Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Bir ara bend baslayim diyordum birturlu kismet olmadi swetim . Demek sen hala devam ediyorsun ..masallah sana :)

Çok memnun kalacağına eminim bitanemm gerçi ben annemin ameliyatı sırasında ara vermek zorunda kaldım sil baştan tekrar başladım 15 tekrardayım şu an tşkler cnmm

Ben kaçıyorum tüm cafe sakinlerine iyi geceler tatlı rüyalar yarın en tehlikeli gün kaçamaklara dikkat

Berilim ben giderim sen gelirsin şimdi

Cici bakın kendinize yarın grşrz nasipse

Tesekkur ederim canım

Evet canım altta kim var kim yok onları göremiyorum

Asagida kimler okuyor kismi kaldirilmis sanrim degilmii neden acabaa ??
Aynen

Afiyetolsun cnm

Ben görüyorum selincim
Aaa hadi ya neden
Nasıl ayrımcılık ?

bir kkac saat sonra gunaydin demeye gelecem cafe sakinleri
ama yinede mutlu rüyalarla dolu bir gece gecirin
İlk defa sonraki mesajini gormedigim icin sevindim :)
Demekki uyuyorsun . Mucuks .
Bende eşimi sehir disina yolladim ondan uyanigim . Uyurum herhalde tekrar ...

Cucuk cadida tez iyiledir insallah :)

Meltemcim koruma donemin nasil gidiyir canim ?

Bugun ıyıyız teyzosu
Benım hafta sonları kurs trafıgıyle dolu
Sana Allah kavuştursun dıyorum canım uykunda güze rüyaların ıcınde herıfını göresin ıns

bir kkac saat sonra gunaydin demeye gelecem cafe sakinleri
ama yinede mutlu rüyalarla dolu bir gece gecirin
Kabuslar gördüm feciii
Canım şuan 55 kiloyum spor yapıyorum günlük 10 km koşuyorum tabi artık eskisi gibi yemiyorum porsiyonlar biraz arttı ama sakıncalı yemekler yok.sen ne yapıosun ?

İyi pazarlar cafe dostlarım

Waayyy gideyim kendimi pro yaptırayım.

yaptır meltemcim

Bugun ıyıyız teyzosu
Benım hafta sonları kurs trafıgıyle dolu
Sana Allah kavuştursun dıyorum canım uykunda güze rüyaların ıcınde herıfını göresin ıns

aman maşallah iyi olmsaına çok sevindim berilcimmm

Kabuslar gördüm feciii

Canım şuan 55 kiloyum spor yapıyorum günlük 10 km koşuyorum tabi artık eskisi gibi yemiyorum porsiyonlar biraz arttı ama sakıncalı yemekler yok.sen ne yapıosun ?

hayır olsun inş cnmm

günaydın iyi pazarlar arkadaşlarr

tünaydın iyi pazarlar bitanemmmm

Bu arada aeben 7. Takım güçlü geliyorsunuz bu hafta çekişmeli geçecek waaaww.yarış başlasın go on
Evet meltemcim gucluyuz sizler gibi , bu hafta sizle yarisa girelim diye dusunmustum aslinda ama berilimin dedigi gibi dolunay vardi hihi ...
Yinede tatli bir rekabet var bu hafta dogrusun .

Canim bende buyuk ihtimal listeye geri donucem tabi artimi temizleye bilirsem :) kilo almis olarak gelmek istemiyorum takimima :)

Berilim gordum ruyamda bisiler gene misafire masa hazirliyodum cimenler ustunde ahaha ... Yarin asure yapiyorum tum kankileride cagirdim bogulana kadar asure icicez :)

Fistigin biraz duzrlmesine sevindim cancazim . Benimda oglanin veli toplantisi vardi ona gittim sabah ...

Kabuslar gördüm feciii

Senin gordugun tek kabus birinciligin 5 Ten gitmedidir
Hayirdir insallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…