Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın kızlar:KK33:
2. takım henüz gelmedi sahifelerine
bakıyım diğer takımlar rakibeler neler yaparlar, kilo verirler mi alırlar mı:KK53:
ne yerler ne içerler:KK72:
takıma geleli 3 yıl oldu 65-66 civarında seyrediyorum
yeni birşey deniyorum (diyetime tam uymayı deniyorum:KK70:)umarım başarılı olurum bu sefer
şu an ben de yeşil çay içiyorum yanında da 1 kuru kayısı

bakıyım diğer takımlar rakibeler neler yaparlar, kilo verirler mi alırlar mı:KK53:
yeni birşey deniyorum (diyetime tam uymayı deniyorum:KK70:)umarım başarılı olurum bu sefer

Gunaydin, aynen ben de takima geleli baya oldu ama son haftalarda gidim ilerlemiyorum :KK43:

Diyetisyene basladim, ben de birazdan 2 adet kuru erik ve yesil cay :KK70:

huu garsooooonnnn
garson istifa etmiş :-)

hey kimseler yok mu? :KK70:
var var olmazmı hosgeldınız :)

gunaydınn eriğimmmm

gunaydın canımm ne denıosun diyetinin adı ne

hemmen çalıntı yapıyorum
gule gule kullan :-)

selam kızlar biraz kahve biraz sohbet alayım
as canımm hosgeldın hemen yapıyorum kahvelerimiz :-)

selam kızlar biraz kahve biraz sohbet alayım
image.jpeg Buyur kahvelerimiz :-)

garson istifa etmiş :-)

var var olmazmı hosgeldınız :)

gunaydınn eriğimmmm

gunaydın canımm ne denıosun diyetinin adı ne

gule gule kullan :-)

as canımm hosgeldın hemen yapıyorum kahvelerimiz :-)

diyet elifezgi uzmansel in listeleri
eskikilomadonuyorum.com diye bir site yapmıştı bir ara. kendisi taylan kümelinin kızı. doğum sonrası aldığı kiloları verdiği 16 adet diyet listesi vardı haftalık. 2 yıldır falan site yoruma kapalı bir ara baya işlek bir bloktu orası. ilk listesi ödem atıcı liste ve en ağırı. yapınca hemen 1-2 günde hızlıca ödem gidiyor ama ilk liste 1 haftalık ödem atıcı olunca 1 hafta sabredemiyordum yiyordum. sonraki listeler gene haftalık ama 2 gün ödem atıcı 1 gün yağ yakıcı yok hızlandırıcı yani listeler 2 öyle 3 böyle derken sıkıcı değil. ilk listeyi atlasam 2den mi başlasam demiştim biri sormuş o da ilk okulun ilk 5 yılı gibi sırayla yapılmalı ilk 5 liste ve 1 bitmeden 2ye geçilmemeli demiş. tam beni disiplinize edecek tutum bu:confused:amacım bu 1 haftayı başarı ile tamamlamak. artık kilo vermekten falan geçtim listeyi tamamlasam yeter başarı zaten öyle gelecek diyorum:KK45:

kahve kahve kahve bu ne yaaa canımı çektirdiniz:KK48:
bu arada görüyorsunuz ne derseniz canımız onu çekiyor o yüzden ağzınızdan çıkacak yiyecek ismine dikkat edin:KK70:
haha susalım o zaman en iyisi:-)

diyet elifezgi uzmansel in listeleri
eskikilomadonuyorum.com diye bir site yapmıştı bir ara. kendisi taylan kümelinin kızı. doğum sonrası aldığı kiloları verdiği 16 adet diyet listesi vardı haftalık. 2 yıldır falan site yoruma kapalı bir ara baya işlek bir bloktu orası. ilk listesi ödem atıcı liste ve en ağırı. yapınca hemen 1-2 günde hızlıca ödem gidiyor ama ilk liste 1 haftalık ödem atıcı olunca 1 hafta sabredemiyordum yiyordum. sonraki listeler gene haftalık ama 2 gün ödem atıcı 1 gün yağ yakıcı yok hızlandırıcı yani listeler 2 öyle 3 böyle derken sıkıcı değil. ilk listeyi atlasam 2den mi başlasam demiştim biri sormuş o da ilk okulun ilk 5 yılı gibi sırayla yapılmalı ilk 5 liste ve 1 bitmeden 2ye geçilmemeli demiş. tam beni disiplinize edecek tutum bu:confused:amacım bu 1 haftayı başarı ile tamamlamak. artık kilo vermekten falan geçtim listeyi tamamlasam yeter başarı zaten öyle gelecek diyorum:KK45:
bi inceliyim diyet manyagı olaraktan eksik kalmıyım :-)

