Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Sweet hanim hala uyuyor kesin.bu cayda demlene demlene acidi.
Bakalim kacinci demlige yetisecek

İyi pazarlar cafe sakinleri

Swett canım sımdıden günaydın
Bekledımde gelmedın
Üyeyı nasıl kaptım görmedınnnn

Tünaydın berilcimmmm görmezmiyim ama iki topic bitirene dek uyku bastı yazamadım harika bir kapıştı tbrkler cnmmm

Ben yine uyuyamadim 2 ye grliyordu yattigimda 5.30 da buraya kendimi zor attim. Cayida bitirdimmm ohhhh canima degsin gelseydiniz icerdiniz

offf kuzummm kediotu damı işe yaramadı sende 3,5 saat uykuyla nasıl dayanıyorsun bitanemm çayı kaçırmışız alacağımız olsun artık

Sweet hanim hala uyuyor kesin.bu cayda demlene demlene acidi.
Bakalim kacinci demlige yetisecek

akşam 5 çayı olmazmıki kahvaltıya misafirim vardı gülüm o yüzden giremedim

Kahveleri sen yaparsan oluyyyy

İstediğin kahve olsun kuzummm derhalll artık akşam kahvesi oldu gerçii

Burayi ilk defa görüyorum ben yarışmada cafemiz demi vardi :)

Hoşgeldin Mervişimmm aslında biraz daha kalabalıklaşsa süper olacak

slm bayanlarr bende geldim

arada diyetten kopmalarım oluyor bu sürelerde benide fırçalasanıza

Hoşgeldin busecimmm kaptan diyetten koparsa yarışmacılar ne yapsınnn istediğin fırça olsun kuzumm gel sen berilin süper yöntemleri var

Selam cafe arkideslerim ...

Yahu bu bildirimler her izledigim konudan neden gelmiyorki ?
Kac gundur buranin bildirimi yok !
Hoş firsatta yoktuya ...

Burayi yeni kesfeden arkdaslar hosgeldiniz :)

Slm aebenim misafirleirni atlattın sanırım kuzum hadi geçmiş olsun

Bu bildirim olayını ben de çözebilmiş değilim henüz bazısından geliyor bazısından gelmiyor

Veeee akşam kahvelerimiz hadi buyrun hepsi şekersiz

Hosbuldum canim evet baya iyi olur herhalde canm bilhassa hafta sonlari cok sıkıci oluyor evde yapacak is olmuyor yatmaktan TV izlemedekten gina geliyor buraya giriyorum ama herkesin kendine gore planları olduğundan ben tek tabanca takiliyorum hasretlik hafta sonlari daha bi zor geliyor

Evet bitanem kalabalıklaşsa hakikaten güzel olacak her takıma gitme şansımız olamıyor burada kaynaşsak süper olur ama bakalım inş

Son senen hamişim sabret bu sene de seney inş paşamızla birlikte eniştemin yanın da olacaksın neyse ki babaannen var ya o da olmasaydı

Öyle canim sabir yazik onunda cani sıkılıyor ne disari cikabiliyoruz evin içinde kapali kaldi ben en azından okula gelip gidiyorum o iyice eve kapandi sabir bakalim tatlik elbet sayili gün cabuk gecer

Selam cafe arkideslerim ...

Yahu bu bildirimler her izledigim konudan neden gelmiyorki ?
Kac gundur buranin bildirimi yok !
Hoş firsatta yoktuya ...

Burayi yeni kesfeden arkdaslar hosgeldiniz :)
hoş bulduk bende yeni keşfedenlerdenim
Kelin mwlhemi
Olsa once kendi basina busecim hahay ...

Berilim bu haftaki kilon icin tebrik ettimmu ben seni amannnn ne cok tebrik edecegim seyin var hahayyyyy. :)
ahahah yoksa sendemi burda bırbırımızı fırçalayalım o vakit...
hoş buldum tatlım valla dedigin dogruda kızlara diyorum beni fırçalayın heralde çekiniyolar ozaman ben berilden ilk fırçamı alayım efem dün gofret yedimde

Kelin mwlhemi
Olsa once kendi basina busecim hahay ...

Berilim bu haftaki kilon icin tebrik ettimmu ben seni amannnn ne cok tebrik edecegim seyin var hahayyyyy. :)
ay oyle oldu be ya

kuzum kimseler duymadan bir de nargile yaksakmi disarda
size anlatacaklarim var ya
bir kahve kesmez beni
hiiiiist aramizda

oooo berilim duydunmu gofret yemişşş kaptan olarak seni ifşa etmezse şanslızın busecimm

ay oyle oldu be ya

kuzum kimseler duymadan bir de nargile yaksakmi disarda
size anlatacaklarim var ya
bir kahve kesmez beni
hiiiiist aramizda

yok kuzum ben sigarayı bıraktım nargile ondan daha zararlı sen anlat biz dinlerizzz

Belim agriyor
Deli oluyorum malum vucut alusamad tabiki bazi organlarin kapsama disinda olduguna

oooo berilim duydunmu gofret yemişşş kaptan olarak seni ifşa etmezse şanslızın busecimm

yok kuzum ben sigarayı bıraktım nargile ondan daha zararlı sen anlat biz dinlerizzz
Yok sabahta dikkatimi cekti sabrediyom kaptanina sikayete götürecek beni sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…