Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

a bende okym ya bu sira gulmeye ihtyacm var aslnda cok gulerim ama daha xok gulmeye ihtyacm var :)) tunaydin bu arada canm yesil caylarimiz gelsinmii :) ne dersn :)
yok ben almayım bizim oğlanı huzursuz ediyor. bazı çocuklarda olabiliyormuş.
senin dünür nerelerde görünmüyor

yok ben almayım bizim oğlanı huzursuz ediyor. bazı çocuklarda olabiliyormuş.
senin dünür nerelerde görünmüyor
olabilir canm sen icme zaten sutu azaltici etkiside varms sanrm sana rezene o zaman bol.bol sut olsun :) kv deleri filan vardi canm bide kiz isteme filan ondan gelemiyir yoksa biliyirsun birakmam pesini :)

olabilir canm sen icme zaten sutu azaltici etkiside varms sanrm sana rezene o zaman bol.bol sut olsun :) kv deleri filan vardi canm bide kiz isteme filan ondan gelemiyir yoksa biliyirsun birakmam pesini :)
Bak kız analarına güven olmaz verir kızı birine :)
Alıyım rezene

İyi akşamlar cafe dostları haftasonu oldu ne kadar belli değilmi

gurbete gönderemem oğlumu
daha net değil doğsun bakayım. anası gibi maharetli olursa

Annesinin çok marifetli olduğuna hepimiz şahidiz

varya böyle takım takım gezesim geliyor bazende yabancılık çekiyorum nedense :)

seni tutan ne ki Haticecim bütün takımlar bizim her takım da seve seve misafir kabul eder buna şüphem yok çekinilecek birşey yokki kuzum bir ara ne güzel her yere gidiyordum ama zaman yetmiyor işte

İyi geceler sweetm banuydu dimi ismiin :) bende kac gecdr masllh uyku yok nye boyleym bilmiyorm

amin canmm hepimizie insallah :)

bizim takima her zaman gelebilrsn canm beril var ben varm callen var ooo bi gelsen bidaha gidemezsn :))

Evet tatlım birşeye mi taktın acaba Selinim bir şey düşünüyorsan ondan olabilir kuzum

Bak kız analarına güven olmaz verir kızı birine :)
Alıyım rezene

sen çok yaşa emi

Sweetm bilmiyirm ya kafamda deli sorular var ondan belkide bak yine uykm yok mesela normalde bu saaatte oo pirelerm bile uyurdu skintili bi donemm geciriyorm onn etkiside olabilit belki canm nasil asicam bilmiyorm :/ sabah cocuklarda erken kalkiyor sersem gibi oluyorm

Hayrola canım. Gece bende uyuyamadım. Bebeğim yine kustu tahminen bu gecede öksürük krizi balgam ve kusma olacak.
Oğlum kimse almayacak seni yaa

hm22 cim,
Tatlım geldim ben.. Kendi kendime konuşayım.. duvarlara işlesin sesim..
Sonra sen geldiğinde duvar yanı bi'masa kap kendine.. kulağını daya duvara..
Söz verdiler.. sesimi sana saklayacaklar..

Yapmak isteyip de henüz yapmadığın iki konudan bahsettin bana.. Dövme ve köpek sahiplenme.
Söyleyeceklerimi bir yönlendirme olarak değil de tecrübe paylaşımı olarak görürsen sevinirim.

Bir köpeği sahiplenirken, hiç büyümeyecek bir bebeğin olmasını kabul etmelisin. Her zaman senin sevgine, ilgine, baımına ihtiyaç duyan bir canlı. Hiçbir zaman kendi dünyasını oluşturamayan, seni hep odağında gören bir varlık.. Ve bir can olduğu için hastalanma, tedavi görme vs.. gibi konular da hep cepte.. Her gün elektrik süpürgesi çıkacak.. Tatillerini, iş hayatını, özel hayatını hep ona endeksleyerek geçireceksin.. Örneğin Bulut kalp hastası, ayrıca iki kere de ameliyat oldu. Ve ben 3 yıldır eşimle tatile çıkmıyorum.. Çünkü Bulutumu pansiyona bırakamam.. vicdani yapım buna el vermiyor.. Artık bekar tatilleri yapıyoruz, birimiz tatile giderken diğeri Bulutumuzla kalıyor.
Bir köpekle yaşamanın güzel yanlarına değinmeyi gerekli bulmuyorum. Hayatımın son 15 yılı köpeklerle geçiyor.. Bulut ikinci köpeğim, Sarp ilk göz ağrım.. göklerdeki meleğim..

Dövme.. Enteresandır.. köpeklerle birlikte girdi hayatıma.. İlk dövmem 15 yaşında.. diğeri 13.. son dövmem de bu yıl..
Hiçbir zaman pişmanlık duymadım, çünkü benim için dövme, kendime hatırlatmak istediklerimi not alma yöntemi.. Kağıt yerine bedenimi kullandım anlayacağın. Benim görüş alanımda olsun istedim bu nedenle.. Bütün dövmelerim bileklerimde.. Hayat yordukça okşuyorum onları.. uykuya dalarken de.. Dedim ya onların hepsi felsefi.. hepsi benim öz disiplinimle ilgili.. Çok ciddi bir karar, seninle geçrekten bütünleşen bir şey olmadıkça yaptırmanın anlamlı olmadığını düşünüyorum..

Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar.. Sadece evcil bölüme açtığım bir konu vardı. Onu bulmaya çalışıcam şimdi.. Bulursam ekliyorum linki..

