Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Evet kaptan 55 hedef koymuştum.artık alıştım ben aç kalmaya o yüzden gidiyor ama bu aralar yoğun spor yapıyorum.

3 küsur kalmış meltemcim çok yakında seni de mezun edeceğiz anlaşılan aç kalıp spor yaparak gitmemesi mümkün değil tabiki ama hedefine ulaştıktan sonra inş geri gelmez bitanemm koruma dönemini de başarıyla sürdüreceğine eminim cnm

Aslında aç kalıyorum demek biraz doğru değil. Her hafta yaklaşık 1700 gr gidiyor bunun sadece 500 gr ı aç kalmakla alakalı evet. 60 a kadar yorulmadım ama şimdi çok yoruluyorum hemen mezun olayım diyorum.

Meltemcim masallah sana . 1. Olmustun 2. Cide bizim takimdan kutahyaydi . O biraz uzuntudende verdi ..

Senin varmi yaptiginnozel bisi ac kalip bol sporlami gidiyor hep ?

meltemcim ne diyosun, cumadan bugüne 1 kg daha gitmiş yani aman allahım

süpersin maşallah bende artıda değilim şükür , 200 gr. da benden gitti, yine takımı şampiyon yapıyoruz demek :)
Evet canım 4 gün sonucunda gitti ama daha fazla gitmesi lazımdı 1200 gr.yavaş gidiyor artık...
Meltemcim masallah sana . 1. Olmustun 2. Cide bizim takimdan kutahyaydi . O biraz uzuntudende verdi ..

Tesekkur ederim canım. Aslında benim sorunum şu ben yaptıgım şeyleri tam paylaşamıyorum. Tüm gün zayıflamak için ugrasıyorum diyebilirim.yani şu diyet diye bir şey yok ama mezun olduğumda toparlayıp 86 kilodan nasıl 55 e indiğimi anlatıcam...

Aslında aç kalıyorum demek biraz doğru değil. Her hafta yaklaşık 1700 gr gidiyor bunun sadece 500 gr ı aç kalmakla alakalı evet. 60 a kadar yorulmadım ama şimdi çok yoruluyorum hemen mezun olayım diyorum.

hemen mezun olup unutacakmısın bizi aşkolsun

Şuan 57.4 kg canım

bu haftanın birinciside belli o zaman maşallahhh meltemcim

Bediş uğramıyormu artık aebencim kolay şeyler değildi yaşadıkları

başarı hikayeni merakla bekliyorum cnmm

Cafe sakinleri...

ben burdayım

Canım çok yoruldum aslında.son 3 hafta çok zorladım kendimi ama takım olmanın güzelliği hırs azim 1. lik ayrı güzel. Keşke 80 kilodayken gelseydim aranıza...
a başarı hikayesi mi yazıcaz daha ne güzel...

Kesinlikle meltemcim takım sorumluluğu çok farkli insna birşey yiyecekken takımı düşünüp yemiyor birlikte başarmak harika evet tatlım mezun olduktan sonra başarı hikayesi mutlaka yazmalısın belki okuyan arkadaşlara bir vesile olursun

Evet canım aynen.hiçbir şey yemiyorum.çocuga mama vermeye kalktım :)

İyi aksamlar ...

Swetim bedisin durumlari biliyorsun, birde net paketi az sanirim
Onuda erkenden bitiriyor takima kalmiyor sanirim

Meltemcim seni cok tanimiyorum insallah yanlis anlasilmam :)
Canim anliyorum kilo vermek cok guzel birsey lakin bukadar ac kalarak kilo vermeyi dogru bulmuyorum . Sonucta hizli giden hizli gelir :) kilo korumakta kiloyu vermek kadar zor :) basarilar diliyor , basari hikayeni sabirsizlikla bekliyorum :)

İyi akşamlar cafe sakinleriii cafede durgunluk var sanırım

Evet canım aynen.hiçbir şey yemiyorum.çocuga mama vermeye kalktım :)
hem hiçbirşey yemeyip hem ağır spora nasıl dayanıyorsun kuzummneyse hedefine ulaşınca hem spor hem menü dengelersin

Tahmin ettim aebenim inş durumlar düzelmiştir insan sürekli görmeye alışınca özlüyor bu kk fena

Evet arkadaşlar doğru söylüyorsunuz 59-60 dan sonra sapıttım ben.hedefime ulaşmak için her hafta kendimi biraz daha zorluyorum.aslında 1-2 hafta dinlenip devam etsem daha iyi olurdu ama korktum salmaktan o yüzden devam ediyorum.zaten diyetisyenim 56 ya kadar inersin demişti.şuan onu yaşıyorum galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…