Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Her yer tozlanmis gelmeyi gelmeyi
Bir zamanlar ilk ugrak yerimdi burasi
Burda cayin rengi daha Bir tavsan kani
Sohbet daha Bir baskaydi
Mevcan masumm aben kadis ve püsküüt özledimi farkettim bugun burayi ve sizleri

Her yer tozlanmis gelmeyi gelmeyi
Bir zamanlar ilk ugrak yerimdi burasi
Burda cayin rengi daha Bir tavsan kani
Sohbet daha Bir baskaydi
Mevcan masumm aben kadis ve püsküüt özledimi farkettim bugun burayi ve sizleri

merhaba beril nasılsın ,,

Merhaba arkadaş, dönüp dolaşıp geldiğimiz yer oldu burası . Eski arkadaşlardan kimler var bilmiyorum ama mesajımı gören herkese Selamlar olsun .

Bende özlüyorum burayi
Kimse gelmesede Ben gelip cayimi icecem burda

Selamlar.
Berilcim bir çayda ben alayım :)

Meralim hosgeldin.

Sağlıklı ve az yemeyi hayatatimiza uygulamadıktan sonra hep burdayiz canım :)

Püskütcüm Canim gecen yil bir kez menengic kahvesi yazismamiz olmustu.bak sana daldan kopmus haliyle yazayim
Canm bu antep fistiginin islenmemis agactan kopmus hali.bu haliyle kabukludur.biz yerken boyle cigden kirar yeriz.istersek tavada kavururuz

Canim buda menengictir.bu fistik olmayan agaclar boyle karabiber tanesine benzeyen meyve verir.halk arasinda Pic fistiktir,fistik agaci bir yil verir bir yil menengice doner.bu taneleri once kavururuz sonra tunc doveceklerde inceltir turk kahvesi gibi pisiririz,icine sut ekleyip icen de olur

Bu kadin niye bunlari yazdi dersen.
Dun cat kapi memleketten misafirim geldi.anneannemizde bunlari taze toplamis yollamis.gorur gormez sen aklima geldin.yazayim dedim Canim

Abenimmmmm
Bugun hazmi kolaykastiran menengic kahvesi yapsam sana
Soyle kendi ellerimle pisirsem kahvenin Eski gunlerindn konssak

Kucuk kizim elini yakti on saymazsak iyiyim
Sen nasilsin Canim en son akrepin akimina girdini okudum

Küçük kızına çok geçmiş olsun canım..

Evet ben masumu seve seve çağırdım kabul ettim ama masum bizi kabul etmedi üzdü bizi

Teşekkürler..
Benim aldığım boza kıvamına getirilmiş hali.. Bir dönem içiyordum, sonra birden koptum tadından.. sonra da unuttum.. dolapların birinde duruyordur sanırım bir ümitle..
Ama hatırlattığın iyi oldu.. Özellikle de midede gaz, hazımsızlık vs. olduğunda unutmayayım içmeyi..
Sütlü halini daha çok sevmiştim ben..

İyi geceler.

Ah beril bende isterim, fakat engelim çok.

Menengice gelince bu yaz sonu yerinde Urfa'da içme fırsatım oldu , kahveyle aram olmamasına rağmen çok beğendim biraz fazla sekerli okadar :)ev dede var hatta ,orda öğrendim nasıl yapıldığını .ama sadesini imkansız icemem ::)
Gönül sohbet ister kahve bahane:)diye noktayı koyayım.

Akrebim sekerim bir kelimeyle nasıl oldugumu özetleyin:)
Çok yogun, biraz hasta , azda sisko :)

Sen iyisindir umarım .

Of of...

Cafe light neden rafa kaldırılmış ya.. Nerelerdesiniz kızlar.. Beni tanıyanınız varmıdırki

2 yıl burda 3. takımda bulundum da mezun olamadım sımdı 7 aylık hamıleyım.

Diyet kelimesine okadar uzağımki. Acaba doğumdan sonra ne yaparım :)

püsküüte akrep33 e ve 3. takımda beni hatırlayan herkese kucak dolusu sevgileer

Nasıl unuturum seni..

Öncelikle sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum tatlım..

Bebeğini sağlıkla kucağına alıp kendini hazır hissettiğinde bekleriz..

Kapımız zayıflamak isteyen herkese her daim açık..

Çok teşekkür ederim canım, yaa ben takıma girsem ne işe yararımki diyorum artık ama bakalım burdaki motivasyon hiçbiryerde yok :)))

Gelip takılırım bende inşallah :) ( takılırımda ne demek zayıfla zayıflaaa :))) ) ;-)

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ben geldimmmmm
her ne Kadar köhnelessende, Gelen Giden olmamissada, caylari demlememislet sohbet Yok diye ama geldim yinede.
kahvemi aldim Dur bir köseme cekileyim.eh temizligi yaparim, ortakligi toparlarim,cayi kahveyi hatta yesil cayida alirim.belki gelir Eski dostlar ha....
offff bir bilsrler ne cok sey yasadim, bir bilseler ne cok seyi yasayamadan kacirdim.
ikizler genc kiz oldu, ufaktan flörtlere meyillendiler sanirim.elifim 2.5 yasinda Baleye baslatmis babasi.yuvaya giderken elbise begenmiyormus.bakalim pzt Ben götürecem.
hadi Ben kactim yarin gelirim sizide beklerim

Sabahin bu vaktinde cafeye gelinirmi demeyin ... Eski arkadaslar oldumu gelinir :)
Berilim hosgeldin ..

Hayirli cumalar tum takim hatunlarina ...

Hoş geldin berilcim.. Ben de dedim aylar sonra cafe light açıldı mı..
Geçmiş gitmiş olsun her şey, güzel günler gör bundan sonra ailenle hep birlikte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…