Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

kadişçim ben de çok istiyorum diyete tam gaz dönmeyi canım halimden memnun değilim ama notebook arızalı sizden de uzağım benim için tek motive burası aslına bakarsan en kısa zamanda notebook arızasını giderseler de dönsem aranıza çook öptüm canım

aeben ablacımmm ben sizleri nasıl özlüyorum bi bilseniz sizler sayesinde kilo veriyorum ben bu gerçek sizden ayrı olduğum zamanlar tam sapıtıyorum noteboook arızası için babamın bir arkadaşı aracı oldu internet cafe sahibi de kendi tamircisine yaptıracakmış ama notebook gitti gidiş o gidiş..tanıdıklarla iş görmek hiç iyi değil ama burada da kimseyi tanımıyorum tabi ailem de burada yaşamadığı için babam da uzak olunca adam daha da rahat davranıyor sanırım

aralarda cozutsakta

azimli hatunlarız vessalem.1.6 kilolar deil 16 kilolar daha veririz beeeee

Hayra yormak lazım..
Rüya yorumu yapabilecek bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum..
Belki de doğum kontrol yöntemlerini gözden geçirmende fayda var..
Anne olanlar daha güzel yorum yapar herhalde bu konuda..
Ben protein de tüketiyordum akşamları.. Acaba o mu çözdü benim kabızlık problemimi, bilemiyorum..
Salatalığın yapısı %90 su. Kalanında illaki bir kalori vardır, ama çok düşüktür diye tahmin ediyorum.
Sen yoğurt sevmiyordun di mi? Keşke bir kaşık da yoğurt yiyebilsen yanında.. Daha iyi anlardık benim yöntemimin geçerli olup, olmadığını.. Cacık havalı misal.. Çok az yoğurt, içine doğra salatalıklarını, üzerine de az nane.. Nane de iştahı kontrol altına alan baharat neticese..
Tebrikler kadisim!
Cumanın ilk nazar boncuğu geldi böylece.. Hepiniz vermiş olun ki benim utancım arkanıza saklansın..

ablacım ben de günlerdir giremiyordum ya topiği böyle hareketli görünce çok sevindim bir sürü yeni arkadaşlar gelmiş Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar Topiğimizi daha da neşelendirmişsiniz

canımmm püsküütçüm seninle aynı haftalarda cozutuyoruz demek ki arada olsun okadar canım haftaya çok güzel kilolar veririz inşallah....Ben de değişim kilomu yazayım da seni yalnız bırakmayım
geçen hafta:73.0
bu hafta:73.9
ama çarşamba sabah 72.4 gelmişti kilom ben de inanamıyorum bu kadar büyük farklara yarın sabah tekrar tartılıp komşunun pc den falan yazmaya çalışacağım size...
Püsküütçüm ben sizi çok daha fazla özledim,siz benim tek motive kaynağımsınız..Tüm içimi size döküyorum pcsiz olmak demek sizsiz olmak demek oldu benim için

Kadişçimmm çok tebrik edrim canım seni çok iyi gidiyorsun haftaya hedef kilona ulaşmanı dilerim tatlım

ayy bugün çalışıyorum yaa pc yi bulmuşken size nasıl bir enerji ile yazıyorsam gelen arkadaşlar hep sordu bu ne hız 10 parmak diye chat mi yapıyorsun diye dalga geçenler sizi çoook seviyorumm

hafızana hayranım püskütüm..

doğru yoğurdu pek sevmiyorum,daha doğrusu sade yoğurt yiyemiyorum,illa cacık,yada bir şeylerin üstüne dökülmüş olması gerekiyor.

ya bide işyerinde her gün mutlak yoğurtlu bir şey oluyor.misal bugün yoğurt çorbası,ertesi gün ıspanak yanı yoğurt,ertesi gün makarna yanı yoğurt olmadı ertesi gün cacık gibi.

