Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

üm
püskütcüm sabah 0.2 gram gitmiş hemde yüzmeden önce tartıldım naberrrr kremalı ballı püskütüm
püskütcüm tartımı pil takırıp bi ayran detoksuna yapıcam tartı yağ ölçen bi tartı en azından yağdan mı su dan mı kasdanmı kayıp oluyor görmül olcam bakalım dedikleri gibi mi olcak görcez

merhabalar ....
kermeside haletim dün geldim . hatta hafta sonu memleket turu bile yaptım .
degua adımı geçti ne . amanın tam eski arkadaşlar topigi oldu cefe.

aebenim aebenim nerdesin yahu kaçgündür burdayım bi denk gelemedk senlede yahu
evet hep toplaşalım böyle negüzel özlem giderelim
nasılsın görüşmeyeli ?

ayran detoksunu bile denedin emi hay allh seni kg vercez diye yapmacağımız şey yok dimi aebenim aebenim
ayran detoksunun bulunduğu sayfanın linkini atarmısın bana?
2010 da denemişsn demek peki sen bu 1.5 lt ayranı içine haşlanan baklagilleri 1 günde tüketip ertesi gün tekrar mı yapılıyor?
benim aram süt grubu ve baklagille iyidir acıkcağımı sanmıyorum mutlaka denemem lazım yoksa çatlarım neme lazım

Son düzenleme:

haklısın canım ben de fazla abartılı hedef koymuşum 1.5ayda 3 kilo falan verdim daha da düşecek hızım elbette 1haziran yani 3 ay için 5 kg hedef koymak mantıklı yani 68 kg olarak hedefimi değiştiriyorum

kızlar iş yerinden yazıyorum evdeki notebook arızalı bildiğiniz üzre izmirden misafirlerim vardı onlarla gez ye iç derken kilo aldım ne yazık ki dikkat etmedim bu cuma utanç haftası yaşayacağım ne yazık ki:18::18: akşam Kelebeğin Rüyası filmine gittik ağla ağla gözlerim acıdı kızlar..Çok gez toz yaptım bu dönemde misafirleri gezdirirken falan..artık normal yaşantıma dönmeliyim yavaş yavaş

çok şükür iyiyim deguam. ben hep buralarayım canım .taaa senin yürüme yarışlarına katıldıgımdan bu yana ,aksatıgım zamanlarda olsa hiç bırakmadım buraları . 2.3. sene evvel hedfime ulaştım 58 kiloyla mezun oldum . 2.3. senedirde 6'lı rakanlarda döner dururum buralarda .
arada bir kaç gün kaybolsamda bu topigin demirbaşlarındanım bu sene hiç olmadıgım kadar yogunum. ev hanımıyım ama evde durmuyorum o yüzdendir hala hedefim olan kiloya ulaşamadım çünki diyet yapmaya fırsat bulamıyorum :78:
evet çok şey denedim . zor kilo veriyorum vede sık alıp verdigim için bünye iyce gardını aldı o yüzden farkli şeyler işe yarayabiliyor .
evet o tariftekiler 1 günlük fakat dedigim gibi ben ayran olrak yapmadım koyu kıvamlıydı. sanırım o ölçülerdekini çig olarak haşlarsan sana 2 günlük malzeme çıkar . misal 4 kş pişmiş yerine 4 kş çig ölç ve haşla . 2 günlük malzeme olur sana .

linki bulur buraya kopyalarım canım .

