Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

ay bu 3. yeni dğmuş oy oy oy

sen böyle deyince ada aklıma geldi senden önce masaya oturuyolar imkanları olsa sipariş verecekler. ama hepsi birer tosuncuk olmuş :)

ay bu 3. yeni dğmuş oy oy oy

Bunlar yavrucuk henüz ama büyüyünce de pek farklı olmuyorlar.
Ancak şişip obez olabiliyorlar.
BMI ölçeceğim bak bir gelsin bizim eve şekerler.

sen böyle deyince ada aklıma geldi senden önce masaya oturuyolar imkanları olsa sipariş verecekler. ama hepsi birer tosuncuk olmuş :)

Ahh ne güzeller.
Ada derken hangi ada?
Ben de Kıbrıs'ta yaşarken böyleydi.
Nasıl alışıklar el üstünde tutulmaya.
Hayvanlar nasıl tosundu. Şimdi her yerde kemikleri sayılan hayvanlar var etrafımda.
Dışarı çıkasım gelmiyor. Hallederini ve insanların onlara davranışlarını görüp çoğu zaman ağlayıp dönüyorum eve.

heybeliye gitmiştim canım. ben biraz hayvanlardan huylanırım. orda yemek yemek zor olmuştu. aslında benim diyet yapacağım yer oraymış

kesnlkle canm daha neler var neler tuyu icin canli canli yolunan kazlar oldurulmeden kaynar suya atilan tavuklar...

heybeliye gitmiştim canım. ben biraz hayvanlardan huylanırım. orda yemek yemek zor olmuştu. aslında benim diyet yapacağım yer oraymış
Gerçekten rahat yemek yiyemediğimiz yerlerde bulunmak lazım diyet yaparken.
Biz, keyifler yerindeyken kilo vereceğiz diye uğraşıp duruyoruz. Zor veririz tabi.

Sana bir haberim var.. Ne yazık ki böyle bir dünya yok..
Hatta öyle bir noktaya geldik ki.. hani neredeyse kötüyü, daha kötü sayesinde kanıksamaya başladık..
Bu bakış açısına örnek cümle:
"Adam kendi kızına tecavüz ediyor.. Hayvana haydi haydi eder"

of of okurken bile ağlıyasım geliyor ben de öyle kötü şeyler duydumki benim çevremde değil ama bana bi arkadaşım anlatmıştı neyse vazgeçtim satrlara dökemiem ama çok iğreç ya of allahm sen evlatlarımızı yavrularımızı koru akıllarını başından alma (

Slm cafe dostları nihayet cafenin yolunu bulabildim nasılsınız bakalım bir cumayı daha atlattık darısı haftaya inşallah

Çok harika Sweetcim ya yerim ben bunları.
Bir de öyle oburlar ki, tam bizim evlik.
Bir taraftan trip atıyorlar, bir de pek inatçılar.
Şu videonun da güzelliğine bakar mısın yahu.

bulsam ben de yerim inan tatlım

ınsallah canm nasıp olursa neden olmasın hem cocuklarımda kucuklukten hayvan sevgısıyle buyumus olurlar ınsallah

hakikaten çok iyi olur çocuk gelişiminde hayvan sevgisi çok etkili Mervişim

Suratsız ne olacak.
Ne sıfatlarla seviyorum şu çirkinleri bir görsen.
Harika varlıklar.
Bulduğu yemeği de yalayıp yutuyor.
Sonra obez oluyorlar.
Dikkat etmek şart yanii.
Biz, odasını bile hazırladık daaa

ooo senin melek çok şanslı odası bile hazırmışşş

uyuklayanlara bayıldım aynen benim saat 12 civarı halim gibi

İllaki biliyorsunuzdur da..
Ne zaman komik bir köpek videosu görsem aklıma bu gelir:

Karşınızda uykusunda koşan köpek.. Ayhh.. bkmadım gülmekten..

görmüştüm bunu kıyamam rüyasında kimbilir ne görüyordu

Güzel taktikkk baharcım

kızlaar cafe çok boş kalmıış ama :)

haklısın tatlım

Bayıldım bu videoya izlemiştim bugün yavrum gözlerine inanamıyor diğer konulara gelince eğitim ve vicdan şart kuzum dilsiz meleklerin hepsi bize emanet yeterli koruyabiliyormuyuz işte o düşündürücü

Biliyorum Püsküüt'üm de içten içe bir temenni işte.
Nasıl böyle kötü olabiliyor insanlar anlamıyorum ki.
İçim acıyor böyle konuları gördükçe, okudukça.
Artık dünyanın normali kötü oldu.
İnanır mısın karşılıksız iyilik yapan insanları gördükçe mutlu oluyorum. Yaşasın hala böyle insanlar var diye.
Adaletli davranan insanları görünce seviniyorum. Bir hukuk devletinde adalet için sevinmek ne garip değil mi?
Ağzından çıkan sözü iki kere düşünen ve karşısındaki kırmamak için özen gösteren insanları görünce mutlu oluyorum.
Üzerinden henüz 1 yıl dahi geçmemişken, somayı unutmayan insanları gördükçe garip hüzünlü bir sıcaklık hissediyorum.
Bir Avm için ağaçları kesenleri durdurmak isteyen güzel insanların arkasında duranları, katillerinin aranmasını isteyenleri gördükçe seviniyorum.
Peki, her gün ne kadar çok şey için üzülmek zorunda kalıyoruz.
Her gün haberleri izleyemiyorum artık. Dayanmıyor kalbim.
Ne yapıyorum, gözlerimi mi kapatıyorum olanlara? Oysa pek çok kötü şeyi yaşamak zorunda kalan insanlarımız, hayvanlarımız var.
Ne yazık ki elimden birşey gelmeyince görmemeyi seçmek zorunda kalıyorum.
Çok duygusalım bugün ama bir taraftan isyan edesim var düzene.

