Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Kıyamam sana pug sevgin nirvana yapmış durumda demek ki umarım bunun gibi bir şirin pug sahibi olursun hmmcım şuna baksana stres mi kalır insanda
ne sırın boyle hep bı hayalımdır kopek beslemek ama hıc nasıp olmadı ama ılerde bahcelı bı evım yada mustakıl bı eve sahıp olursam mutlaka bı kopek sahıplenmek ıstıyorum lısedeyken az daha alıyordum memlekettekı evı babamlar 3 arkadas yaptırdılar bahcelıde gayet musaıttı ama apartmandakıler korktugu ıcın babam vazgecmıstı hala ıcımde uktedır

Evet çok şeker Mervem inş sen de ileride hayallerine kavuşursun tabii ben de

Kıyamam sana pug sevgin nirvana yapmış durumda demek ki umarım bunun gibi bir şirin pug sahibi olursun hmmcım şuna baksana stres mi kalır insanda

Çok harika Sweetcim ya yerim ben bunları.
Bir de öyle oburlar ki, tam bizim evlik.
Bir taraftan trip atıyorlar, bir de pek inatçılar.
Şu videonun da güzelliğine bakar mısın yahu.

Ay bu ne tatli bisy yaa ben bunu yerm inankii ay minicik yaa uuf ..

benmde hevesm var ama evde besleyemm cnm ya dedgn fibi ileride ins bizimde boyle sirin bisymz olur :)

Çok harika Sweetcim ya yerim ben bunları.
Bir de öyle oburlar ki, tam bizim evlik.
Bir taraftan trip atıyorlar, bir de pek inatçılar.
Şu videonun da güzelliğine bakar mısın yahu.
allahmm bu ne ya nasil yemek seciyor oylee kiyamam ya suratta hep uzgun zaten :)

Suratsız ne olacak.
Ne sıfatlarla seviyorum şu çirkinleri bir görsen.
Harika varlıklar.
Bulduğu yemeği de yalayıp yutuyor.
Sonra obez oluyorlar.
Dikkat etmek şart yanii.
Biz, odasını bile hazırladık daaa

Suratsız ne olacak.
Ne sıfatlarla seviyorum şu çirkinleri bir görsen.
Harika varlıklar.
Bulduğu yemeği de yalayıp yutuyor.
Sonra obez oluyorlar.
Dikkat etmek şart yanii.
Biz, odasını bile hazırladık daaa
a ama videoda yememis nasilda kaciyor bide kiyamam ya gercekten dikkatli beslemk gerek o zaman ay merak ettm simdiii bizede gosterrt :)

a ama videoda yememis nasilda kaciyor bide kiyamam ya gercekten dikkatli beslemk gerek o zaman ay merak ettm simdiii bizede gosterrt :)

Şuna baksana Selincim, utanmasa ayakkabıyı bile yiyecek. Odası hazır derken eşyaları değil, bir oda var oraya eşya koydurtmuyorum.
Güzelce temizledim, köpeğimiz gelince oraya ev yapacağız diye bekletiyorum.
Kendime de bir kitap okuma koltuğu koymayı planlıyorum.
Hoş, pek sahiplerinden ayrı durmuyorlar, kesin bizimle uyur da.

hee anladm canm yavas yavas geriside gelir canm ay benm favorim 2 ama nasil minicik nasil anne sefkati istyor kiyamam ben yaa canm hep boyle miniklermii hic buyuk olan gormedim cinslerimi boyle

Gunaydin cafe dostlariiim herkesee bendeen caayy :)

Seabahar tiramisulari yemissin acimadnmi hic kuzularna bunlar yazik maydanoz yesin ben lup lup yiyeyiim ooh ben biskuvli pasta yemistm bi zamanlar ah ah ne gunlerdi rezil olmustm ama iyi oldu simdi nerde olsa yemem
ama tramisu cekti cnm yaa beriiiil beni kendmee getirrrrt

Gaza getirmek için yedim.. kendimi düşünüyorsam namerdim..
Onca zaman ben de eziyet çektim ama n'aber.. E arada bi tiramisucuk ödülüm olsun.. Oyalanmayın da verin kiloları her beraber yiyelim bi'sonraki tiramisuyu.. Nasıl fikir?

Bak şimdi yersen eğer, hedefinden en az 15 gün saparsın..

hee anladm canm yavas yavas geriside gelir canm ay benm favorim 2 ama nasil minicik nasil anne sefkati istyor kiyamam ben yaa canm hep boyle miniklermii hic buyuk olan gormedim cinslerimi boyle

Evet kuzum küçük ırklar.
İstedikleri yalnızca tembellik yapmak, uyumak ve yemek.
Ben bunu yerim kesin sonunda.

İllaki biliyorsunuzdur da..
Ne zaman komik bir köpek videosu görsem aklıma bu gelir:

Karşınızda uykusunda koşan köpek.. Ayhh.. bkmadım gülmekten..

Ahh o nedir öyle Püsküütüm.
Belli pek hareketli bir köpekcik, uykusunda bile yerinde duramıyor.
Çok sevimli cidden.

yok canm yemdimzaten hele bugun hiç yermiyim :)güzel kilo veince
bende yiyip yzıcaam:)
Evet kuzum küçük ırklar.
İstedikleri yalnızca tembellik yapmak, uyumak ve yemek.
Ben bunu yerim kesin sonunda.
ay cnm ya çok şekr :) videoa bide hsta olmuş bi köpek vrdıya ha aklma gelip glüyorm dli toplayamıyorbir türü :):):)

yok canm yemdimzaten hele bugun hiç yermiyim :)güzel kilo veince
bende yiyip yzıcaam:)
ay cnm ya çok şekr :) videoa bide hsta olmuş bi köpek vrdıya ha aklma gelip glüyorm dli toplayamıyorbir türü :):):)

Kendilerinden büyük dilleri var zaten sıpaların.
Bir de kavga edişleri var Selincim. Baya baya kavga ediyorlar.
Hayvanlar benimle kavga etmeye bayılıyor zaten.
2 sene önce düzenli yemek yediğimiz bir yer vardı. Tabi benim tabağım yarısı hoop kedilere gidiyor.
Kedi artık yanıma gelip, elime vurup yemeğimi alıyordu.
Çok sevimliydiler.

Ay cnm ya bende hayvanlari cok severm a dan zye hepsini hasere yilan milan onlar haric tabi onlara hayvan bile demek bana zor geliyor cunku oyle insanlar varki bu masumlara ne eziyetler eden ben dayanamiyorm izleyemiyorm ama ucundan bakiyorm oturp agliyorm ne desem bilemiyorm ...

İnan onları bile seviyorum Selincim.
Arada korktuğum olmuyor diyemeyeceğim ama seviyorum yine de.
Evde falan çıkınca, özenle dışarı çıkarıp az da ekmek kırıntısı bırakıyoruz.
Ne yazık ki insan denilemeyecek öyle varlıklar var ki, içim dayanmıyor.
Sen nasıl bir varlıksın ki hayvana tecavüz edebiliyorsun.
Her gün bu haberleri görmediğim bir dünyada var olmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…