kadisim ben 3 haftadır diyet yapmıyrum bacım ya . ne bulursam ne canım çekerse yiyorum .hiç evdede durmadım .şurda 2 gün evdeyim onu degerlendireyim dedim bugün dikat ediyorum . perşembe cuma doluyum yine . fakat artık bir yerlerden başlasam iyi olcak bukadar ara yeter . 2 temmuza hedefim var biliyorsun .
pasta talılara gelince .bende ilginç bir yapı var bir işe el atımmı öyle sahiplerimki gözüm bişi görmez birazda piratik oldugumdan oranın tüm agırlıgını üstüme alırım .sanırım bende yönetici kişiligi var . istesemde bundan uzaklaşamıyorum konuyu dagıtmayayım velhasıl gözleme işi bendeydi tüm gü gözleme pişridim sattım . akşama kadarda 1 gözlemeyi ancak yemek için fırsat bulmuşum .tabi arkadaşımın biri 1 dl tatlı getirmişti onuda yedim . dedigim gibi diyet yok tu 3 haftadır .allah ne verdiyse . ha kilomda 64 5. civarlarında. 2 haftadır günlükde tutmuyorum .

asıl soru buydu sanırım dimi. canım bende 4 tane bitmiş ajanda var senelik ne yaptım ne ettim ne düşündüm not almışım bu yüzdendrki bünyemi iyi tanıyorum . neyle nasıl iyi kilolveririm vs hepsi kayıtlarımda var . gel görki bilmek yetmez uygulamak önemli

deguam link kolaydaymış diyet deneyimlerinin ilk sayfasındaydı :)
benide şevke getirdin, fakat bu iştahla yapamam . regllim bitsin iştahım normal insan boyutuna geçsin deniycem . haftaya pazartesi salı deneyebilriz mesela topluca. görmüş oluruz hepimizde etkisini. vede sizle yaptıgım için bırakmam bende mecburen yaparım .
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../298244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimiz.html

Son düzenleme:
Ya kızlar akıllara zarar bir gün.. Tam giriyorum iki lafın belini kıracam.. I-ıh!

Bak şimdi geldim yine bi'salaklık çıktı..

İnşallah akşama mesajlara bakma fırsatım olacak.. Akşama diyorum da sanki şimdi öğlen..

Gün bitti ayol!

Döncem anacım..

Not: pikinili sefgilimi görür gibi oldum.. Sevincimi de sonra yazarım!

günlük tutmayı çok istesemde bo konuda biraz tembeloşum neyazıkki
ama geriye dönup nezaman ne yaptım hangi besin grubunu yedim kg durdu yada hızlandı bunu takip açısından olması gereken bi olay bide ben becerebilsem şu günlük olayını
64.5 kg aman kemerleri sık salınca gerisi geriye gelıyor ahanda ben

bana uyar canım haftaya ptesi yapalım ozamn ozamna kadar tartımı da halledeyim sonuçlarıda karşılaştrma ımkanımzda olır
Merhabalar eski dostlara selamlar saygılar bi deçiçekler getirdim

seerserim gelmiş ama hemen kaybolmuşşş:44: canım beniim seni gördüğüme de ayrıca memnun oldum

tatlım oluyor bazen öyle günler darlanma sen
akşama kaynatırız

günaydin kizlar..

püsküütm evini cok begendim Rabbim saglikla huzurla oturmayi nasip etsin ins..
Teşekkürler mumuşum..
Amin.

Arşiv müdürüm benim..
Yok aebenim ben iyiyim böyle.. Lapa diyetini bile yapmıyorum çok uzun süredir..
Degua sormuştu ayran detoksunu, konu o yüzden açıldı..

Yorumlar için teşekkürler aebenim..
Tv yanındaki o tabloya vuracak şekilde ayarlanmış bir spot lamba var tavanda.. Keyif akşamlarında sadece spot.. ve ardından ormanda yürüyüş..
Ay sorma o ufak tefek aksesuar durumunu.. Deli kızın çeyizi budur işte
Tablo, aksesuar ve ayna olmazsa ruhsuz geliyor bana mekanlar... Dediğin gibi zevk meselesi..
Antre ve koridorlardaki kabartmalı duvar kağıdı aebenim.. Benim evim çok aydınlık.. Ben de ışık sevmiyorum maalesef.. Özellikle koyu renklere gittik biraz kararsın diye.. Ama kaplandığı ilk gün hata mı ettik, diye de düşünmedim değil.. Birden çok karanlık gelmişti ilk görüşte.. Sonra da hep iyi ki bunu seçmişiz dedim durdum.. Yatak odam evin orijinalinde salondu. Ben oraya labirent misali bir giyinme odası bölümü yaptırdım. Rahat ettim bütün döküntüler kalktı ortadan.
...ve atlarım. Canlarım ciğerlerim onlar benim.. Bir gün inşallah atım olacak..
ama ben bunu çok sevdim
her ay isterim olmaz mı
ay sonlarında hımmmm
(dövecek beni yakında
o kadar işim var senle mi uğraşayım diyecek vallaaa:18::18::18::18::18::18:)

