Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

İyi akşamlar cafe dostları:KK3::KK3::KK3:

Dene bitanem inş faydasını görürsün.iyiyim tatlım şükür bir yaramazlık yok haklısın karşılaşamıyoruz saklambaç oynar gibiyiz:KK22:

hmmcım profil resmindeki yavru tontiş ne tatlı öyle :KK37: inşallah sen de bu kadar masum bir tontişe en uygun zamanda sahip olursun cnmm :KK68:
Napyorsun banucm benm :) ben su an kosumun 52. Dksndayim 8 dk sonra bana bi yesl cay ikram edermisinkii :)

Napyorsun banucm benm :) ben su an kosumun 52. Dksndayim 8 dk sonra bana bi yesl cay ikram edermisinkii :)

Tam süren doldu Selinimmm iyiyim kuzum bildirimlere bakıyordum yeşilçayın hazır

0035.gif
:KK50::KK60:

İyi akşamlar cafe dostları:KK3::KK3::KK3:

Dene bitanem inş faydasını görürsün.iyiyim tatlım şükür bir yaramazlık yok haklısın karşılaşamıyoruz saklambaç oynar gibiyiz:KK22:

hmmcım profil resmindeki yavru tontiş ne tatlı öyle :KK37: inşallah sen de bu kadar masum bir tontişe en uygun zamanda sahip olursun cnmm :KK68:

Teşekkür ederim sweetcim.
Çok uzun zamandan beri bilgisayar ve telefon ekranlarımızda vardı kendisi.
Burada da olsun istedim.
Şu çirkin ötesi güzelliği evimizde istiyoruz. :KK75::KK75:

Umarım Püsküüt'cüm. Gelmesi gerektiği zamanda evimize gelir ve hayatı boyunca biriciğimiz olarak kalır.
Senin mesajlarını okuyunca çok hoşuma giderek okuyorum. Görünce dayanamadım söyledim ben de.
Ne yazık ki, çocukları mutlu edecek bir meta olarak gören çok fazla insan var bu melekleri.
O kadar da üzülüyor, depresyona giriyorlar ki ailelerinden ayrılınca.
Öyle güzel kalpleri var ki, pek çok insandan daha samimiler.
Yakın zamanda miniğimiz ile beraber yaşamamızın haberini veririm sana da diye umuyorum. :KK60::KK60::KK60:
O güzel haberi bekliyor olacağım.. :KK51:
Son şahit olduğum bir olayı anlatayım.. Bir Golden doğuruyor.. Yavruları dağıtıyorlar. Bir tanesinin ısırma huyu var diye barınağa bırakılıyor sonrasında. Derken başka bir aile sahipleniyor ve ısırma huyundan çocuklar tedirgin oluyor ve yeniden barınak yolunu görecekken aileden biri (ki bu kişi benim tanıdığım) duruma el atıyor Diyor ki barınağa göndermeyin geri, bı çocuk hayatı boyunca düzelemez bir daha.. Ben eğitirim, siz benim köpeğimi alın bir ay, köpekli yaşama alışın, ben de bu yavruyu adam edeyim. Sonra köpekleri değişiriz.
Ve mutlu son.. Artık ısırmıyor köpecik.. Sevgiyle eğitildi ve yeni yuvasına geri döndü.
Kötülüğü de insan yapıyor, iyiliği de..
Hangisi olacağımıza da biz karar veriyoruz.

Bak bunlar benim tosunlar

Maşallah paşalarımıza canım yarın benim yerime de öpücük kondur o tatlı yanaklarına:KK60:

Teşekkür ederim sweetcim.
Çok uzun zamandan beri bilgisayar ve telefon ekranlarımızda vardı kendisi.
Burada da olsun istedim.
Şu çirkin ötesi güzelliği evimizde istiyoruz. :KK75::KK75:

Çok iyi yapmışsın cnm ama baktıkça insanın bir an önce göğsüne sokası geliyor :KK16:
Cafe sakinleri yeşil çaylarını içerlerken..
Ben fazla kilolarından kurtulmuş biri olarak kahvemin yanında tiramisu yiyeyim.. :KK53:

Hiç sevmemkiiiiiiiii:KK22::KK22::KK22:

afiyet olsun darısı bize tramisuyuda çok severim

cafemize hoşgeldin cnmm:KK60: nedense hep zararlı şeyleri seviyoruz değil mi:KK14::KK14:Gerçi ben artık bu zararlı alışkanlıklardan kurtuldum:KK70::KK70:darısı başına

O güzel haberi bekliyor olacağım.. :KK51:
Son şahit olduğum bir olayı anlatayım.. Bir Golden doğuruyor.. Yavruları dağıtıyorlar. Bir tanesinin ısırma huyu var diye barınağa bırakılıyor sonrasında. Derken başka bir aile sahipleniyor ve ısırma huyundan çocuklar tedirgin oluyor ve yeniden barınak yolunu görecekken aileden biri (ki bu kişi benim tanıdığım) duruma el atıyor Diyor ki barınağa göndermeyin geri, bı çocuk hayatı boyunca düzelemez bir daha.. Ben eğitirim, siz benim köpeğimi alın bir ay, köpekli yaşama alışın, ben de bu yavruyu adam edeyim. Sonra köpekleri değişiriz.
Ve mutlu son.. Artık ısırmıyor köpecik.. Sevgiyle eğitildi ve yeni yuvasına geri döndü.
Kötülüğü de insan yapıyor, iyiliği de..
Hangisi olacağımıza da biz karar veriyoruz.

