Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

tabi biz hem alıştığımz taddan vazgeçmeyelim hem de zayıf olalım istiyoruz nerde böyle düzen

peki bi hafta çok dikkat ettik o haftanın sonunda tek bi kaçamk yaptık ertesi gün tekrar eskii düzene dönupde o kaçamağı butun hafta eritemediğimzde ki psikolojimızı napcaz ?

zor süreçler bunlar bazen ınsanın canına tak eidyor heleki bir hafta beslenme planın gayet iyi sporda yaptın gram oynamayınca en azından ben terelleliye bağlıyorum böyle bi dönemde çaremız ne olmalı :44:

osman mutfuoğlu bi programda koruma evresini en az 5 yıl dikkat ederek geçirrseniz kg oturur demişti sanırım ben bunu gözardı etmiş havaya girmişim
şimdi debelenıyorum işte evt kafamızın içini resetlesek beyin yutarmı

canım lapa diyetini daha önce de yapmış biri olarak benim bunyemde herseferinde farklı sonuç veriyor tartı
1 kg da vermişliğim var bu seferde +600 gr gitti ama hiç olmazsa oynaama oluyor buda yetiyor

kaçamak zamanı hakkkında bence detaylı düşünüp vucudumuzn tepkisine göre bi yol haritası çizmemız lazım yoksa tekrar alıp verip alma evresini atlatamayacaz buda psikolojik çökuntu demek

her cumadan ziiiyade günlük tartılmak daha doğru gelıyor gün sonunda eğerki abartmış tartıda + çıkıyorsak ertesi gün mudahale etmek daha kolay oluyor yoksa cumadan cumaya tartılınca 1 kg gibi bi artı çıkınca o daha bi moral bozukluğu oluyor en azından kendi adıma konuşursam

evet canım sorunumuz zaman yayamamak belki de kısaca sabırsızlık,havaya girmek ne dersek artık.Ben de aynıyım 22kilo verdim başardım diye tekrar yemeye başladım hooop aldım hepsini fazlası ile..şimdi de başladım 4 kilo verdim diye kendimi birşey sandım 2 kilosunu hoop geri aldım..Dikkat etmek ve sabırlı olmak lazım

günaydın

berbat bir hava var dışarda.tam ruh kararmalık ama ne hikmetse çok pozitifim ben ya...

dün uzun çizme ve kaban giydim,terden bi taraflarımdan sular çıktınasıl olsa hava güzel olur diye sabahta trençkot giydim.giymez olaydım totom buz kesti bu seferde:18:

neyse anacım 3 gündür spor hak getire arkadaşlardan vakit bulup yürüyüşe çıkamıyorum bir türlü...

saatlerin ileri alınmasını dört gözle bekliyorum.o zaman kimse tutamaz beni.telefonuda almam yanıma ohhh misss gibi...

işte bende bu yanlışı yıllar önce yaptım.70 den 58 düştüm ve herşeyi bıraktım ve 1,5 sene sonra başladığım yerin çok daha kötü haline geldim.5 sene dikkat etmek ha keşkeeeeee..

ne vardı rabbim bizede yiyip yiyip kilo almayan insanların bahtından verseydi

1 ile 3 arasında bocaladığım için hep bu hallere düştüm ben

2.maddeyi ne yalan söyleyeyim hayatımda hiç uyguladığımı hatırlamıyorum

nasılsın mevcan
geçen hafta bende snein gibi oldum sıcak nasıls adiye babet ve trenç kotla çıktım ama
gözlerimden yaş geldi ofise zor attım kendimi...

çalışırken yürümye nasıl fırsat buluyorsun cnm dışardamı yürüyorsun
koşuu bandında mı? saatler alınınca bende sabah 6 da kalkıp 45 dk filan yürüyebilirmiyim acab diye düşünmüyor dgeilim yada akşamları

binanın alt katı spor salonu olucak ama kim bilir ne zman faliyete geçicekk
ama spor şart eskiden ne güzel spor yapardım özledim o günleri
arka odadan mekik aletini getirip bi yayını takmaya üşeniyorum şimdi ise
aslında evde 500 mekik çeksem bu bile yeticek

şimdi kaç kilosun mevcan

valla benimde gözümden yaş geldi..

kış olduğu için evde yürüyorum koşu bandım var ama salonda orda da tv yok 30 dakika sonra sıkılıyorum..
7 gibi evde oluyorum 8 de yürüyüşe çıkıp metronun orda geminin arkasında büyük park var orda yürüryorum 8-9 arası tabii yine yürümem için saatlerin ileri alınması lazım..

geçen hafta 62.4 tüm bu hafta almış olabilirim boyumda 1.62..

sabah zor olabilir ama bend esabah yürümeyi seviyorum
bende akşam yürüycem mecburr napalım:26::26:
benimd eboy 1.62 ama sen benden zayıfsın 62.5 i görmüştüm bir kez kfleks diyeti yaptıgımda sadece 1 hafta:)

Günaydın..

