Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

uyanık Selin buldu Elifi kaçırmaz tabiiii Hakikaten Selin nerelerde boş bırakmazdı buraları
beril giremeyince,o da girmiyor pek..baktı kız elden gidiyor depresyona girdi galiba zaten bu hafta az kilo verdi.demekki istemeye götürecekleri çikolataları da kendisi yedi

Her kız anası aynı şeyi ister kuzum dünür çıtır olsun ki kızını yormasın dimi sen de güzel gelin ve çıtır dünür istemezmisin
hatice ben 62 kg düştüm,yakında cıtır olurum ama kızım biraz tombiş amaaaaaa senin oğlan da fit değil hani
boyu benim kızımdan uzundur inşallah 1 cm uzun olsa yeter

hatice ben 62 kg düştüm,yakında cıtır olurum ama kızım biraz tombiş amaaaaaa senin oğlan da fit değil hani
boyu benim kızımdan uzundur inşallah 1 cm uzun olsa yeter
Babanız veriyormu kızınızı hemen. Başka kızın varmı benim iki oğlum var abiyi evermem gerek önce :)
Boyu uzun canım ana 170 baba 175

Babanız veriyormu kızınızı hemen. Başka kızın varmı benim iki oğlum var abiyi evermem gerek önce :)
Boyu uzun canım ana 170 baba 175
babası fenaaa,şimdiden işliyor evlenme diye
kızlar sizinle geyik güzel ama benim kız uyudu ben de hemen yatmalıyım,kaç kere kalkar,kalktıktan sonra uyur mu uyumaz mı belli olmuyor,zaten sabah 5-6 civarı kesin kalkıyoruz
öpüyorum hatice ve sweet
memnun oldum

İyi geceler tatlım allah rahatlık versin

Bizde canım öp gelinimi uyusunda güzelleşsin boncuğum.
Bu ara ben değil biz belki sweet memnun olmamıştır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…