[QUTEef52, post: 43259711, member: 486702"]diyet elifezgi uzmansel in listeleri
eskikilomadonuyorum.com diye bir site yapmıştı bir ara. kendisi taylan kümelinin kızı. doğum sonrası aldığı kiloları verdiği 16 adet diyet listesi vardı haftalık. 2 yıldır falan site yoruma kapalı bir ara baya işlek bir bloktu orası. ilk listesi ödem atıcı liste ve en ağırı. yapınca hemen 1-2 günde hızlıca ödem gidiyor ama ilk liste 1 haftalık ödem atıcı olunca 1 hafta sabredemiyordum yiyordum. sonraki listeler gene haftalık ama 2 gün ödem atıcı 1 gün yağ yakıcı yok hızlandırıcı yani listeler 2 öyle 3 böyle derken sıkıcı değil. ilk listeyi atlasam 2den mi başlasam demiştim biri sormuş o da ilk okulun ilk 5 yılı gibi sırayla yapılmalı ilk 5 liste ve 1 bitmeden 2ye geçilmemeli demiş. tam beni disiplinize edecek tutum bu:confused:amacım bu 1 haftayı başarı ile tamamlamak. artık kilo vermekten falan geçtim listeyi tamamlasam yeter başarı zaten öyle gelecek diyorum:KK45:[/QUOTE]ilk listesiyle 2.5kg aldım :KK70: ikinci listeyi yaptım ama wcdeN cikamadim ve bıraktım yapmayi

[QUTEef52, post: 43259711, member: 486702"]diyet elifezgi uzmansel in listeleri
eskikilomadonuyorum.com diye bir site yapmıştı bir ara. kendisi taylan kümelinin kızı. doğum sonrası aldığı kiloları verdiği 16 adet diyet listesi vardı haftalık. 2 yıldır falan site yoruma kapalı bir ara baya işlek bir bloktu orası. ilk listesi ödem atıcı liste ve en ağırı. yapınca hemen 1-2 günde hızlıca ödem gidiyor ama ilk liste 1 haftalık ödem atıcı olunca 1 hafta sabredemiyordum yiyordum. sonraki listeler gene haftalık ama 2 gün ödem atıcı 1 gün yağ yakıcı yok hızlandırıcı yani listeler 2 öyle 3 böyle derken sıkıcı değil. ilk listeyi atlasam 2den mi başlasam demiştim biri sormuş o da ilk okulun ilk 5 yılı gibi sırayla yapılmalı ilk 5 liste ve 1 bitmeden 2ye geçilmemeli demiş. tam beni disiplinize edecek tutum bu:confused:amacım bu 1 haftayı başarı ile tamamlamak. artık kilo vermekten falan geçtim listeyi tamamlasam yeter başarı zaten öyle gelecek diyorum:KK45:[/QUOTEilk listesiyle 2.5kg aldım :KK70: ikinci listeyi yaptım ama wcdeN cikamadim ve bıraktım yapmayi
haha nasil kilo aldin kiz :-) hic denemem bile mezun olmama 5 kg kalmisken

Ya iki saatte bir yiyorsun nasıl aldım bence bundan dolayı aldım :KK70:hatta bu senede detixunu yaptım 100g bile vermedim bence benim bünyede sıkıntı: D
Az ve sık ye zayifla olayi bendede ise yaramiyor ben doyana kadar saglikli besinlerden yiyorum bidahaki ogune kadar bisey yok kahve cay haric

X