Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Hoşgeldin hamişim az kaldı tatlım şu iki hafta dayan arada teneffüs gibi gel kafan dağılsın
Arada geliyorum kuzumda ancak şöyle bi göz gezdirip çıkıyorum napim bu sene vermem lazim bunlari iki lafimin biri sinavlarim oldu artik kiz 2 hafta sonra bitse nolcak ocak basinda tekrar finaller başlayacak nefes aldirmayacaklar mubarekler bebislede ders calismak zor oluyor otursam oturamiyorum yatsam yatamiyorum :))

Hoşgeldin hamişim az kaldı tatlım şu iki hafta dayan arada teneffüs gibi gel kafan dağılsın
Arada geliyorum kuzumda ancak şöyle bi göz gezdirip çıkıyorum napim bu sene vermem lazim bunlari iki lafimin biri sinavlarim oldu artik kiz 2 hafta sonra bitse nolcak ocak basinda tekrar finaller başlayacak nefes aldirmayacaklar mubarekler bebislede ders calismak zor oluyor otursam oturamiyorum yatsam yatamiyorum

var var yapıyorum onu arada. gün içinde pestilim çıkmazsa :)

2 minik olunca haklısın cnm ama istersen yapabilrisin sabah erken kalkıp her gün düzenli yapsan harika olur bence

orası oyle bitanem aman işi sıkı tut ki ders kalmasın alttan seneye paşamızla daha zor olur tatlım

Amin canim inşallah valla hem de ne zor ikinci döneme kayiriyorum valla şimdiden hadi bu donemi Allahin izniyle veririm bi şekilde de ikinci dönem çok zorlayacak

Aaa ask olsun ben size ne zaman kilo için kizdim canim sabah kalktigimdan beri 10 da kalktim rahat 7-8 saatini ders calismisimdir artik iflas bayragini cektim
kilo için kızmamak ön önemli hatan sert olcan. kesin çizgiler çekcen. kadınlar çocuk gibidir derler ya.hemde antreman olur yoksa yarın senin ufaklık seni parmağında oynatır.

İnşallah canim benim bide ben inanasam

Ben inanıyorum kuzum bu kadar çalışmanın sonucunu pozitif yönde alacaksın inş

paşa olduğu kesin değil :)

biliyorum tatlım ben başından beri içimden prenses geçiriyordum zaten sağ salim doğsunda kız erkek farketmez

hepinize iyi geceler tatlı rüyalar ben kaçtım

paşa olduğu kesin değil :)
Ben hala paşam diye seviyorum :))) uyuz doktor göremeyince aklimi karistirdi :)((
Amin canm iyi geceler kuzum benim tatil ruyalarr :) opuldun cokk

aben hic ugramamis bugun hayirdir insallah
Dun demistimya berilim asure yapicam diye , 15 arkadasim geldi onlar gidinece apartmana asure dagittim . Sonrada manyakca isler yaptim 3 orkideyi kocaman cam bir fanusa diktim . Mutfaktaki sarmasigimi bina koridoruna , oturma odasindaki mum cicegimide ( sarmasik mutfaya yerlestirdim . Manyakmiyim neyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…