29 hafta ne çabuk geçmiş zaman
Hmmm bi'düşüneyim bunu..
...
......
düşündüm.
Bu ay en az 3 kilo ver Nisan başında grafiğin hazır! :13:

Ohhh maşallah! Yüzme sonrasında çıkmıştır o 500 grama..
Merakla bekliyorum ayran detoksunun sonucunu.. İdrarda sahiden yağ görünüyor mu, iyice bak tamam mı?

haklısın canım ben de fazla abartılı hedef koymuşum 1.5ayda 3 kilo falan verdim daha da düşecek hızım elbette 1haziran yani 3 ay için 5 kg hedef koymak mantıklı yani 68 kg olarak hedefimi değiştiriyorum
Süper olmuş işte! :13:

Olur böyle yoldan çıkmalar.. Sen yeter ki dön, dolaş geri gel..
Ay biri gözleme mi dedi!
Bu saatte gözleme okudum ya ne diyeyim..
Açım yahu!
Merhabalar eski dostlara selamlar saygılar bi deçiçekler getirdim
Vallahi gözümün ucu doğru görmüş..
Benim pikinili sefgilim de gelmiş..
Bu aralar eski dostlar toplantısı yapmış gibi olduk..
N'aptın? Yeni pikini aldın mı kendine? Parçalanmıştır diğeri.. Aman diyeyim dikkat et denize girerken..

Günaydın kızlar yoğun bir güne başlıyorum iş çıkışı koşuşturma başlayacak.bugün notebook a bakacağım tamir edilmiş mi diye inşallah sorun çözülmüştür harddiskini değiştireceklerdi ama Ram inde de sorun olabilir demişlerdi..Size az kalorili günler dilerim

Teşekkür ediyorum sportim sana da hayırlı olsun güle güle sağlıklı günlerde büyüt diyelim.. çok eski mesajlara bakamadım ama meraklandım hala spora devam ediyormusun sen dağ bayır demeden yürürdün hatta bunlara vakit oluyor mu...

Genel hal tam benlik tenha olmasa mesajları bile kontrol edemem sanırım ama sizleri nasıl özlemişim yaaaa....
Dileğin için teşekkürler püskütüm..

fit dipçik gibi olcam
fit dipçik olcekmiş deguşum gazada gelmiş püsküütümle yarışada çıkmışlar ohh ohhh...

Ohhh maşallah! Yüzme sonrasında çıkmıştır o 500 grama..
Merakla bekliyorum ayran detoksunun sonucunu.. İdrarda sahiden yağ görünüyor mu, iyice bak tamam mı?
Ha haaa takmışsın püsküütüm idrar tahlili yaptır deguşum bizim için merakla bekliyoruz bak ... ama şu var ki böyle bir durum söz konusu olabilir yıllar önce daha hayatımda diyet yokken bir doktor olmayan kilom için hamilelikte alınan kilolardan bahsediyorum hani öyle abartılı da değildi ama kendini bilmez bir doktor belki ben de deneme mi yaptı bilmiyorum bir ilaç vermişti ben de hemen kurtulucam ya kilolardan kullandım işte aptallık her neyse o ilaçla beraber idrarda yağ atımı görülüyordu yani ilaç bunun görünmesini sağlıyorsa ayranda sağlar mantığına nasıl kavuştum şu an yazarken bilemedim ama ben de meraklandım:26:

