Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Teşekkür ederiz..
Bir köpeğe sarılıp da mutlu olmamayı düşünemiyorum ki kendi adıma..

Püsküüt'cüm sakıncası yoksa yaş kaçtı?
Şurada 22-23'ten fazla gözükmüyorsun maşallah.

Tüm kilolarımı verip, kilomuzu koruyalım topiğini deli gibi doldurasım var kızlar.
Bakalım ne zaman olacak.

Kızlar ne komiğim.. Sizin mesajları az önce girdiğimde görmemişim iyi mi..
Mil pardon..
Aebenim laf aramızda.. ben "insan" demeyi bıtaktım çoktan.. Artık tanıyorum, insan olduğuna emin olduklarıma insan diyorum.. Canlılar artık ikiye ayrılıyor benim için.. İki ayaklılar ve dört ayaklılar..
Ama bi'dakika.. yeşili unutmuşum.. e onlara da ayaksızlar diyeyim bari..

Çimstonu hiç duymamışım.. doğru dediklerine inanalım mı.. bilemedim..

Önce seni rahatlatacak bir şey söyleyeyim.. Sağlıklı kilosu olan hayvanların kaburgalarının belli olması gerekiyor.. Ha tabii röntgende göründüğü kadar değil.. )
Ne güzel yüreği varmış eski komşunun.. Allah bütün yollarını açık etsin..
Medya enteresan sahi.. Hani sanki zorla köpek nefreti aşılıyorlar..
Çok güzel bir video vardı.. Bulursam ekleyeyim.. Hani böyle daraldıkça izle dur..

Yapabiliyorsan ne mutlu sana Banucum.. (biri yazarken öğrenmiştim ismini, kullanmamda sakınca var mı)
Ama ben yapamıyorum.. Polyannacılığı bıraktım Nietzscheciliğe terfi ettim..
Der ki usta:
"Ümit mi? Ümit en son kötülüktür. Ümit kötülüklerin en kötüsüdür. Çünkü işkenceyi uzatır."
)

Cola mı.. Çok ilginç.. Denensin..

Aaa ilkkez duyuyorum . Demek kola temizliyor ha ... Eve en son kola ne zaman girdi hatirlamiyorum . Kola Zaten Wc dokmeye yarar ancak :)
Ahahahah
aebenim.. Sen çok yaşa e mi..

Bir polemik başlamasın da.. teyze de, nine de..
Teşekkürler..

Ayh.. ben de heyecanla bekliyorum o günleri.. Bakalım neler yazacaksın..

KESinlikle canm mutluluk kaynağı surata bakarmsın :) nemutlu hep berabermisiniz
Evet canım.. bütün şartları zorluyorum onu çok yalnız bırakmamak için..
Ama eğer ne zamandır beraber olduğumuzu soruyorsan.. 3.5 aylıktı kucağıma aldığımda.. Pragdan geldi arkadaş.. Pasaport ismi Alex..
Şimdi 12 yaşında.. Yap işte hsesabı sen..

Kilonun fazlası herkeste zarar işte de bazıları cidden çok kötü durumda.
Ekle tabi Püsküüt'üm, izleyelim meleklerimizi

Bu arada Nietzsche'ye bayılırım.
Az da kadın düşmanı olmasa iyiydi tabi.

Bir polemik başlamasın da.. teyze de, nine de..
Teşekkürler..

Ayh.. ben de heyecanla bekliyorum o günleri.. Bakalım neler yazacaksın..

Ahh, gelecek elbet er ya da geç.
Yemeğe bakış açımı değiştirmeye çalışıyorum bakalım ne kadar başarılı olacağım.

arada sadece okuyucu olarak takıldığım kafeye bi baktım ki benim uzmanlık sorum sorulmuş ama saolsun hm cim yanıtlamış püsküüt üm limon tuzu acaip iyi geliyor

ben kuru bamya pişirirken ve turşu da kullanıyorum limontuzunu bi de çaydanlık temzileme de
bende çok sevinirim çamaşır suyu kullanmayınca wc ler sanki temizlenmiyormuş gibi geliyor krem deterjanlarla temizledikten sonra bi de çamaşır suyu ile yıkarım
sweet cim hiç denememiştim eve kola girmiyor ama en kısa zamanda alıp bir 1 lt lik kullanayım bari gerçi benim ufaklıklar sürekli kola al diyorlar yok o zararlı diyom alınca onlar görmeden kullanmalıyım

ayy nasıl bağlısınız birbiriize düşünemiyorm bile :)

Tuttum tuttum kendimi ama dayanamayacağım.
Yahu hatunlar, siz nasıl sağlıklı besleniyorsunuz maşallah hepinize.
Ben de öyleyim ayaklarına yatmak istedim ama ı-ıh olmuyor.
Çok feci zero ya da light kola içiliyor bizim evde.
Sağlıksız da biliyorum ama aman neyi sağlıklı tüketiyoruz deyip dadanıyorum kolaya.