2 gündür uyguladığım kuş diyeti sonuç verdi.. Cuma kilomdan da aşağıya inmeyi başardım.. An itibariyle kilom 61,4 kayıtlar geçsin lütfen..

Bugün vermeye devam eder miyim bilmiyorum ama kuş diyetime devam... Bu bana ders olsun lütfen artık... :26:

günaydınnn
kuş diyeti?

aynı boydaymışız

bende tam aksine akşam yürümeyi seviyorum.belki ev hanımı olsam sabah yürürdüm ama çalışırken çok zor.sabah çok zor çıkıyorum yataktan..

bak ne güzel 62.5 kiloyu görmüşsün,yani olmayacak bir şey için uğraşmıyorsun

hedefin kaç senin çizelgende 60 ı gördüm.ben 58 i görünce biraz koruma birazda 57 olmak için uğraşıcam

2 gün için benimde serçe diyetine ihtiyacım var canım.

hemen menü paylaş bakalım

benimd ehedefim 58 ama önce 60 ı göreyim dedimm

5 yıl mı???
Desene şehir efsanesine Müftüuğlu boyutu katılmış..
Ben de 2 diye biliyordum ki o bile uzun gelirdi düşününce..

Dün akşam eski ajandalara baktım (aebenimle ben arşivde çalışıyoruz )
Haklısın deguacım.. Ben de 600 gr / 1200 gr arasında oynayan sonuçlar almışım lapa diyetiyle..
Keslinlikle! Allah ebenimden razı olsun.. Bana her gün tartılma fikrini aşıladığı için.. Bu şekilde tartılalı beri Cumaya hep toparlamış oluyorum yoldan ne kadar çıkmış olursam olayım..
1 ile 3 arasında bocaladığım için hep bu hallere düştüm ben

2.maddeyi ne yalan söyleyeyim hayatımda hiç uyguladığımı hatırlamıyorum
Ay! Aynı ben! Hayatta başıma gelmedi böyle bir şey.. "Çatal ağza değerse gitti tencere" oldum ben hep..
günaydınnn
kuş diyeti?
Kuş kadar yemek yani...
2 gün için benimde serçe diyetine ihtiyacım var canım.

hemen menü paylaş bakalım
Daha önce diyet yöntemimi paylaşmıştım o zaman burada mıydın bilemiyorum.. Eğer değilsen geçmişe bakar getiririm linki..

Yanlış yapıyor olabilirim, sağlıklı da olmayabilir.. Ama malum Cuma stresi nedeniyle acil durum planı olarak görebilirsiniz..

Saatlerine varana kadar 2 gündür aynı şekilde besleniyorum.. Şöyle:

- 14:00 kadar 2 tane diyet çubuk kraker (boyu serçe parmağı kadar) ve 2 kupa yeşil çay (tarçın, limon ve karanfil)

- 14:00 2 adet kaşarlı tost (bol pul ve karabiber ilaveli-form diyet ekmeğiyle-kaşar normal yağlı)

- 18:00 2 adet form light etimek üzerine sürülmüş lor peyniri (tahsildaroğlu) üzerine karma biber bolca

- 19:00 yeşil salata (tuzu yağı her şeyi normal) içine parçalanmış ve soya sosu+köriyle ızgara edilmiş haşlanmış tavuk

- 21:00 1 kupa beyaz çay yanında 2 adet mısır krakeri

Spor saatlerim.. sabah tibet yogası
kalan bütün sporlar, bisiklet dahil akşam yemeğinden 30-45 dakika sonra başlamak üzere..

...ve günde 3 lt.su

evet gerçekten kuş diyetiymiş..

sorun şu ki iş yerinde bunu nasıl uyguluycamm

mesela sabah tahıllı sandviçimi yedim..

öğlen yemeğini daha az yesem ve o 1 dilim ekmeği almasam

arada 1 elma (kocamannnn)

sonracıma yanımda az fındık ve badem var onları yesem

zaten yeşil çay ve su benim can dostum akşamda bi şey yemeyip 2 gün yürüyüş yapsam tartıda -kiloyu görürmüyüm ki

bu seferde akşam yemezsem sabaha kabız oluyorum.yada eve gidince yoğurt yesem biraz,ama diet deil bildiğin kaymaksız sütaş..

mevcann bende yanımda badem, ceviz kayısı incir getiriyorum
sabah sanviç yapıyorum 2 dlm ekmek ile onu yiyorum burda öglende evden salata yanınd atavuk, ton balık veya peynir yiyorum .
yemek çıkmıyor bizim burda tabi , sonra birde 4 gibi ara yapıyorum
akşamd ayogurt ve sebze

yedigim hiç bir ürün diyet degil bildiign yaglı süt yogurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…