Püsküütüm evine ben de baktım ama bir noktada takılıp kaldım Lulutumu özlemişim sağlığından haberler iyidir umarım çok tatlı ve sağlıklı gözüküyor.. şu an benimkilerin de hepsi yanımda uyuyor yazın bahsetmiştim ya kedimizin birini kaybettik diye onun ölümünden sonra Ayça kendini toparlayamadı ama Allahtan olacak bir gün siteden yola çıkarken bir yavru tekir ve hemen eve dönüp yolda buna mama verdik ertesi gün bir ara kapıyı açtığımızda Yırtık bahçe kapısının önünde oturmuş posta kutusunu izliyor bir de baktık bizim ufaklık kutunun üstünde oturmuş bizi bekliyor evi nasıl bulmuş el kadar velet ve üstelik Yırtıktan filan da korkmuyor nasıl şaşkınız.. bir gün iki gün derken 3. gün bir baktık ki sabah ben bu ufaklıkla uyanmışım nasıl oldu anlamadım .... hemen veterinere gidip kontroller aşılar vs ve artık o bizimle beraber.. şu an Yırtıkla büyük aşk yaşıyorlar koyun koyuna yatmalar oynamalar filan... işte yine yaptım kedi köpek mevzuu olunca yazıp durmuşum

Neyse neyse.. ben bir haftadır taşınma yerleşme derdindeyim bir taraftan da siparişlerim çıkıyor yani gün bana yetmiyor ama yeme durumunu hemen toparladım gibi bir şey yani sosyal sorumluluk projesine imza attım buraya bir mesaj yazmakla... 2 gün için de iyice toparlanma vakti verdim kendime bu yeme düzene girecek dedim bakalım dinleyecekmiyim ...işte hafta sonuna dek yerleşmem biter ve hafta sonundan sonra bahanem kalmaz diyetmi olur sağlıklı beslenmemi olur bir şeylere başlamak istiyorum haydi hayırlısı...

tamam canım
3 değil 4 veririm bakarsın hedefim 4 çünkü

evini çok beğendim çok farklı tam senlik olmuş
koltuklarına masana her eşyana ayrı özen göstermişsin belli
böyle ruhu olmalı değil mi evin bir tarzı
ailenle mutlu huzurlu yaşa canım

bu arada kızlar ben bugün 74.2 olmuşum
çok sevindim cuma hedefime 200 gr kalmış misler gibi

aramız adön artık tatlım silekeln ve kendine gel
diyetine devam
hadiiii
bende katılabilirim belki aranıza ptesi günü
ayran detoksu dikkatimi çekti
severim zaten bu ayranlı çorbaları falan
aleyküm selam canım

4 bitmiş ajanda mı
günlük mü
ayyyyy şaştım sana yine

eminem özledik kzı iyce. alışmışız sana . inşallah çabuk hallolur pc.

kalişim sultanım hoşgeldin ... az kalmış yerleşme işi hadi hayırlı olsun
evat kadisim sana başı başlıyorum yazmaya brde bakmışım bitmiş ajanda bir nevi günlükde oluyor günle ilgili şeylerde yazıyorum . eşimde diyor ne yapıyorsun sen ne işine yaraycak diye
ayran içinde aslında dünden bugün için yapsammıdiye düşünmüştüm hazır regl şişkinligide var .diye ama yine dışarı çıkmam lazım
madem beraber yapıcaz . eger uygun olursak haftaya pazartesi deyilde çarşamba ,perşembe yapsak olurmu kızlar baskül öncesi ?:44:

günaydın kızlar ben ne çok özlemişim sizi bi daha anlamış oldumpikinili sefgilim artık obezlere pikini yapmıyorlarmış ki yırtılmasını geçtim yanikallisim degum aebencim pikinili yarim
hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım ben insülin direncim çok yüksek çıktı o yüzden nutellayla aşk yaşıyormuşum önümüzdeki hafta endokronoloğa gideceğim inşallah düzene oturturum eve koşu bandı da aldım bi de o düzeni oturtursam süper olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…