Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

puskuutm baya bir dertlenmissin niye sktn o kdar kendni hersey zamanla duzelir burda birsuru insanz ayri ayri karakter hpiimize ters gelen seyler olabiliyor bazen aklmizin almadigi kimimiz susarak tepki veriyor kimimiz ici i dokerek tabiki hepsine saygniz var biliyorm hersey yoluna zamanla giricek ve giriyorda sen skma o guzel canini :)

Canm gecms olsn ya korkuttn benide ddm noldu cocuga smdik ..
Evet bütün bebekler cennet kokar. Allah evlat acısı vermesin.
Oğlan iyileşsin çiçek çikolata moduna giricem. selinmh görmesin sakın
hani bana hani banaa ama cnm istmyor ya masllah bildirm oncesi gun dogmgnumdu yemge gittik yetmedi bide pasta yedim al sana kotu bildirm hala moralm duzelmedi tabikii bizimla degilsiin dedm kendm kendme ..o yuzden ne cikolata ne bisy gormek istemyormmm..haslanms karnbaharmi getirin banaaa

Selin de talip olur diye mi korktun kuzumm
bk ya bide dedikodumu yapmislarr belki kucuk ogluma olurum bellmi olurr

selinle 1 aydır aynı guruptayız, o berilin kızına yazıyor
benimkini beğenmedi galiba
kuzm sennki kucuk ama benmki 3 yasna gircek ama 1.5 da var olabilir yani kuzum begenmdim olurmu cennet çiçeği herbiri ebegenilmezmi ben bunu b düşüneym

uyanık Selin buldu Elifi kaçırmaz tabiiii Hakikaten Selin nerelerde boş bırakmazdı buraları
kaçırırmıyım hiiç öyle bi güzeliğği canm gün içinde bün gün koştrmaaca fırsat bulup gelemiyorum pek beril gitcem gitcem dedi dedm bende bırakıyorum dün ala ağla bi hal oldum sama neyseki gitmedi bende sizi cok özledim ve geldm :)

beril giremeyince,o da girmiyor pek..baktı kız elden gidiyor depresyona girdi galiba zaten bu hafta az kilo verdi.demekki istemeye götürecekleri çikolataları da kendisi yedi
kuzum napem ya berilsz bir kk yk benim için :)yermiyyim asla zate pasta yeim bri ben gazetelere cıkartır inankı:d

Beril yakışıklı damat çıtır dünür ister
bende onun için uğrasıyorum ya gülüm zayıflıayaıım hoop kapısınaym

Hatice çikoları götürebilir ama Selin yapmaz ona kefilim Berili üzmez o
ASLANsn sweetm canmsm :)bunu dedn ya daha ayçakaya çikolatası bie yemem düşün...

selin istemeye gitmeden önce popoyu erit hatunum
ayy benm jeton yeni dştüü bnde zaaman zun etek isterim berilden BErlin napyor acaba yaa gelmedide daha

İşte budur gelinin de dünürün de çok şanslı olacak

Aklıma ne geldi yıllar sonra gelinin kk ya üye olup bunları okuyormuş
benm gelinlerim okusa derlerki eyvaah be ne gveze kaynana yandık yndık ama bilmezlerki ne kadar sıcak içten arkadaş
benm gelnlerim inş sıcakkanlı olour ya ben şimdiden bunu düşünyorum soğuk insanlarla hiç anlasamam nefret ederm :/
iyi geceler canm talı ruyalaar :)

Hoşgeldin Selincim doğum gününü kaçırdık o zaman

Gecikmişte olsa sevdiklerinle birlikte sağlık ve mutluluk dolu nice güzel yıllar dilerim kuzum doğum günün kutlu olsun

Yok yok gelinin çok şanslı olacak bence bıcır bıcırsın

Cok teskkur ederm canmm iyiki varsn :)

İns cnm ya bakalm.o gunleri gorcekmiyiz neler yasycaz dusunmesi bile hayal gibi simdii :)

allah sanada senin gibi gelin nasip etsin canım
amin

Hepimiz iyi ki varız kuzum elbette göreceksin tatlım göz açıp kapayıncaya dek zaman geçer

iyi geceler tatlı rüyalar benim leptin saati geldi
İyi geceler sweetm banuydu dimi ismiin :) bende kac gecdr masllh uyku yok nye boyleym bilmiyorm

allah sanada senin gibi gelin nasip etsin canım
amin
amin canmm hepimizie insallah :)

varya böyle takım takım
gezesim geliyor bazende yabancılık
çekiyorum nedense :)
bizim takima her zaman gelebilrsn canm beril var ben varm callen var ooo bi gelsen bidaha gidemezsn :))

tayinimi isteyim bari :)
ay oğlandan huzursuzum uyuyamıyorum.
kk replikleri diye bir yer buldum onu okuyorum azcık güleyim dedim. spor niyetine :)
a bende okym ya bu sira gulmeye ihtyacm var aslnda cok gulerim ama daha xok gulmeye ihtyacm var :)) tunaydin bu arada canm yesil caylarimiz gelsinmii :) ne dersn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…