Sevgiyle kal..

İyi pazarlar şekerler

Uyku da önemli Selinim bebişlerin de var uykunu alamazsan ilgilenmen zor .
Tatlım eskiden uyuyamadığım zamanlarda mp3 te ney müzikleri dinlerdim kısık bir sesle ve kulaklıkla anında uyuturdu o kadar dinlendirici bir müzik ki .İstersen sen de dene belki faydası olur ne dersin ya da akşamları 1 fincan kediotu iç inan çok rahatlatıp gevşetiyor çay halinde koku yok ama pişmeden kokusu iğrenç uyarayım
Hayrola canım. Gece bende uyuyamadım. Bebeğim yine kustu tahminen bu gecede öksürük krizi balgam ve kusma olacak.
Oğlum kimse almayacak seni yaa

Geçmiş olsun paşamıza tatlım Şu kışı hiç sevmiyorum nedense yaz gelse de rahatlasak

Cafee dostlariiim gunaydinlaar :)

Tünaydın kuzum iyi pazarlar

Buldum açtığım konuyu..
"Biliyorum Öleceksin"

Bu ne güzel duygu yüklü bir yazıydı okumuştum baharcımBulutun inş uzun yıllar seninle olur tatlım

Ben ikinci bir meleği almayı düşünemedim hiç dediğin gibi sorumlulukları çok fazla hakkıyla bakmak lazım .Cennetteki meleğimin yerini dolduramayacağını düşündüm sanırımŞimdilik cesaretim yok ama ileride mutlaka benim de meleğim olacak

Püsküüt'üm, cevap yazmadan önce konunu okudum.
O kadar güzel yazmışsın ki, doldu benim gözler yine.
Zaten çok duygusalım bu sıralarda.
Öyle bir noktaya değinmişsin ki, en çok korktuğum nokta bu.
Biz, hayatımızda bir çocuk falan istemiyoruz.
Bir meleğimiz olsun, onun etrafında pervane olalım istiyoruz.
Elbette ki sorumlulukları çok büyük ve bunu bilerek, asla yarıda bırakmayacak şekilde almaya karar verdik.
İşte, bir gün birşey olursa o zaman ne yaparım onu bilmiyorum.
Daha evimizde bile olmadan düşünmek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama çok istememe rağmen, bu düşünme beni çok korkutuyor.
Ne kadar güzel ki, bu melekler senin gibi insanların yanında.
Son zamanlarda o kadar çok üzülüyorum ki, 1-2 yıl bakıp sonra sokağa atan insanları.
Oysa, başına ne gelirse gelsin çocuğunu sokağa atar mısın? Bunun ne farklı var anlayamıyorum.

Bu duygusallık ile dövme konusuna biraz zor geliyorum ama ..
Sanırım tam da dediğin nedenle sürekli aklımda ama bir türlü hareket edemedim.
Evet, bazı hayat felsefelerim ve benim çok değerli şeyler var ama bunun vücudumda ne şekilde bulunmasını istediğimden emin değilim.
O şekli bulduğum zaman, hiç durmadan gideceğimi inanıyorum.
Bir nebze, aydınlanma anını bekliyorum.

Bunlar aklimda kuzum kesnlkle deniyecegm bunu asmam lazm :/nasilsn cnm :)ozlestk dun gelemedm :)

Melek, yaşamın(ız)da ne kadar kalır bilemiyorum, bilemeyiz ama.. senin yüreğine sahip bir insanın yanında ona biçilmiş ömrü başından sonuna güzel yaşar..

Sokağa niye atıyolar.. insanların bebeleri zıplıyo köpek, köpek diye.. çocuğumuz istedi aldık diyolar.. sonra da ay ne kadar zor bi'işmiş bu, işimiz başımızdan aşkın zaten diyorlar.. ve hooop melek sokaklarda..
Bir gün bu devran dönecek.. Yazılıyor bunlar bir tarafa.. Sokağa bırakılan her canın bedeli bir gün bir şekilde ödenir elbet.. Öfkemi dizginlemek için bu inanca sarılmak zorundayım.

Çok önemli bir nokta yakalamışsın dövme konusunda da.. O şekli bulduğun zaman..

Umarım Püsküüt'cüm. Gelmesi gerektiği zamanda evimize gelir ve hayatı boyunca biriciğimiz olarak kalır.
Senin mesajlarını okuyunca çok hoşuma giderek okuyorum. Görünce dayanamadım söyledim ben de.
Ne yazık ki, çocukları mutlu edecek bir meta olarak gören çok fazla insan var bu melekleri.
O kadar da üzülüyor, depresyona giriyorlar ki ailelerinden ayrılınca.
Öyle güzel kalpleri var ki, pek çok insandan daha samimiler.
Yakın zamanda miniğimiz ile beraber yaşamamızın haberini veririm sana da diye umuyorum.

İyi akşamlar cafe dostları

Bunlar aklimda kuzum kesnlkle deniyecegm bunu asmam lazm :/nasilsn cnm :)ozlestk dun gelemedm :)

Dene bitanem inş faydasını görürsün.iyiyim tatlım şükür bir yaramazlık yok haklısın karşılaşamıyoruz saklambaç oynar gibiyiz

hmmcım profil resmindeki yavru tontiş ne tatlı öyle inşallah sen de bu kadar masum bir tontişe en uygun zamanda sahip olursun cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…