çok sevmediğim için gündüz yemenin yanında akşam yemekte beni çok kasıyor..bir kaç gün salatalık yiyeyim hem doyurucu deil,hem mide kazınmalarıma iyi geliyor

Kader arkadaşım benim.. Sahiden paralel gidiyoruz biz di mi? Haftaya sallayalım buraları..
Benimki de senin tam tersin.. Çarşamba sabahı sadece +200 ken üstüne 800 daha ekledim.. Düz hesap olsun diye
Neden aldığım bir ben, bir de Allah biliyor.. Siz bilmeseniz de olur..
ayy bugün çalışıyorum yaa pc yi bulmuşken size nasıl bir enerji ile yazıyorsam gelen arkadaşlar hep sordu bu ne hız 10 parmak diye chat mi yapıyorsun diye dalga geçenler sizi çoook seviyorumm
Yerim seni ben..
Ben de senin enerjini özlüyorum.. Tanıdıkla iş yapılmaz, sözünü bir kere daha doğruladık bu örnekle.. Adam bu kadar uzun sürede neyi tamir ediyor anlamadım.. Gören de NASA bilgisayarı falan sanacak.. Çok şahane tamirciymiş.. Adresini ver biz de ona göndeririz
Israrcı görünmek hiç ama hiç istemem.. Bana ısrar yapılınca sinirim tepeme çıkar çünkü..
Kabızlığa iyi gelip gelmediğini anlamak için demiştim..
Yoğurdun faydaları malum.. Bir de üstüne zayıflatıcı etkisi var.. Çok değil, salatalığın yanında 1 kaşıkcık minnakcık küçümencik..

püsküütçüm canım benim ayy okurken ne güldüm ama hakikaten neyi tamir ediyor acaba sinir oluyorum yaaaa...
Neyse haftaya cidden buraları sallayalım tatlım,kader arkadaşımmm

Kadişçimmm çok tebrik edrim canım seni çok iyi gidiyorsun haftaya hedef kilona ulaşmanı dilerim tatlım

Saol canim darisi sana olsun. bak seni yakaladim sayilir.haftaya sende ben de veririz canim.aramiza temelli dön de yarisimiza kaldigimiz yerden devam edelim tatlim.ve tartida ki dengesizliklere takilma

Saol canim darisi sana olsun. bak seni yakaladim sayilir.haftaya sende ben de veririz canim.aramiza temelli dön de yarisimiza kaldigimiz yerden devam edelim tatlim.ve tartida ki dengesizliklere takilma

tamam canım inşallah en yakın zamanda aranıza tam gaz döneceğim ama döndüğümde eminim sen benim kilomdan daha az olacaksın

Tabii ki tatlım.. Motivasyon için buradayız.. Gönlümüz bir..
Hassas deguacım benim..
Yok, ben de acaba ben mi yanlış anlaşıldım, diye düşünmüştüm..
püsküttüüüm benim
ay korkarım kırmakdan yanlış ifade etmekden kendiimi
bide dediğin gibi yapı itibariyle çok hassasımdr

ptesi yapmayı istiyorum sana da uyarmı ?

ptesi yapmayı istiyorum sana da uyarmı ?
deguacım ben desizinle başlıyayım bana da başlarken moral olur birden kilo kaybetmek yoksa yapacağım ipin ucundan tutacağım yok... ama az hatırlıyorum konu nerdeydi bir arayıp bulayım :44:

Oh, oh!
Ayrancılar çoğalıyor..

Ben de gazetenin hamurunu açayım bari..

Listeleri almaya geldim, kaçıyorum.. İyi geceler Kallisim..

