Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Slm şekerler:KK3::KK3::KK3:

Selamm
Nasilsiniz net yok gelemedim

Sabah birsurü yazdim
Puff ucmuss
Günaydin

Slm berilcimmmm iyiyiz kuzum tşkler sen nasılsınnn:KK60: en nefret ettiğim şey alıntalar cevap yazmışken gitmesi:KK22::KK22:

Evet arkadaşlar doğru söylüyorsunuz 59-60 dan sonra sapıttım ben.hedefime ulaşmak için her hafta kendimi biraz daha zorluyorum.aslında 1-2 hafta dinlenip devam etsem daha iyi olurdu ama korktum salmaktan o yüzden devam ediyorum.zaten diyetisyenim 56 ya kadar inersin demişti.şuan onu yaşıyorum galiba.

Mrb nasılsınız arkadaşlar

İyiyiz meltemcim tşkler sen nasılsın :KK68: bu zorlamanın herhangi bir sağlık sorununa yol açmasındna korkuyorum açıkçası bitanemm biraz temponu düşür istersen:KK19:

Geliyorum gidiyorum kimsecikler yokkk bu Cafe batacak bu gidişle

a81ee5c7-cc09-46fe-8517-f47987d0f5b3.jpg
10392422.jpg
3088_4.jpg

Tamam ben ısmarlıyorumm:KK15::KK15: soğumadan buyrunnn:KK50::KK50::KK50::KK37:

Kizlar ben listeden birkac haftaligina cikiyorum izinliyem yane sebebide gezme tozma isleri . Diyete adepte olamiyorum daha dogrusu hergun bir yerdeyim diyet yapamiyorum . Takimiminn ortalamasinida etkilemek istemiyorum :)

Kizlar ben listeden birkac haftaligina cikiyorum izinliyem yane sebebide gezme tozma isleri . Diyete adepte olamiyorum daha dogrusu hergun bir yerdeyim diyet yapamiyorum . Takimiminn ortalamasinida etkilemek istemiyorum :)

:KK57::KK57: tamam izinli olmana izin veririz ama ortalıktan kaybolmayacaksın inş aebencim:110::110: gez toz ama yine gel :KK19::KK19:

Swet canim sen hala karatay hocaya sadikmisin yoksam aldatiyormusun hihi ..

ben ömür boyu sadık kalacağım Canan Hocama asla aldatamamm:KK68: arada minik kaçamaklar yapmıyor değilim tabiii:oops: ama dengeleyerek ve sporumu hergün düzenli yapıyorum :KK76::KK76:

:KK57::KK57: tamam izinli olmana izin veririz ama ortalıktan kaybolmayacaksın inş aebencim:110::110: gez toz ama yine gel :KK19::KK19:

ben ömür boyu sadık kalacağım Canan Hocama asla aldatamamm:KK68: arada minik kaçamaklar yapmıyor değilim tabiii:oops: ama dengeleyerek ve sporumu hergün düzenli yapıyorum :KK76::KK76:
ben buralardan kaybolmak .. swetim ben 7 senedir burdayım canım . sence gidebilirmiyimm:KK57::KK14:

abenim ben kardesimin kahvesini icerken abenim gurbanim oyyy nolacak halim diye neset ertasin sarkisini senin icin katlediyorken nere gidiyon ya benide götür ya sende gitme

abenim ben kardesimin kahvesini icerken abenim gurbanim oyyy nolacak halim diye neset ertasin sarkisini senin icin katlediyorken nere gidiyon ya benide götür ya sende gitme
berilim ben gezmelerden kilo veremeyip yüzüm kızarıp takıma faydam olmadıgından, sadece listedeki aeben yazısını 3 haftalıgına çıkarıyorum canım :KK23:

ayyyy ağzım sulandı resmennn...ne iyi oldu burası ya...yeni keşf ettim daha imkan oldukca çay kahvenizi içerim artık tontişlerim benim...

Hoşgeldin damlacımmm her zaman bekleriz :KK60::KK50::KK50:

aebencim ve berilcim siz eski üyelerdensiniz paylaşım alanında yazdığım konu hakkında bir fikriniz varmıo_O

X