarda baharat niyetine.. Sebze gununde bide 3/4 protein olmali tabakta.. Istah cok azaliyor o yonden dukan harika..

ooooo süpersin.
anladığım dukanda da 4,5 saat açlığı uyguladın.
bitki çayı neler içiyorsun bir de sporun nedir?
evet ne diyeti uyguladiysam 4.5 saat leptini kullandim.. Hibiskus., yesilcay,mate, kekik,biberiye, funda , kiraz sapi evde mini bir aktar var zencefil tarcin ve karanfilde iciyor sabah ac karnina metabolizmami canlandirsin diye

bir tek hibiskus u kullanmadım,mate ve fundayı da 5li çayın içinden biliyorum diğerleri de ot veya baharat halleriyle bizim evde de mevcut:) Zencefil ve karanfil i sabah aç karna içmeyi ben de alışkanlık haline getirsem iyi olur hem kış hastalıklarından da korur.

Hemde cok enerjik oluyorsun zencefil ve karanfille icmeye basladigimdan beri sporumda artti. Spor olarakta jilian ve leslie yapiorum

Hemde cok enerjik oluyorsun zencefil ve karanfille icmeye basladigimdan beri sporumda artti. Spor olarakta jilian ve leslie yapiorum
lipton un kış çayını almıştım içinde her ikisi de var.şimdilik pratik olarak onu yaparım. sen nasıl hazırlıyorsun çayı? kaynatıyor musun demliyor musun? ve miktar öğrenebilir miyim? biraz fazla soru soruyorum ama napayım 25 kilo veren sensin
spor jillian ve leslie ile daha önce tanışmıştım. uzun süredir burada olup da bilmeyen yoktur zaten
bir de tae bo var, az önce ben de ondan yaptım

1 cubuk tarcin 3 dilim zencefil 4 karanfil 2 bardak su ile kaynatip iciyorum bi bardak sabah bi bardak aksam yemeginden once.. Tae bo bilmiyorum o nasil bisi hamhi bolgeler icin

1 cubuk tarcin 3 dilim zencefil 4 karanfil 2 bardak su ile kaynatip iciyorum bi bardak sabah bi bardak aksam yemeginden once.. Tae bo bilmiyorum o nasil bisi hamhi bolgeler icin

benim yaptığım bu, jilliian a göre daha hafif geldi. 4 lü hareketlerde el ayak koordinasyonum iyi olmadığı için tam hareketleri yapamıyorum ben de yapabildiğim kadar yapıyorum. kalça kol omuz karın Allah ne verdiyse çalıştırıyor

oyyy aile gezmeleri kacamaklara davetiye cikariyor:)
sen hangi takimdaydin canim?
bende dun hasta oldum oyle miskinim,oyle miskinim ki bugun yerimden kalkasim yok :)

oyyy aile gezmeleri kacamaklara davetiye cikariyor:)
sen hangi takimdaydin canim?
bende dun hasta oldum oyle miskinim,oyle miskinim ki bugun yerimden kalkasim yok :)
Geçmiş olsun 1. Takımdayım canım ben ya kaçamak falan kaçmaya çalışıyorum napayım yalnız yaşıyorum küçük bir ilçedeyim çalıştığım yerde yasitım yok çok oyalanacak işte yok napayım fırsat buldum kaçtım buralara
deadline ugramiyosun artik cafeye
Aslında uğruyorum ama saçma vakitlerde oluyor ya herkes gitmiş oluyor birde os çıkışı takıma uğruyorum gelince ordan buraya gelene kadar buralarda pek kimse olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…