Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Slm şekerler

Selamm
Nasilsiniz net yok gelemedim

Sabah birsurü yazdim
Puff ucmuss
Günaydin

Slm berilcimmmm iyiyiz kuzum tşkler sen nasılsınnn en nefret ettiğim şey alıntalar cevap yazmışken gitmesi

Mrb nasılsınız arkadaşlar

İyiyiz meltemcim tşkler sen nasılsın bu zorlamanın herhangi bir sağlık sorununa yol açmasındna korkuyorum açıkçası bitanemm biraz temponu düşür istersen

Kizlar ben listeden birkac haftaligina cikiyorum izinliyem yane sebebide gezme tozma isleri . Diyete adepte olamiyorum daha dogrusu hergun bir yerdeyim diyet yapamiyorum . Takimiminn ortalamasinida etkilemek istemiyorum :)

Kizlar ben listeden birkac haftaligina cikiyorum izinliyem yane sebebide gezme tozma isleri . Diyete adepte olamiyorum daha dogrusu hergun bir yerdeyim diyet yapamiyorum . Takimiminn ortalamasinida etkilemek istemiyorum :)

tamam izinli olmana izin veririz ama ortalıktan kaybolmayacaksın inş aebencim gez toz ama yine gel

Swet canim sen hala karatay hocaya sadikmisin yoksam aldatiyormusun hihi ..

ben ömür boyu sadık kalacağım Canan Hocama asla aldatamamm arada minik kaçamaklar yapmıyor değilim tabiii ama dengeleyerek ve sporumu hergün düzenli yapıyorum

ben buralardan kaybolmak .. swetim ben 7 senedir burdayım canım . sence gidebilirmiyimm

abenim ben kardesimin kahvesini icerken abenim gurbanim oyyy nolacak halim diye neset ertasin sarkisini senin icin katlediyorken nere gidiyon ya benide götür ya sende gitme

abenim ben kardesimin kahvesini icerken abenim gurbanim oyyy nolacak halim diye neset ertasin sarkisini senin icin katlediyorken nere gidiyon ya benide götür ya sende gitme
berilim ben gezmelerden kilo veremeyip yüzüm kızarıp takıma faydam olmadıgından, sadece listedeki aeben yazısını 3 haftalıgına çıkarıyorum canım

ayyyy ağzım sulandı resmennn...ne iyi oldu burası ya...yeni keşf ettim daha imkan oldukca çay kahvenizi içerim artık tontişlerim benim...

Hoşgeldin damlacımmm her zaman bekleriz

aebencim ve berilcim siz eski üyelerdensiniz paylaşım alanında yazdığım konu hakkında bir fikriniz varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…