Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Benim kuşu sana uyarlamak için sabah evden çıkarken 2 kraker sonrasında yeşil çay içeceksin..
Tostlar yerine sen öğlen yemek yiyeceksin, ekmekle
Elma dahil hiçbir şekerli gıda asla yok.
Kuruyemiş çılgınlığı zaten yok.
Akşam da salata-tavuk. Sonrasında ben 2 mısır krakeri (sen yoğurt yiyebilirsin) yedim. Kabızlık yok bu yüzden.

Ancak böyle uyarlayabilir ve sende de işe yarayıp yaramayacağını gözlemleyebilirsin..

Benim rutin beslenmem şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...uma-zayiflama-yarismasi-300.html#post29260275

2 gündür en önemli değişme sabah yememem ve müsliymiş, elmaymış şekeri tamamen çıkartmış olmam..

hmm o zaman kuruyemişi yemeyim anacım ama elmama dokunma zaten yeşil ekşi elma varya onlardan tatlı bile deil.7 gibide 2 kaşık yoğurda az cacık yapayım,üzerinede biraz nane,sonra 40 dak yürüyüm.bugün ve yarın bu şekilde beslenirsem - yi görmesem bile aynı çıkarım diye ümit ediyorum.

öğlende ıspanak ve makarna varmış,ıspanak üzeri yoğurt ve ekmek yerine az makarna alayım bari.çorba içmeyi düşünmüyorum bile..

merhaba arkadaşlar arada sırada gelip sizin burdaki sohbetlerinizi okuyup feyz alıyorum çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz
bende bir dönem takımlara girip sonra iş yoğunluğundan diskalifiye olmuştum aradan uzun bir zaman geçti 2. çocuğu doğurdum doğum kiloları ile yüzleşince bu iş tek başına olmaz deyip yeniden 5. takıma girdim şimdilik iyi gidiyor kilo vermem 1 ayda yaklaşık 3-4 kg verdim ama sizin azimle hedefler koyup onları gerçekleştirmeniz çok hoşuma gitti özellikle püsküüt ün mesajları beni iyice şevke getirdi benimde hayalim çok kısa sürede olmasa da forma girmek genelde hep aynı kişiler mesaj yazınca önceleri sadece kaçak bir okuyucu gibiydim ama bugün alırsanız aranıza ben de size katılayım diyorum

bend ekuruyemiş yiyorum arada ilk zamanlar daha çok yiyordum azalttım şimdi en fazla 6 fındık veya 2 ceviz yiyorum
mevcan c.tesi günü nasıl yapıyorusn karışıyor benimm beslenme

bend ekuruyemiş yiyorum arada ilk zamanlar daha çok yiyordum azalttım şimdi en fazla 6 fındık veya 2 ceviz yiyorum
mevcan c.tesi günü nasıl yapıyorusn karışıyor benimm beslenme

cmt ve pazar günlerini sorma lütfen

minik minik kilo vermemim sebebi haftasonları deilmi

çok alemsin,benim haftasonu planım hiç olamıyor.daha doğrusu o kadar çok oluyorki herşey son gün belli oluyor.aslında haftasonları geç yemiyorum,yattığımda midem açlıktan davul çalıyor ama kalorili şeyler yiyorum buna bi dur demem lazım..

selam efem .yine rutim günlerimden birindeyip selam yazıp kaçıcam

püsküütüm monti 2.aşama yap demedim yavs sadece bildiklerimden örnek vareyim demiştim ..

....toplagyt hoşgeldinsende eskilerdensin nicini iyi hatırlıyorum . .çok iyi ettin yazmakla burası herkese açık canım .geneldede hep aski arkadaşlar var senin gibi. klaygelsin yagların çabuk erisin inşallah

sabah yürüyüş ve pilatesim yapıldı .. evi toplayıp sohbete kaçar ben

Merhaba toplight cım..

Mesajlarım şevke getiriyorsa ne mutlu bana! Bu kadar çenesi düşük yazmamın tek amacı bu zaten.. İşe yaramasına sevindim..

Burası herkese açık.. Herkese yetecek kadar sandalyemiz var..

Taze kan, bizi de motive eder..

Yanımda olsan yanaklarını mıncıracam tam şu anda.. şimdi.. Sen rutin dedikçe ben gülüyorum burada..

Yok canımın içi.. yap demedin biliyorum.. Hani dedin ya ilgilenirsen kitabına bakayım diye.. Ona cevap verdim ben..

Yürüyüşü de pilatese eklemen ne güzel oldu aebenim..

ömur boyu devam eden bi süreç bu kg kaybı ve kg sabitlemek
eski beslenme düzeni kg ları geri almak hepimiz düştüğü hata ama hata yapa yapa dersler çıkartıyoruz
en azından aebenin dediği gibi yediklerini not alır gün gün kendini kontrol edersen kg verememe sebeblerini de kendin yakalamış olursun
ben bu sisteme yeni başladım faydasını da görmeye başladım aebenimmm mucksss
çünkü ınsan bikaçgün içinde ne yedin ye spor yaptın v.s bunları unutmuş oluyor söz uçar yazı kalır ya işte aynı öyle

harika bir haber canım kg cuklara takayım dabidaha geri gelmesinler

5 yıl uzun bi süre evet söyleyınce bi bile korku kaplıyor ınsanın içini tanrım 5 yıl bu düzende yaşıyacam mı dıyıp paniklıyorsun ama
kafamıza şunu yerleştirmemız lazım eski devir kapandı yepyeni bir ben var ve bu beni ortaya çıkarmakda çok çabaladım eski halıme kavuşmak istiyorsam sıkısa ye diycezz

senin kuş diyeti calorisi neye takabul edıyor canım hesaapladınmı hiç?

