Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Valla benimde metabolizmam yavaş aynı yerdeyiz:-) hoşgeldin sonu kilo kalanlar kervanına bişey bulursak deneyip başarılı olan diğerine anlatsın o zaman:KK70:
açıkçası artık umudumu yitirmek istemiyorum ama bazen takıyorum artık ya kilo beni yenecek ya ben onu ama çoğu zaman şöyle düşünüyorum ölmek var dönmek yok:KK70: takımda eminim çoğu insan bana gülüyor bukadar diyet yapıp kilo veremiyor kesin kaçamak yapıyor diyordur yada çeşitli yollar öneriliyor diyom ah bilseniz neler yaptım yok dediğimde inanmayanlarda olabilir . bir kısır döngü pazartesi bir tahlil yaptırıp yeniden yeniden devam :cool:

açıkçası artık umudumu yitirmek istemiyorum ama bazen takıyorum artık ya kilo beni yenecek ya ben onu ama çoğu zaman şöyle düşünüyorum ölmek var dönmek yok:KK70: takımda eminim çoğu insan bana gülüyor bukadar diyet yapıp kilo veremiyor kesin kaçamak yapıyor diyordur yada çeşitli yollar öneriliyor diyom ah bilseniz neler yaptım yok dediğimde inanmayanlarda olabilir . bir kısır döngü pazartesi bir tahlil yaptırıp yeniden yeniden devam :cool:
ya benimde aynı aylardır burdayım hatta 1 yıl olacak iki ileri bir geri takıma gelen gidiyor ben hep burdayım kilo verdim ama bayagi aynı yerde sayıyorum işte tahlilde yaptırdım bişey yok ama metabolizmam yavaş olabilirmiş bir ara diyetisyen gitmiştim öyle dedi valla bende pes etmeyeceğim bir şekilde gidecek sonucta:KK70:

ya benimde aynı aylardır burdayım hatta 1 yıl olacak iki ileri bir geri takıma gelen gidiyor ben hep burdayım kilo verdim ama bayagi aynı yerde sayıyorum işte tahlilde yaptırdım bişey yok ama metabolizmam yavaş olabilirmiş bir ara diyetisyen gitmiştim öyle dedi valla bende pes etmeyeceğim bir şekilde gidecek sonucta:KK70:
pes etmek bize yakışmaz elbette bide çözüm bulsak pek sevinecem:KK70: hayırlısı ne diyelim .

Öyle yani buluruz umarım ben bu aralar deneme aşamasındayim bakalım ise yarar bişey bulacak miyim:KK70:
umarım umarım bulursunuz kendim bulmuş kadar sevinirim inanın ben kendimden umudu kestimde inşallah sizde faydası olur. çünkü benim rahatsızlığımdan dolayı tshda çok sık dalgalanmalar oluyor buda bana ödem olarak dönüyor bakalım bir pazartesi tahlil sonuçları neyi gösterecek ona göre bir yol çizecem artık utanıyorum her cuma kilon kaç abla diye sorduklarında aynı kilodayım yada 200 300 gr almışım demekten onlarda çoğu zaman bana iyi niyetlerinden öneride bulunuyorlar ama nafile bende tık yok :KK70: neler denemedim demekten bende utanır oldum.

umarım umarım bulursunuz kendim bulmuş kadar sevinirim inanın ben kendimden umudu kestimde inşallah sizde faydası olur. çünkü benim rahatsızlığımdan dolayı tshda çok sık dalgalanmalar oluyor buda bana ödem olarak dönüyor bakalım bir pazartesi tahlil sonuçları neyi gösterecek ona göre bir yol çizecem artık utanıyorum her cuma kilon kaç abla diye sorduklarında aynı kilodayım yada 200 300 gr almışım demekten onlarda çoğu zaman bana iyi niyetlerinden öneride bulunuyorlar ama nafile bende tık yok :KK70: neler denemedim demekten bende utanır oldum.
Evet birdeğerlerine baktirmakta fayda var ne durumdasin inşallah sende bulursun ya verelim şu son kiloları da alıp başımızı gidelim :-) yani yarışma kısmından gidelim buralarda muhabbet ederiz yine korumaya çalışırız falan:-)