Sweetcim şekerim, seni görmek ne güzel.
Son zamanlarda karşılaşamıyoruz bir türlü.
Özledim valla sohbetini.

Yazdıklarını okuyunca kendimi görür gibi oldum..
Aynı etkiler ve sonuç olarak aynı tepki..
Ama dur bir dakika.. demişsin ya bir hukuk devletinde adalet için sevinmek ne garip değil mi..
Bu bana bir fıkra çağrıştırdı.. Bir ara internette dolaşan bir şey..
Başlık şu:
Dünyanın en kısa fıkrası:
Türkiye bir hukuk devletidir.

Bu işin komik boyutu tabii de.. kendi adıma beni en çok rahatsız eden şey; ne zaman biz bu kadar güçsüz olduk.. Sanki bir kötü olayı daha kaldıramayacak kadar dolu hissediyorum yüreğimi..

Gelelim hayatın gerçeklerine..
Kızlar 3 konuda bilgiye ihtiyacım var..
1- Çaydanlığın içindeki kireci, kimyasal kullanmadan çözme yöntemi var mıdır?
2- Beşamel sosu tereyağı ile değil de zaytinyağı ile yapmak mümkün müdür?
3- Bir sürü gömleğim heba oldu zayıflayınca.. Daraltmam lazım. Beden dikişlerini yanlardan daraltıp düz makine çeksem olur mu?

Ayh.. hem sordum hem güldüm yahu..

Baharim yan dikisden cok arkadan pens atsan kurtarmiyormu ?

Z. Yagla olur bence cunki donmasi sart degil sosun . Ama unu cok kavurmamalisin malum z. Yag yanmasin .

Caydanlik icinde , zaman çözer deyim ,ahaha ,cunki kirec belli bir katman olunca atiyor kendini .. Tv'de Gosteriyorlardi ama not almamisim

Pens dediğin göğüs kısmına gelen verevimsi dikişse, beden olarak çok büyük aebenim.. L dan S a indim ya söylemesi ayıp.. Gömlekler eskiden hafif oturuyordu, şimdi giyilecek gibi değil.. Ben en iyisi yeğel gibi bişey yapayım, bakayım kurtarabiliyo muyum.. Yazık ama bi'sürü gömlek..

Hah iyi oldu bu bilgi.. Tereyağının kokusuna bile dayanamıyorum çünkü..

Peki şöyle sorayım o zaman.. Kireci kimyasalla çözmek mi daha az zararlı yoksa kireçlenmiş br çaydanlıkta su kaynatmaya devam etmek mi?

Tünaydın cafe dostları hepimizin güzel bir haftasonu geçirmesini dileirm

Oyyy kuzum benim ne güzel yazmışsın güzel yüreklim şu yazını okumak bile bana güç verdi inan benim hala umudum var özellikle yeni nesilden çok bilinçli ve barışsever bir gençlik olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor .Şimdiki anneler geleceğin bireylerini yetiştireceği için annelerin sorumluluğu çok fazla Haberleri izlemek her ne kadar canımızı yaksa da izlemeye devam ediyoruz her zaman belki güzel bir haber duymak ümidiyle tabiki bu ne zaman mümkün olur onu zaman gösterecek

Sweetcim şekerim, seni görmek ne güzel.
Son zamanlarda karşılaşamıyoruz bir türlü.
Özledim valla sohbetini.

Seni görmek de öyle kuzum sakalmbaç oynar gibiyiz bu ara

Bizler güçsüz değiliz Baharcım sadece sabrediyoruz ne zaman patlama noktasına geleceğiz işte o bir muamma Burası benim kaçış noktam sizler gibi çıkarsız iyilik yapanları gördükçe mutlu oluyorum .Gerçek dünyadan bir nebze dahi uzaklaşıp nefes alabildiğim tek yer sanırım burası

1 numaralı gerçeğin cevabını verebilirim Baharcım Çaydanlıklarındaki kireçlerden limon tuzu ile kurtulabilirsin ben bu yöntemi kullanıyorum özellikle kettle sürekli kireç tuttuğu için çok sık başvurduğum bir yöntem limon tuzunu çaydanlığına dök beklet cnm.Farz edelimki evde limon tuzu yok o zaman da sirke ile kaynatmak bir diğer başvurduğum yöntemdir her ikisi de kimyasal olmadan başvurabileceğimiz sağlıklı yöntemler

2 numaralı soruna gelince elbette mümkündür neden olmasın kısık ateşte biraz fazla bekletirsen aynı sonuç olur denedin mi dersen un hayatımdan çıktığından bu yana denedim dersem yalan olur

3 numara ise bana çok yabancı dantel örgü desen tamam ama dikişle uzaktan yakından alakam yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…