Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

dukan ın serbest yenebilecek 10 besin grubunda otlar yok evet ama bazı yerlerde otlardan bahsediyor hemen bakayım.
Dukan Diyetinin uygulanması Atak Evresi Ekstralar bölümünde hani şu balığa az miktarda limon damlatılması veyaz şekersiz olmak kaydıyla az miktarda ketçap kullanılabileceğinden bahseden bölümde baharlı otlar (maydanoz,dereotu)vb. kekik sarmısak soğan vb. her çeşit baharat için kısıtlama yok hatta diyete lezzet kattığı için önerilir demiş.
Alt kısımda da salatalık turşusu ve soğan yenebilir ama çok yendiğinde sebze yenmiş olacağı için protein gününe uygun değil demiş. ben buradan otların az miktarda yenebileceğini çıkardım:KK70:

Diyet denilince akla ot gelir ,ot bile yedirmeyen diyete ne diyim ben:KK14:

Gnelde diyetler bırakınca kilo aldırır ,ama dukan 5 yıl içinde Dukan a devam edildiği halde kiloyu geri aldırıyormuş.Dukan diyeti ilk zaman hızlı kilo verdirse de 6 ay sonra verilen kilo diğer diyetlerle eşitleniyormuş,İştahı kesinlikle ilk zaman azaltıyor,ödem attırıyor moral veriyor. kısa bir süre yap bırak yane:KK14:
dukani birakinca kilo aliyorsun dikkat etmeyince.. O izinli otlarda baharat niyetine.. Sebze gununde bide 3/4 protein olmali tabakta.. Istah cok azaliyor o yonden dukan harika..

ooooo süpersin.
anladığım dukanda da 4,5 saat açlığı uyguladın.
bitki çayı neler içiyorsun bir de sporun nedir?
evet ne diyeti uyguladiysam 4.5 saat leptini kullandim.. Hibiskus., yesilcay,mate, kekik,biberiye, funda , kiraz sapi evde mini bir aktar var :-) zencefil tarcin ve karanfilde iciyor sabah ac karnina metabolizmami canlandirsin diye

dukani birakinca kilo aliyorsun dikkat etmeyince.. O izinli otlarda baharat niyetine.. Sebze gununde bide 3/4 protein olmali tabakta.. Istah cok azaliyor o yonden dukan harika..

evet ne diyeti uyguladiysam 4.5 saat leptini kullandim.. Hibiskus., yesilcay,mate, kekik,biberiye, funda , kiraz sapi evde mini bir aktar var :-) zencefil tarcin ve karanfilde iciyor sabah ac karnina metabolizmami canlandirsin diye
bir tek hibiskus u kullanmadım,mate ve fundayı da 5li çayın içinden biliyorum diğerleri de ot veya baharat halleriyle bizim evde de mevcut:) Zencefil ve karanfil i sabah aç karna içmeyi ben de alışkanlık haline getirsem iyi olur hem kış hastalıklarından da korur.

bir tek hibiskus u kullanmadım,mate ve fundayı da 5li çayın içinden biliyorum diğerleri de ot veya baharat halleriyle bizim evde de mevcut:) Zencefil ve karanfil i sabah aç karna içmeyi ben de alışkanlık haline getirsem iyi olur hem kış hastalıklarından da korur.
Hemde cok enerjik oluyorsun zencefil ve karanfille icmeye basladigimdan beri sporumda artti. Spor olarakta jilian ve leslie yapiorum

Hemde cok enerjik oluyorsun zencefil ve karanfille icmeye basladigimdan beri sporumda artti. Spor olarakta jilian ve leslie yapiorum
lipton un kış çayını almıştım içinde her ikisi de var.şimdilik pratik olarak onu yaparım. sen nasıl hazırlıyorsun çayı? kaynatıyor musun demliyor musun? ve miktar öğrenebilir miyim? biraz fazla soru soruyorum ama napayım 25 kilo veren sensin:KK39:
spor jillian ve leslie ile daha önce tanışmıştım. uzun süredir burada olup da bilmeyen yoktur zaten:KK48:
bir de tae bo var, az önce ben de ondan yaptım:KK45:

lipton un kış çayını almıştım içinde her ikisi de var.şimdilik pratik olarak onu yaparım. sen nasıl hazırlıyorsun çayı? kaynatıyor musun demliyor musun? ve miktar öğrenebilir miyim? biraz fazla soru soruyorum ama napayım 25 kilo veren sensin:KK39:
spor jillian ve leslie ile daha önce tanışmıştım. uzun süredir burada olup da bilmeyen yoktur zaten:KK48:
bir de tae bo var, az önce ben de ondan yaptım:KK45:
1 cubuk tarcin 3 dilim zencefil 4 karanfil 2 bardak su ile kaynatip iciyorum bi bardak sabah bi bardak aksam yemeginden once.. Tae bo bilmiyorum o nasil bisi hamhi bolgeler icin

1 cubuk tarcin 3 dilim zencefil 4 karanfil 2 bardak su ile kaynatip iciyorum bi bardak sabah bi bardak aksam yemeginden once.. Tae bo bilmiyorum o nasil bisi hamhi bolgeler icin

benim yaptığım bu, jilliian a göre daha hafif geldi. 4 lü hareketlerde el ayak koordinasyonum iyi olmadığı için tam hareketleri yapamıyorum ben de yapabildiğim kadar yapıyorum. kalça kol omuz karın Allah ne verdiyse çalıştırıyor

İyiyim canım teyzemdeyim bugunde :-) aile gezmesi yapıyorum da:KK70: haftasonu gececeğim eve dönünce sıkı bir hafta beni bekliyor hem yemek olarak hem de spor olarak kemerleri sokmasının vakti geldi artık ama:-) sen ne yapıyorsun:KK66:
oyyy aile gezmeleri kacamaklara davetiye cikariyor:)
sen hangi takimdaydin canim?
bende dun hasta oldum oyle miskinim,oyle miskinim ki bugun yerimden kalkasim yok :)

oyyy aile gezmeleri kacamaklara davetiye cikariyor:)
sen hangi takimdaydin canim?
bende dun hasta oldum oyle miskinim,oyle miskinim ki bugun yerimden kalkasim yok :)
Geçmiş olsun:KK43: 1. Takımdayım canım ben:KK66: ya kaçamak falan kaçmaya çalışıyorum napayım yalnız yaşıyorum küçük bir ilçedeyim çalıştığım yerde yasitım yok çok oyalanacak işte yok napayım fırsat buldum kaçtım buralara:-)
deadline deadline ugramiyosun artik cafeye
Aslında uğruyorum ama saçma vakitlerde oluyor ya herkes gitmiş oluyor birde os çıkışı takıma uğruyorum gelince ordan buraya gelene kadar buralarda pek kimse olmuyor :-)

X