Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Selammmmm
Dun bogazimi tuttum bilesiniz.kendimi hafif hissediyorum.kimse grlmesede cafecim Ben seni tozlu raflara kaldirmiyacam sen üzülme EMI.

Berilcim startin kac kilo takip edemedim senide ?

Kararli olduguna gore is bitmis demektir :)
78 le ringlere ciktim abenim.
Insallah biter gerci Ben tatiller ve yilbasi vs. Gunlere hazir isi bitirir giderim.dönüsüm hep öküz modunda mutfak kankiligine döner

78 le ringlere ciktim abenim.
Insallah biter gerci Ben tatiller ve yilbasi vs. Gunlere hazir isi bitirir giderim.dönüsüm hep öküz modunda mutfak kankiligine döner
Kendine haksizlik etme canim h epimiz ayni yollardan geciyoruz .

Gazan mubarek olsun , kacinci takimdaydin ?

abenim 4. takimdayim.ya ben seni tanidigimdan beri hep ayni takimda olmayi istemistim.seni damlanin orda görünce gelecektim damlada alirdi beni.sever sagolsun.ama 4 cok sessizdi yeni bir canlilik yakaladik.ama nasil üzüldüm bilemezsin senin yaninda olamamaktan.

cafecim bugun 3.gun tarti ne cikacak merak ediyorum.ama odem bitti heralde ayaklarimin sisi indi gibi.biraz komik olacak ama diyet modunda yemeyi yasamayi seviyorum.hele buraya hastayim abiiiiiiiiiiii

Gynaydin iyi pazarlar herkese :)

Berilcim seni anliyorum bende olsam ayni yolu secerdim :) diger takimlarinda onlarin elinden tutacak uyelere ihtiyaci var . Ayrica bu 7. Takima yazmana engel dgil canim .. Firsat buldukca 4. Takima bende gelirim . Hem burasida var :)
Gonuller bir olsun ....

Günaydın iyi pazarlarrr fıstıklarr Berilcimm fırtına gibi bir dönüş yaptın ne iyi yaptın cafeyi açmakla cumadan bu yana uğrayacağım bir türlü uğrayamadımhayırlı uğurlu olsun kuzum 4, takıma girmişsin 8, takımdan da desteğini esirgemezsen sevinirim Aebencim tüm takımların amacı ortak zaman olsa da hepsini gezebilsemm

Güzel bir pazar olsun hepimiz için inş

Canim Ben 8 e ugradim ordan bir cevap olmadi mesajima o nedenle sessiz kaldim.ama ugrarim yine

Slm
Bugun biraz garibim.sabah ki tarti beni mutlu etmedi belki ondandir.ama ben veremesemde almayacam.annem inat edeceksende kendin icin cikarin icin inatlas derdi.inatciyim göbüsteki yag Katlarim duyun

Bu sabah baskulden bende memnun degilim berilcim . Hafta sonu duzensiz yedim . Gunduz ac durup aksam dayandim buda kilo aldiriyor bana

Tünaydın güzel bir hafta olsun hepimiz içinn

Canim Ben 8 e ugradim ordan bir cevap olmadi mesajima o nedenle sessiz kaldim.ama ugrarim yine

ben alıştım artık bazen ses geliyor bazen gelmiyor ebrilcim tşkler kuzum Moni dönene dek ara ara uğrayabilirsek iyi olur

Slm şampiyon hoşgeldinn

Slm
Bugun biraz garibim.sabah ki tarti beni mutlu etmedi belki ondandir.ama ben veremesemde almayacam.annem inat edeceksende kendin icin cikarin icin inatlas derdi.inatciyim göbüsteki yag Katlarim duyun

Bu sabah baskulden bende memnun degilim berilcim . Hafta sonu duzensiz yedim . Gunduz ac durup aksam dayandim buda kilo aldiriyor bana

şekerler neden hergün tartılıyorusnuzki kaldırın tartılarıı gün içinde bile farklılık gösterebiliyor günlük tartılmak motivasyonunuzu düşürmezmi

abenim havada erken karariyor benim gözlerde buzdolabini görünce karariyor ne etsek ki

o kararma belirtisini hissettiğin an 20 mekik çek sonra ışık hızıyla dönersin kuzum

Mumkunse buzdolabindan uzak dur . Kendine yemek disinda meskuliyetler bul :). Sut beni cok tutuyor , aksam acikinca sut icsen faydadi olurmuki ?

süt ertesi gün şişlik yapabiliyor bende ama ayran favorim geceleri mışıl mışıl da uyutuyor

Hihhhhhhh ses gelecek bir yer buldum.14. takim iki kisiler lütfen arada ugrayin yeni bir Talep varsa yönlendirirn

Teşekkür ederim kaptan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…