Bende bugün çok yoruldum eve zor attım kendimi ya :KK43:

Bu testi nerden Yapıyorsunuz hep duyuyorum test falan merak ettim cok:KK66:
Yorgunluktan olmezsek iyi :KK70: ben anneme geldim yan gelip ytiyorum sabahtan beri :KK70:
Bulmussun zaten testi :)
Selvos88 Selvos88 nete buldum atak 3 gün seyir 37 çıktı tamam birgün yaparsam haberim olsun dedim:-) o değilde dukan amca benim hedef kilolumu 57.4 belirledi tam 5 kilom var ona gore:-)
benimde dukan amcaya gore 5 kg var :)
İyi akşamlar çıtırlar gençlerin farkı belli olmuşş :21:yaklaşık 18 sayfa okudum sanırım:confused::confused: Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.:KK68::KK68:

Tek tek alıntı yapmadım ama aklımda kalanları yazayım @erigim arada sen de uğra kuzum ortak buluşma noktamız olsun :KK68:

deadline deadline en bekar benim bir kere şekercimmm ünvanımı kimseye kaptırmammm:KK23:

Selvos88 Selvos88 meleğim hasta olduğun bugün öyle belliki bir an önce iyileş tatlım:KK19:

candy_candy candy_candy sen çok yaşa emiii gıda testinden önceki cümlene çok güldümm:-)tartınız az da olsa gülümsemesi surat asmasından iyidir değilmi bitanemmm haftaya kahakaha atar inşallah:KK19:

Şimdiiii kilo vermenin duraklaması konusunda soru soran arkadaşımıza önerilerime gelirsek

Karataycılar olarak bizler kilo verimi durduğunda soğuk sıkım zeytinyağını ve sporu artırıyoruz her zaman işe yarıyor:21: Metabolizmayı hızlandırmak amaçlı 15 günde bir haftada 2 gün raw(çiğ beslenme + sebze suları ) yapabilirsiniz çok zor kilo veren biri olarak 5 günlük deneyim sonucunda 2,5 kilo vermiştim tavsiye ederim:KK66:

Genel olarak tüm glisemik indeksi düşük besinleri içeren diyetler başarılı bunu söyleyebilirim.Fakat isveç diyeti yapacak arkadaşım lütfen sağlığına zarar verme :stop::stop:
hepinize güzel bir haftasonu diliyorum:KK24::KK24:

iyilesiyorum kaptanim cok sukur :) eski halime donerim 1-2 gune
as canimm

Yorgunluktan olmezsek iyi :KK70: ben anneme geldim yan gelip ytiyorum sabahtan beri :KK70:
Bulmussun zaten testi :)

benimde dukan amcaya gore 5 kg var :)

iyilesiyorum kaptanim cok sukur :) eski halime donerim 1-2 gune
as canimm
Evet buldum hep söylüyorlardi dukana göre şu kada kilim var diye merak ediyordum aslında benim hedefimle aynı i diye aynı çıktı yaklaşık öğrenmiş oldum:-) bende valla yan gelip yatıyorum annem var evde ama gidecek yarın normalde yalnız yasiyorum:-)

Evet buldum hep söylüyorlardi dukana göre şu kada kilim var diye merak ediyordum aslında benim hedefimle aynı i diye aynı çıktı yaklaşık öğrenmiş oldum:-) bende valla yan gelip yatıyorum annem var evde ama gidecek yarın normalde yalnız yasiyorum:-)
Ohh desene sen tam bekar sultanlardansin :KK70: yanliz sorunsuz hayat ohh :KK70:

Evet aynen ya sabotaj yapıyor onuda ye bunu da ye yok hasta olma sakin yemek ye niye onu yemiyorsun:KK70: annem gelince bu şekilde ilerleyen konuşmalar ve getirileri:-)
Haaha annemde dio bana yeter mankenmi olcan azcik ye 0 beden hastaligina yakalandin sen dio :KK70:

FB_IMG_1445848779981.jpg

X