Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

ben tesekkur edeim boyle bir cafe icin ve inceligin icin
mesajina burdan cevap vermem daha uygun olur canim.evet burda konusuyoruz irbirimize takiliyoruz, arada sweet cay kahve yapiyor.abenim sagolsun surekli ziyaret eder-yeni abonelerde var basta selin ve meltem gibi.
eski syfalari oldugu gibi belki birgun sende gelir bir cayimizi icersin diye ben oldukca kahvenin kapisina kilit taktirmam.

buradan ayrılmamak en etkili kilo kontrolüni sağlıyor berilcimmm ben boşuna mı kaptan oldum Annenlere gideceksen beslenme düzenin değişir
yok canim ben orda kuyrugu yanmis it gibi gezerim.kardesimle 15 gun daha ne isterim.birde kac aydir birbirimizi skypte görmüyoruz bile süpriz diye

kalmayin zaten sakin bak siz giderseniz ben naparm beni diyetime dondurdunuz sizssiz olmaaz bizide dusunuun :) aklnza bi daha boyle bisyler getirmeyiin (

Merak etme Selincim buraya alışan kopamıyor

aben hic ugramamis bugun hayirdir insallah

aebenim aşure yapacaktı bugün berilcim yorulmuştur gezeceksen tamam o zaman

Merak etme Selincim buraya alışan kopamıyor

aebenim aşure yapacaktı bugün berilcim yorulmuştur gezeceksen tamam o zaman
kuzum ikimizinde bebegi vardi gecen sefer bu kez akrabalara birakiriz artik buyuduler.simdiden plan yapip herseyi sigdirmaya calisiyoruz.biz birde yemege pek takilmayiz beraberken
dogru ya arkadaslari gelecekti
kiz o ugrardi asure komasina girmesin

kuzum ikimizinde bebegi vardi gecen sefer bu kez akrabalara birakiriz artik buyuduler.simdiden plan yapip herseyi sigdirmaya calisiyoruz.biz birde yemege pek takilmayiz beraberken
dogru ya arkadaslari gelecekti
kiz o ugrardi asure komasina girmesin

Ne güzel o zaman berilim tatilin her anını keyfile geçirin inş
yok kuzum ölçülü yer aebenim çok yorulmuştur kalabalık olacaktı çünkü gelir birazdan

Ama bende yesilcay yapiyorm bide tarif aliyormmm saka saka burayi bende sevdm hatta tarfler paylasicaktm ama unutyorm onuda yapacagm mutlaka aklmda :) berilim candr ya gittigi yere can katar bunu fazlasylada ispatladi :)
yok canim ben orda kuyrugu yanmis it gibi gezerim.kardesimle 15 gun daha ne isterim.birde kac aydir birbirimizi skypte görmüyoruz bile süpriz diye
Ayy cok duygusaal bende ozleedm :`mad:

Ne kadar canlıymış

burası
bebis ne kdar tatlii masallah :)

Hoşbulduk kötü bir diyet günü ve sabah artı falan fıstık
Merak ettiydim burada ne var ne yok

sağlık olsun kuzum hemen bugünü unutup yarına odaklan ve telafi et cnmcımm moral bozmak yok

burası biraz daha kalabalıklaşırsa süper olacak bence

sweet burdamisin altta goremiyom seni

berilim şimdilik sadece prolar görebiliyomuş kuzum bildirim geldiği an zıplıyorum

Küçüğüm Allah isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…