Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Günaydın cafe sakinleri bir günaydın diyemedim cuma günleri trafik nedense yoğun oluyor

erken yatıyorumki leptinin en güzel salgılandığı saatlerde uyumuş olayım bitanemmm:KK60:

berilcim sanırım uyku problemin var bitanem kediotunu her akşam iç annem böbreklerinden dolayı uyku ilaçlarını minimuma indirmek zorunda kalmıştı dolaysııyla uyku sorunu başladı bu otu dr kendi söyledi hakikaten içer içmez uyuyoru ilaçlarla zor uyuyan şok oldum
yalnız uyarayım felaket bir kokusu var çay yapmadan önce kaynayınca o koku kalmıyor bi dene kuzum
1 bardak suya 1 tatlı kaşığı atıp kaynayınca söndüreceksin ılıyınca süzüp iç bitanem

Hayırlı cumalar tatlım evet malesef 15 can gitti yine hem de trafik kazasında:KK43: rabbim kalanlara sabır versin

Seni kıskanmamak elde değil bitanemm yürüyüş keyfiniz daim olsun cnm:KK60:
keşke dediğin gibi olsa :KK51::KK51:
canim onuda deneyim
benim bu halim artik canima tak etti evdekilerinde
oyleki bazi geceler uyuyamiyorum diye krize girip agladigimi bilirim

Biz hep burdayiz cayimiz hep demli
Bekleriz
:KK68::KK68:
uyyy bu soruyu ya nasıl cevap verilir bilemedim şimdi :KK45:
kıaca özet geçeyim bari ..
canım ben 15 yaşından beri diyet işi içindeyim o zamanda 67 idim ... şu an 39 yaşındayım :KK22: 25 senelik diyet deneyimim var yene :KK70: birde 19 -16- 14 yaşında evlatlarım ...
7 sene önce burda 6. takımla başladım 80 le .. 58 lede mezun oldum ..
hep 58 olmasada korudum kilomu 63 idealimdir .... geçen yıl yazın 3 tatil arka arkaya gelince 70 oldum :KK11: bir kaç ay evvel bizin eski 5. takımdan 6. takımdan arkadaşlarla 7. takımı tekrar açtık .. 66 kiloyum şu an .. vercek bi 4_5 kilom var ama ecelem yok yaza kadar veririm .. ben çok aktif bir hatunum gezmem sohbetim kursum eksik olmaz . o yüzden pastali börekli menülerle veririm ....
diyet tecrübemde çoktur elimden geleni yapıp burda yardımcı olmaya çalışıyorum . birde montignac topigim vardır 6 senelk ordada sayısız arkadaşa kilo vermelerinde yardımcı olup onlarla birlikde mutlulugu paylaşmışımdır ...:KK68:
Hey maşallah:KK45::KK53:

Hayır aebenim damlaya açıklamıştım ama görmedi sanırım dün sevgili Kazen benim profil resminden esinlenerek böyle bir hoşluk yapmış ben de tüm takımlara yapılacakmı diye sordum evet dedi yakın zamanda tüm takımlarda olacak anlayacağın bence çok hoş oldu:KK70:
Ay çok güzel olmuş cidden:KK8:

Meltemcim renk olayını bizler yapmadık kuzum Kazen sırayla tüm takımlara aynı işlemi yapacak tbrk ederim mezun oluyorsun demek ama kaybolmak yok ona göre:nazar::KK60:
a tamam canım.otomatik olacak yani takım isimleri.mezunlara da yapsın ama ben özellikle istiyorum. Evet mezun oluyorum artık.hedefime ulaşamadım ama olsun napalım...

Canim abenim senide yordum ama sana ihtiyacim var.
Paylasim alanina bir mesaj yazdim.arkadasimin motivasyona ihtiyaci var.orayi okuyup altina iki yatir Gaza getirecek Birsey yazarmisin.
Sweet Canim sen bunu okursa. Sende yaz lutfen.benim icin özel biri.

Artikin yazarsin haftanin birincisi topigine, hihi ...
Valla ne soylerse soyle ister cifte telli oyna haketdinnnnn mucuks ...
pek saglikli bir sey yapmadim ama olsun bunu yapmam lazimdi beylik laflar edip fircalayip kilo alarak gelemezdim.
hem kac topik arasinda kostum durdum totisi yere koymadimki spor olarak

Artikin yazarsin haftanin birincisi topigine, hihi ...
Valla ne soylerse soyle ister cifte telli oyna haketdinnnnn mucuks ...
pek saglikli bir sey yapmadim ama olsun bunu yapmam lazimdi beylik laflar edip fircalayip kilo alarak gelemezdim.
hem kac topik arasinda kostum durdum totisi yere koymadimki spor olarak

Slmmmmm
Ya aklima Birsey geldi cafecigim
Hani bu saatlerde kimse Yok ya
Seni gunduz Café karanlik basincada Bar ami cevirsek
Diyet light bar
Bir dusun bakalim bende yatakta biraz daha kivraniyim belki uykucu pueriler gelir

X