Colanin ha light ha zerosu , bence tatlandiricilar sekerdende
zararli.... Birden kesrmiyorsan kademeli uzaklastir evden . Kendinizi coladan tiksindircek şeyler okuyum cocuklara gosterin . Bir zaman colayi buzluga koymusuz donmus tamamen cikardik . Cozulunce dibine coken o simsiyah zift gibi siviyi gormelisin . Netteki colanin rengini nerden aldigini vs arastir . Sonuclari cocuklarla paylas
. Ama once sen ikna olup birakmalisinki cocuklarida biratirasin ....
Belgesrl izlerken dunyanin en ucra ve yoksul kosesinde bile colayi goruyorum bu bende cokkk soru isaretleri uyandiriyor ...

Evde 2 çocuk var. O da eşimle ben aben.
O, ikna olma konusu çok önemli.
Bana, klasik yediğimiz pek çok abur cubur ve hazır gıdadan daha zararlı gelmiyor o bu kola.
Bir de diyet başlayınca tatlı diye ona sarılıyorum. Normalde o kadar aramıyorum.
Rengi veren böcek de pek çok gıda da renklendirici olarak kullanıldığı için görmedim nasıl olsa diye içip duruyorum.
Yine de, bırakamasam bile azaltma konusunda bir çalışma yapmam gerekiyor sanırım.
Sizleri görünce utandım.

İyi akşamlar cafe dostlarııı

Başarı hikayeni sabırsızlıkla bekliyoruz kuzum okuyana dek burdayız kurtuluşun yok

Ne sakıncası olabilir ki kuzum elbette kullanabilirsin Nietzche den bir dönem hakikaten çok etkilendim fakat Ümitsiz de yaşanmaz ki kuzum belki de kendimi kandırıyorum secret misali pozitif düşünüp tüm dünyayı düşüncelerimle değiştireceğimi mi sanıyorum kimbilir

Bir dene toplihtcım cafeye her zaman uğrasan ne güzel olur bu arada

Elimizden geldiğince sağlıklı beslenmeye çalışıyoruz diyelim en doğrusu bitanem.Çünkü şehir şartlarında ne kadar sağlıklı beslenebiliriz tartışılır Elimden geldiğince evde yapabileceğim her şeyi kendim yapmaya çalışıyorum en azından .Nohuttan yoğurt mayamı bile kendim ürettim nihayet düşünüyorumda eskiden biz yoğurt yemiyormuşuz yine evde yoğurt yapardım fakat market yoğurdundan mayalardım.Hakikaten lezzeti enfes şimdi.Yaşasın Karatay Sultanım diyorum

Topligtcım da sen de küçük bir deney yapabilirsiniz bir şişeye yarı süt yarı kola koyun iki gün bekletin ve 2 gün sonunda şişenin içindeki değişimi görün inanın tiksinirsiniz

Sweetcim, nedense sana deli gibi Gamze diyesim var.
Her seferinde yazacağım, hayır diyorum kendime.

Tebrik ediyorum tekrar şekerim seni ve sağlıklı beslenen arkadaşları.
Çok güzel yapıyorsunuz.
Canan Karatay da tam sultan olmalık cidden.
Bayılıyorum kadının tavırlarına.

Kusura bakmayın efendim, bizim hizmetimiz biraz geç kalıyor.

canm ben en sn nezaman eve soktm hatırlaıyorm çocklar tadını bilmez zate onda güzel tazeck meyve sularıvar ohmis :)ayranımız çayımz var :)
içinde maşallah ne arasak var ve insanları nasıl kendne bağımlı yapıyor hele reklamlrını iziyorumda sankim iyilikk meleği masum bşiy ...

İşin ilginci ne biliyor musun Selincim?
Be yaklaşık 17 yaşıma kadar kola içmedim.
Sonra nasıl başladım hala yok o ara bende.

oohh mis koktuu :) yandaki bardağı be n alayımm olurmuu:)

Al tabi kuzum, boşuna mı 2 bardak getirdik.

günaydın cafe dostları
bundan sonra okuyucu olarak kalmayıp takılacağım bende
bu arada nohuttan nasıl maya yaptığını müsait bir zamanda anlatırmısın bende en son eve ne zaman hazır yoğurt aldığımı hatırlamıyorum artık o kadar uzun zaman geçti ki
bu arada ben zaten eve kolayı sokmuyorum tadını da sevmiyorum açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…