Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Berilim gordum ruyamda bisiler gene misafire masa hazirliyodum cimenler ustunde ahaha ... Yarin asure yapiyorum tum kankileride cagirdim bogulana kadar asure icicez :)

Fistigin biraz duzrlmesine sevindim cancazim . Benimda oglanin veli toplantisi vardi ona gittim sabah ...
Ay yapma abenim.onlara icir onlar sissin diyecem ama seninde 4-5 kiloydu fazlam yanlis hatirlamixorsam.aman sende ic ama Minik bir tabak olsun.cumaya sahalara geliyormussun

İyi akşamlar şekerler:KK25::KK25::KK25:

Berilim gordum ruyamda bisiler gene misafire masa hazirliyodum cimenler ustunde ahaha ... Yarin asure yapiyorum tum kankileride cagirdim bogulana kadar asure icicez :)

Fistigin biraz duzrlmesine sevindim cancazim . Benimda oglanin veli toplantisi vardi ona gittim sabah ...

Hayır olsun inşallah rüyandaki ortam da yemekler de süpermiş:KK51::KK51: şimdiden ellerine sağlık cnm
allah kabul etsin erken saatlerde yersen diyet açısından sorun olmaz sanırım:KK16::KK16:

Canm sen simdi bir cay demle ben dipleyim sabahkini kacirmisim.
Nasilsin Canim kanki gittimi

Tamam tatlım istediğin çay olsun :KK50: iyiyim cnm sen nasılsın :KK15:kankim gitti dün cnmm :KK16::KK16:

Ay yapma abenim.onlara icir onlar sissin diyecem ama seninde 4-5 kiloydu fazlam yanlis hatirlamixorsam.aman sende ic ama Minik bir tabak olsun.cumaya sahalara geliyormussun
Cuma sabahki kiloma bakicam berilim faydam olmadiktan sonra artiyla listeye girmem kuzum :)
Gecen senede yapmadim asure icerim yav . Ayiptir soylemesi guzel yaparim asureyi :)
Evet sekercim 4-5 kilom var fazladan :) yaza nasilnolsa gider eceldm yok :KK66:

Cuma sabahki kiloma bakicam berilim faydam olmadiktan sonra artiyla listeye girmem kuzum :)
Gecen senede yapmadim asure icerim yav . Ayiptir soylemesi guzel yaparim asureyi :)
Evet sekercim 4-5 kilom var fazladan :) yaza nasilnolsa gider eceldm yok :KK66:
canim bende gunlerdir yemedim bu gun 1 kasik yedim.
cumaya kadar sen verirsin tahminimce.hiiiiiii asureni yemek geldi icimden canim ya yanindada senin sohbetin ayyyy ne guzel olurdu.belki bu yaz bulusuruz. kimbilir canim.bende izin donusu kilomu vermeden listelere hic girmedim.haksizlik ediyor gibi oluyyorum sahsen.
ama son gunlerde pisilkolojik bir doygunluk yasiyorum su 6-7 kiloyuda verip bitsin istiyorum.

İnsallah berilim neden olmasin bulusuruz :)

Bende gecenler eski resimlerime baktim , baya iyiymis kilom 2-3 yil once . Bende bir an evvel o kiloma geri donmek istiyorum ..albume resim koyarsam haber veririm :)

İnsallah berilim neden olmasin bulusuruz :)

Bende gecenler eski resimlerime baktim , baya iyiymis kilom 2-3 yil once . Bende bir an evvel o kiloma geri donmek istiyorum ..albume resim koyarsam haber veririm :)
ay evet gormek isterim seni canim ya
gerci gönül gözum seni nerde olsa bilirde
bence kilon cok degil sikilasma adina birseylermi yapsan canim ya

M
Hayirlara gitsin canm ne gordun :KK43:
Şuan hatırlamıyorum canım ya
150649_471366809579962_1558195482_n.jpg

İyi pazarlar cafe dostlarım:KK68::KK68::KK68:

yaptır meltemcim :KK28:

aman maşallah iyi olmsaına çok sevindim berilcimmm:KK19:

hayır olsun inş cnmmo_Oo_O

tünaydın iyi pazarlar bitanemmmm:KK36::KK36:
Nasıl yaptırıcam pro üyelik sweetcim
Evet meltemcim gucluyuz sizler gibi , bu hafta sizle yarisa girelim diye dusunmustum aslinda ama berilimin dedigi gibi dolunay vardi hihi ...
Yinede tatli bir rekabet var bu hafta dogrusun .

