Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Yarın akşam anlatırım.
Ebeyim kayserideyim 2 oğlum var. Büyük 4 yaşında küçük 5 aylık. 1 yıl evdeyim. Yeni biri olarak işe başlamak istiyorum. Başka...

Bneim annem de ebe hemşire emekli tabii şimdi allah bağışlasın paşalarımızı

anacim en boy ver sen
su sira en can alici ozellik bu benim icin

berilim haksızlık etme kendine fıstık gibi hatunsun

Hı :) anlamamıştım. Valla ben kendimi 1.72 biliyorum ama beni ölçen kısa hatunlar 1.69 -1.70 arası ölçtüler kilo kesin 107.2. 112 ile başladım.

boy süper kuzum bi de fazlalıklar gittimi süper olacaksın
Ah ah emekliliği hayal edemiyorum :) mezarda emeklilik

öyle deme bitanemm bu kanunlar daha çok değişir annem 20 yılını doldurdu ayrıldı bazen keşke ayrılmasaydı diyorum çünkü emekli oldu hastalıklar peşini bırakmadı

İnsan kendine kalınca hastalık hastası oluyor. Benim bile 2 güne bir başım döner tamamen psikolojik.
2012 de 82 olmuştum ama koruyamadım üstüne ekledim bide

bol su içip akşamı hafif geçirirsen ve 6 dan sonra yemezsen süper gider cnm ama spor da ekleyebilirsen harika olur
su biraz sıkıntı ama içiyorum. akşam 6 dan sonra dükkanı kapatıyorum. hem emzirdiğimden hemde kilom çok bacaklarıma çok ük bindiğinden spora ağırlık vermiyorum. dışarı çıkarsam yürümeyi seçerim mesela bugün 35dk yürüdüm. ama 2 çocukla ne kadar mümkün.

su çok önemli bitanem en az 3 lt içmelisin günde emzirdiğin için şanslısın kilo vermene yardımcı olur
evde leslie sensone yapabilme şansın varmı dışarda 2 çocukla yürüme şansız az dediğin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…