Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın kızlar
2. takım henüz gelmedi sahifelerine
bakıyım diğer takımlar rakibeler neler yaparlar, kilo verirler mi alırlar mı
ne yerler ne içerler
takıma geleli 3 yıl oldu 65-66 civarında seyrediyorum
yeni birşey deniyorum (diyetime tam uymayı deniyorum)umarım başarılı olurum bu sefer
şu an ben de yeşil çay içiyorum yanında da 1 kuru kayısı

Gunaydin, aynen ben de takima geleli baya oldu ama son haftalarda gidim ilerlemiyorum

Diyetisyene basladim, ben de birazdan 2 adet kuru erik ve yesil cay

huu garsooooonnnn
garson istifa etmiş

hey kimseler yok mu?
var var olmazmı hosgeldınız :)

gunaydınn eriğimmmm

gunaydın canımm ne denıosun diyetinin adı ne

hemmen çalıntı yapıyorum
gule gule kullan

selam kızlar biraz kahve biraz sohbet alayım
as canımm hosgeldın hemen yapıyorum kahvelerimiz

garson istifa etmiş

var var olmazmı hosgeldınız :)

gunaydınn eriğimmmm

gunaydın canımm ne denıosun diyetinin adı ne

gule gule kullan

as canımm hosgeldın hemen yapıyorum kahvelerimiz

diyet elifezgi uzmansel in listeleri
eskikilomadonuyorum.com diye bir site yapmıştı bir ara. kendisi taylan kümelinin kızı. doğum sonrası aldığı kiloları verdiği 16 adet diyet listesi vardı haftalık. 2 yıldır falan site yoruma kapalı bir ara baya işlek bir bloktu orası. ilk listesi ödem atıcı liste ve en ağırı. yapınca hemen 1-2 günde hızlıca ödem gidiyor ama ilk liste 1 haftalık ödem atıcı olunca 1 hafta sabredemiyordum yiyordum. sonraki listeler gene haftalık ama 2 gün ödem atıcı 1 gün yağ yakıcı yok hızlandırıcı yani listeler 2 öyle 3 böyle derken sıkıcı değil. ilk listeyi atlasam 2den mi başlasam demiştim biri sormuş o da ilk okulun ilk 5 yılı gibi sırayla yapılmalı ilk 5 liste ve 1 bitmeden 2ye geçilmemeli demiş. tam beni disiplinize edecek tutum buamacım bu 1 haftayı başarı ile tamamlamak. artık kilo vermekten falan geçtim listeyi tamamlasam yeter başarı zaten öyle gelecek diyorum

kahve kahve kahve bu ne yaaa canımı çektirdiniz
bu arada görüyorsunuz ne derseniz canımız onu çekiyor o yüzden ağzınızdan çıkacak yiyecek ismine dikkat edin
haha susalım o zaman en iyisi

bi inceliyim diyet manyagı olaraktan eksik kalmıyım

[QUTEef52, post: 43259711, member: 486702"]diyet elifezgi uzmansel in listeleri
eskikilomadonuyorum.com diye bir site yapmıştı bir ara. kendisi taylan kümelinin kızı. doğum sonrası aldığı kiloları verdiği 16 adet diyet listesi vardı haftalık. 2 yıldır falan site yoruma kapalı bir ara baya işlek bir bloktu orası. ilk listesi ödem atıcı liste ve en ağırı. yapınca hemen 1-2 günde hızlıca ödem gidiyor ama ilk liste 1 haftalık ödem atıcı olunca 1 hafta sabredemiyordum yiyordum. sonraki listeler gene haftalık ama 2 gün ödem atıcı 1 gün yağ yakıcı yok hızlandırıcı yani listeler 2 öyle 3 böyle derken sıkıcı değil. ilk listeyi atlasam 2den mi başlasam demiştim biri sormuş o da ilk okulun ilk 5 yılı gibi sırayla yapılmalı ilk 5 liste ve 1 bitmeden 2ye geçilmemeli demiş. tam beni disiplinize edecek tutum buamacım bu 1 haftayı başarı ile tamamlamak. artık kilo vermekten falan geçtim listeyi tamamlasam yeter başarı zaten öyle gelecek diyorum[/QUOTE]ilk listesiyle 2.5kg aldım ikinci listeyi yaptım ama wcdeN cikamadim ve bıraktım yapmayi

haha nasil kilo aldin kiz hic denemem bile mezun olmama 5 kg kalmisken

Ya iki saatte bir yiyorsun nasıl aldım bence bundan dolayı aldım hatta bu senede detixunu yaptım 100g bile vermedim bence benim bünyede sıkıntı: D
Az ve sık ye zayifla olayi bendede ise yaramiyor ben doyana kadar saglikli besinlerden yiyorum bidahaki ogune kadar bisey yok kahve cay haric

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…