Canim bende buyuk ihtimal listeye geri donucem tabi artimi temizleye bilirsem :) kilo almis olarak gelmek istemiyorum takimima :)
evet evet güçlü geliyosunuz bomba
Senin gordugun tek kabus birinciligin 5 Ten gitmedidir
Hayirdir insallah kuzum
Heheheheh delii ya

ay evet gormek isterim seni canim ya
gerci gönül gözum seni nerde olsa bilirde
bence kilon cok degil sikilasma adina birseylermi yapsan canim ya
Zaten sıkıyim berilim kasliyim baya . Boyum Kisa canim o yuzden o 5 kilo sirtariyor :) . Benim adamin dedigi gibi 3 bebeden , 40 yasindan sonra manken olacak degilim ya hahay . Ama goz var nizam var dimi :)
Ben seni gordum tanirim az cok da sen beni nasil hayal ediyon bilemiyirum . Dur Sana yardim edeyim, kisa boylu kara göz , karakasli bodur bir pilic,ahaha
Tesetturluyum bu arada :)

Zaten sıkıyim berilim kasliyim baya . Boyum Kisa canim o yuzden o 5 kilo sirtariyor :) . Benim adamin dedigi gibi 3 bebeden , 40 yasindan sonra manken olacak degilim ya hahay . Ama goz var nizam var dimi :)
Ben seni gordum tanirim az cok da sen beni nasil hayal ediyon bilemiyirum . Dur Sana yardim edeyim, kisa boylu kara göz , karakasli bodur bir pilic,ahaha
Tesetturluyum bu arada :)
onu biliyorum canim sohbete felan gittine rastlamistim.benim herif bana neler der duysan bogarsin adamin tek hobisi bana laf yetistirmek.
ben 1,5 yildir yurumuyorum bile.
niye oyle diyon abenim 3 cocukla niye olmayalimki demi.benim ikizler nerdeyse boyuma yetistide insallah enime yetisemezler

Bombaydik evet ama ,

Ay bizim kizlara hep nazar degdi .damlamin kizinin kafasi yarildi . Tattos hastanelik oldu . Melikenin oglan hastalandi :KK43:
Hadi ya talihsizlik tüh be
onu biliyorum canim sohbete felan gittine rastlamistim.benim herif bana neler der duysan bogarsin adamin tek hobisi bana laf yetistirmek.
niye oyle diyon abenim 3 cocukla niye olmayalimki demi.benim ikizler nerdeyse boyuma yetistide insallah enime yetisemezler
Hehehehe enine mi

Yav benimkiler beni geceli cok oldu . Evde en bodur benim yav .
Gecen eski resimleri karistirdim falan . Ayyy yanarimda yanarim 20 mili yaslarimi 46 bedende gecirdigime :KK43: o zamanlar simdikinden yasli duruyormusum yahu :KK43:

Slm cafenin çıtırları

Şuan hatırlamıyorum canım ya

Nasıl yaptırıcam pro üyelik sweetcim

evet evet güçlü geliyosunuz bomba

Heheheheh delii ya

Meltemcim bu linki takip et cnm

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...istiyorum-ne-yapmaliyim.300666/#post-34183086

Bombaydik evet ama ,

Ay bizim kizlara hep nazar degdi .damlamin kizinin kafasi yarildi . Tattos hastanelik oldu . Melikenin oglan hastalandi :KK43:

Geçmiş olsun kuzulara aebencimm :KK43::KK43:

Yav benimkiler beni geceli cok oldu . Evde en bodur benim yav .
Gecen eski resimleri karistirdim falan . Ayyy yanarimda yanarim 20 mili yaslarimi 46 bedende gecirdigime :KK43: o zamanlar simdikinden yasli duruyormusum yahu :KK43:

Kilo malesef yaşından büyük gösteriyor insanı tatlım :KK16: bundan sonra eski günlerimize dönmeyeceğimiz eminim cnmm:KK5::KK5:

Berilcim hızlı gideb hızlı gelir gülüm 1,5 ay sonra hedefindesin bence:KK19:

Slm cafenin çıtırları

Meltemcim bu linki takip et cnm

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...istiyorum-ne-yapmaliyim.300666/#post-34183086

Geçmiş olsun kuzulara aebencimm :KK43::KK43:

Kilo malesef yaşından büyük gösteriyor insanı tatlım :KK16: bundan sonra eski günlerimize dönmeyeceğimiz eminim cnmm:KK5::KK5:

Berilcim hızlı gideb hızlı gelir gülüm 1,5 ay sonra hedefindesin bence:KK19:
ya ben obur ay annemlere gidecem
hatta bir hafta onceden yanliz gidip haftaya esimlerin gelme durumu var.o nedenle biraz acelem var
ama sanirim ac degilim
ay yine cok yedim telkinlerim ise yariyor gibi fistigim.
bu kez mezun olursam gelmemek icin kicina takilaam senin.
mezun olmustum da ne oldu kurkcu dükkanina geri geldim

hatta bir hafta onceden yanliz gidip haftaya esimlerin gelme durumu var.o nedenle biraz acelem var
ama sanirim ac degilim

buradan ayrılmamak en etkili kilo kontrolüni sağlıyor berilcimmm ben boşuna mı kaptan oldum :KK70::KK70::KK70:Annenlere gideceksen beslenme düzenin değişir :KK14::KK14:

ama sanirim ac degilim
mezun olursanda burayi birakamazssiin hayiiir :KK62:

X