Ahh o goldenler yok mu, kaderleri mi bu bilmiyorum ki güzel yavrucukların.
Ailem de golden besliyor. O kadar mı oyuncu olur bir köpek.
Kardeşimle boğuşup duruyorlar. O da yaşlandı artık tabi, birşey olacak diye ödümüz kopuyor.
Ne yazık ki pek çoğu alınıyor, 3-4 aylık olup büyümeye başlayınca çocukların hevesi kaçıyor hoop barınak yolu tutuyor.
Barınakların da bir çoğu o kadar kötü ki. Sanırım Türkiye'de bir tek yedi tepe var adam akıllı barınak olarak.
Ne güzel ki anlattığın gibi insanlar da çok az sayıda da olsa var. Herşeyin başı sevgi değil mi zaten?
Kim geri çevirir ki sevgi ile yaklaşmayı, hele bu melekler asla..
İnsanlar yapıyor işte herşeyi, pitbullar da bence bunun en güzel ya da en kötü örneği.
Aslında sevgi dolu olan canlıları ne hale getiriyorlar.

Cafe sakinleri yeşil çaylarını içerlerken..
Ben fazla kilolarından kurtulmuş biri olarak kahvemin yanında tiramisu yiyeyim.. :KK53:

Ohh, afiyet olsun Püsküüt'cüm, bizim yerimize de ye.

Maşallah paşalarımıza canım yarın benim yerime de öpücük kondur o tatlı yanaklarına:KK60:

Çok iyi yapmışsın cnm ama baktıkça insanın bir an önce göğsüne sokası geliyor :KK16:

Hiç sevmemkiiiiiiiii:KK22::KK22::KK22:

cafemize hoşgeldin cnmm:KK60: nedense hep zararlı şeyleri seviyoruz değil mi:KK14::KK14:Gerçi ben artık bu zararlı alışkanlıklardan kurtuldum:KK70::KK70:darısı başına

Ayy hiç sorma sweetcim.
Hafta sonu dışarıdayız. Bir tane bu çirkinlerden gördüm. Eşimi falan bırakıp, hiç fark etmeden ben peşinden gittim. Bir dükkana girdim. Buyurun dediklerinde anladım ne yaptığımı :KK70:
Eşim de arkadan gelmiş, köpeği görünce kendini kaybetti diye.
Dalga geçiyor benimle, çizgi filmlerde ipe peynir bağlayıp fareyi çekerler, bizimkisini de köpekle kandıracaklar diye.

Ahh o goldenler yok mu, kaderleri mi bu bilmiyorum ki güzel yavrucukların.
Ailem de golden besliyor. O kadar mı oyuncu olur bir köpek.
Kardeşimle boğuşup duruyorlar. O da yaşlandı artık tabi, birşey olacak diye ödümüz kopuyor.
Ne yazık ki pek çoğu alınıyor, 3-4 aylık olup büyümeye başlayınca çocukların hevesi kaçıyor hoop barınak yolu tutuyor.
Barınakların da bir çoğu o kadar kötü ki. Sanırım Türkiye'de bir tek yedi tepe var adam akıllı barınak olarak.
Ne güzel ki anlattığın gibi insanlar da çok az sayıda da olsa var. Herşeyin başı sevgi değil mi zaten?
Kim geri çevirir ki sevgi ile yaklaşmayı, hele bu melekler asla..
İnsanlar yapıyor işte herşeyi, pitbullar da bence bunun en güzel ya da en kötü örneği.
Aslında sevgi dolu olan canlıları ne hale getiriyorlar.

Ohh, afiyet olsun Püsküüt'cüm, bizim yerimize de ye.

Ayy hiç sorma sweetcim.
Hafta sonu dışarıdayız. Bir tane bu çirkinlerden gördüm. Eşimi falan bırakıp, hiç fark etmeden ben peşinden gittim. Bir dükkana girdim. Buyurun dediklerinde anladım ne yaptığımı :KK70:
Eşim de arkadan gelmiş, köpeği görünce kendini kaybetti diye.
Dalga geçiyor benimle, çizgi filmlerde ipe peynir bağlayıp fareyi çekerler, bizimkisini de köpekle kandıracaklar diye.

tumblr_luc27dHBRn1qj3zrro1_250.gif

Kıyamam sana pug sevgin nirvana yapmış durumda demek ki :KK19:umarım bunun gibi bir şirin pug sahibi olursun hmmcım şuna baksana stres mi kalır insanda :KK70:

X