canım nicki anımsadım , hoşgeldin kalabalık oldukça farklı fikirler de ortaya çıkınca daha da keyifli oluyor

ayyyy süpersin canımtebrik ederim

ben de bu sabah kalkınca 73.3 idim ama daha sonra pilatesimi falan yaptıktan sonra tartıldım 72.9 dedi yani 73.3bile olsam cuma günkü hedefime ulaşmış bulunmaktayım Püsküütüm ödülüm işe yaradı sanırım mutluyumSana beni böyle yönlendirdiğin için çok teşekkür ederim aeben ablam da sıkı takibimde biliyorum ona da sonsuz teşekkürler sizi çok seviyorum

evet canım aeben ablam sağolsun hepimizi frenliyor ben de elimden geldiğince yazacağım inşallah

bugün yediklerimi yazayım
sabah
2 yumurta
2 domates
2 dilim peynir
ara
az sütlü bir nescafe
birazdan 1 elma yerim

akşam da erken yemeyi planlıyorum
zeytinyağlı pırasa
yoğurt

ara
1 portakal

bugün pilatesimi yaptım,2 lt su içip,2 kupa da yeşil çay içmeyi planlıyorum

Sağ ol deguacım..
Süper cümleydi bu ayrıca!
Kalori hesaplamadım tatlım.. Durum hoşuma gitmeyince ben hep şaşırtmaca yapıyorum.. N'apsam diye düşündüm kendimce..
Her sabah kahvaltı yapıyorum onu değiştireyim dedim..
Ya müsli ya elma bir şekilde şeker giriyor vücuda.. Onu da keseyim dedim.
Hazır ürünlere kaloriye bakma takındım var ama ev işi takılınca bakmıyorum açıkçası.. Şimdi sen söyleyince düşünüyorum.. Kabaca
800 kcal civarında herhalde, emin değilim...
Teşekkürler canım.. Bomba gibiyim bugün!
Oley! Hedefine ulaştın demek!
Ya bu dediğini ben de deneyecem ne zamandır.. Bugün unutmasam da yapsam.. Bisiklet öncesi tartı, sonrası tartı.. bakalım ekranda görünen kaloriyi sahiden yakıyor muyum diye..
Mönü uzmanımız aeben.. Şöyle bir bakınca ters gelen bir şey göremedim ben.. Ekmek hiç yok.. Ama pırasadaki pirinç karbon ihtiyacını toparlar mı bilemedim..
Benim sistem mutlaka karbonhidrat istiyor, şekerden nefret ediyor.. Herkesin bünyesi farklı, hep diyoruz..

Son düzenleme:
sıcak karşılamanız için saolun kızlar
benim en büyük sorunum kabızlık kabızlığı aşmak için yapmadığım şey kalmıyo en son erik pestili dediler öğlen gidip onu aldım bakalım yarından itibaren onu kullanacağım aç karna inşallah işe yarar bende
ben şu aralar hastalıklar üstüste geldiği için spor yapamıyorum zaten 2 çocukla akşamları ancak mekik çekebiliyorum fırsatım olursa öğlenleri yürüyorum sizin gibi hedefe yaklaşmak istiyorum umarım olur
bu arada evet oldukça eskidim artık 2008 de üye olmuştum kk ya ne zaman dara düşsem hep kk işime yaradı diyet zamanı olsun hamilelik olsun doğum sonrası olsun kk da hep sıcak bi ortam buldum şimdi sahalara yeniden dönüş yaptım umarım vermem gereken 10 kg yu da sizlerin desteği ile vereceğim

bencede yürüyüş arkası pilates süper oluyor fakat bugün bir an pilates yaparken orda uyuyasım geldi ne tatlı bir uyku geliyor bazı haretlerde:18:işim olmada cidden bırkacaktim kendimi 10 dk uykuya, ama rutin günüm beni bekler diyerekden vazgeçtim

bazan eski ajandaları okuyorum sayfa sayfa.bazan not düşmüşüm şu tarirde şunu yaptım şu sonuç oldu diye .ya deyilse insan gerçekden öncekiş hafta ne yöntem uyguladı unutuyor :44:helede benim gibi ömrü diyet içinde geçmiş biri için önüne ışık tutuyor ...yukardaki yazdıgın kırmızladıgım çümle gerçekden önemli .insan iç sesini dinlemeli. o asla yanılmaz ....
vur diyince öldürmüşmüsün ne eminem püskütümünde degi gibi hiç karbon yok . bu tür mönülerden sonra genelde baya iştah açılması olur demedi deme .
akşam için şunu yerim diye planlamışsın fakat öylenin yok ,akşamında az .doyacakmısın?
ben ögün atladıgımda hep kilo alıyorum bunun en iyi örnegide hafta sonları . tüm gün aç olunca akşam saldırıyorum allah ne verdiyse
çok fazla kilon yokmuş onuda verirsin merak etme .. 2008 bende o yıl girmiştim k.k ya halada buralardayım
kabızlık için neler yaptın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…