Kaç gündür buraya geldim geleli dikkat etmeye koşturma arasında düzen tutturmaya çabalıyorum kalabalık evde çok zor oluyor diyet veya kendine dikkat edebilecek gibi bir beslenme şekli... benim de en büyük sorunum sabah herkes iş ve okula gidiyor çok erken saatte ama ve ben hiç bir şey yiyemiyorum tek başıma kaldığımda, öğlenleride hep geçiştirip akşam herkes evde olduğunda çeşit ve fazla yemek canıma okuyor yıllardır bu sıkıntıyı çekip kilo üstüne kilo aldım bir de son zamanda meşrubata sarmıştık gazlı içecek filan derken hepsini attım sudan ve sodadan başka içecek yok şimdi bir kaç hafta oldu neyse ki...
Püsküütüm benim eşim yıllarca çok ama çok zayıftı iki yıl oldu sigarayı bıraktı ve sigaranın yarattığı boşluğu başka şeylerle doldurmaya çalıştı başta püsküütüm dememe bakmayın o eşinin kilo pardon, su problemini yazmış ya neyse işte benimki de başladı arada bira rakı fındık fıstık derken adam hayatında olmadığı kadar kilolu oldu hani boyuna göre kilo çok iyi şu anda fakat o çok rahatsız bu durumdan, hafta sonu benim düzen kurma telaşım bitiyor inşallah ve kocamın ısrarı üzerine akşamları yırtıkla beraber uzun yürüyüşlere çıkıyoruz aynı zamanda kilo vermesine yardımcı çay istiyor ama diyet yapamazmış geçen de iş yerinde öğle yemeği yiyerek gelmiş bu diyorki diyete başladım e-e--eeee nası oluyır ne yaptın dedim önce diyet büfesinden sonra normal tabldot yedim demezmi

Oh, oh!
Ayrancılar çoğalıyor..

Ben de gazetenin hamurunu açayım bari..

Listeleri almaya geldim, kaçıyorum.. İyi geceler Kallisim..

Burada yıllar önce sizinle tanıştığımda bir ilaçla başlamıştım ilk diyete, şimdi düşündüğümde ilaç kullandığım için kendime kızgın olsam da o ilacı kullanmamış olsaydım ilk anda sahip olduğum motiveye ulaşamasaydım aylarca diyeti sürdüremezdim.. ayran detoksuna da hem yalnız olmayacağım hem de belki ilk adım olarak hızlıca bir motivasyona sahip olacağım için başlamak istedim, detoksla aynı gün yürüyüşe de başlıyacağım için uzun zamandır beklediğim adımı atarım belki diyorum ve gerisi gelir..

Geçen yıl diyet adı altında sağlıklı beslenmeye başladım ama ilk bir kaç günün sonunda sadece düşünce gücüyle ve sporla yani diyet yapmadan kilo verebildiğimi keşfettim ama pasif jimnastiğede gidiyordum haftada 2 kez ve bir ayın sonunda hiç diyetsiz börekli çörekli gayet bol makarnalı bir beslenme şekli ama yürüyüş ve pasif jimnastik ile tam 7 kilo vermiştim... şimdi bir başlangıç yapalım bakalım sonuç ne olacak ... insülin direnci olduğu için spor hayatımın bir parçası olmalı aslında spor ilaç ve diyet bunlardan biri eksik olursa zincir kırılıyor

Püsküütüm mesajlarını arayıp bulacak durumda değilim tek kolumda minik leo yattığı için tek elimle yazmaya çabalıyorum ama Lulutum için çok üzüldüm ben de fotoda çok hoş sağlıklı gözüküyor diye sevindim oysa neler atlatmış meleğim.... geçmiş olsun
ilk fırsatta çirkin torunların fotolarından ekleyeceğim size

Hosgeldin kallisim.elma krom kullaniyodun bi ara onu hatirladim cayi da cikmis.bugun liptonun 5i bi arada cayini aldim ben gun de bi iki bardak iceyim diyorum.yesil cayi arada bi iciyorum.bitki caylarini ara ogunlere ekliyeyim diyorum bakalim ise yarayacak mi?bizim gruptan bi arkadas taylan kumelinin diyet listelerini yapiyor blogu da varmis listeye uyabilenlere tavsiye ederim guzele benziyor listeler.ayran asini ptesi yapmayi planliyorum bende malzemelere bi bakayim yarin islatip pazar pisirip ptesi hupletirim artik ve bakarsiniz 72 leri gorurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…