Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Benim de 1 haziran hedefim 65 aslinda 62 yazmisim ama sen 4 kilo yazinca ben 13 yazmiyayim dedim 1 agustosta 59 olmak istiyorum ue tatile cikmak eylulde buraya dondugumde sadece 2 kilo almis olmak.haziranda istanbula gidecegim alisveris yapmaya.cok heyecanliyim.dolabim komple yenilenecek stilim degisecek.cok yolum var benim daha cok

Uzun yolun var gibi görünse de bugüne kadar katettiğin yol çok güzel.. Bu da zaten gelecekteki başarının teminatı kadiscim.
Ne heyecanlı planlar!
İnsan nasıl da zevkleniyor di mi kadiscim?

Ben de bugün 1 Mart hedefine ulaşma hediyemi aldım. Dar kesimli açık mavi kot. 29 beden isteyip de onun içine kayarak girince ve hatta müşteri temsilcisi bana bakıp "Size 29 büyük gelir" dediğinde aldığım keyfi anlatamam..

O heyecanla sonrasında markete dalmışım.. Biscolatanın çıkarttığı ve ne zamandır gözüme takılan, midemi kamaştıran limonlu sorbesini almışım.. Yemişim, kendimden geçmişim..

kadiscim.. şu anda aklıma bir şey geldi.

Sana bir sürpriz hazırlayacağım.. Ama bana biraz zaman vereceksin. Malum bu haftasonu rutin etap değerlendirmesinin yanısıra aylık bireysel sıralama listesini hazırlayacağım.. E bir de hayatımız var yaşadığımız..

O yüzden sürprizi hafta içinde hazırlayacağım. En geç Cuma diyeyim..

Evimin fotoğraflarını da hafta sonu çekeceğim..

..ve unutmadan, bu hafta 300 gr vereceğim.

iyi aksamlar kizlar.kilolar gitmis masallah size bende ucundan kiyisindan vrmisim biseyler :)

gecen hafta:76.3
bu hafta:75.8

selamlar

iyi aksamlar kizlar.kilolar gitmis masallah size bende ucundan kiyisindan vrmisim biseyler :)

tebrikler mumum az olsun öz olsun
yeni bir iş, yeni bir aş ,yeni bir kaliste
evet kaliş sultanım , hislerin aynen dogru, ben hala buralaryım bir yere gitmedim bu seneler boyunca

burasının tek kuralı gönül bagı canım
günaydınlar

hemen karnemi paylaşayım

geçen hafta 76
hedef kilo 75
güncel kilo 74,7
verilen 1,3
ve ben regli oldum
haftaya
hedef kilom 74.0

kadisim tebrikler cancazım
ancak ayakda alkışlanır .
Kızlar bugün kilom:73.0
dün 72.5 idi
geçen hafta:73.2
kadisim püsküütçüm harika kilolar vermişsiniz tebrik ederim benim pc im arızalandı ve tamire gitti
eminem kilo veriyorsun önemli olnda bu günlük böyle dalglamalar bendede oluyor .
ayrıca senin akupunktur durumları nedir ?

heh püskütüm dün evden sabah 9 da çıktım akşam girdigimde akşam 20.30 du desem sanırım kafi
dün yazamadım benim kilo durumlarıda şöyle 64.ve 64 .5 civarlarında geziniyorum allah ne verdiyse bolca yiyorum yani tam karbohidrat canavarı oldum geçen hafta . o halime görede kilom iyi şükür .ama biliyorumki dur demezsem bir gün bakül zıplar . bu hafta bir yerlerden başlamalıyım . pazarteside büyük kermesimiz olcakmış muhtemelen akşama kadar orda olurum . ama bir çaresine bakmam lazım . 2 temmuz yaklaşıyor
püsküütüm benim kızımda 28 kot giyiyor maşallah sana bendenizde 30

günaydınlar !

reyhanablacım da gelmiş ne güzel

aabencim bende evini görmek istiyorum nereden görebilirim :44:
sportim albümümde canım ama sadece evin bir kısmı var . sonra çekeyim yine ekliycem .
malum dışardan görümesin diye albüme koydum . arkadaş deyilsek ondan görünmemiştir . istek gönderdim canım kabul et görürsün
canım
aslında yemeden önce bu belirti yok
yedikten sonra
birden göçüyor vücudum bende anlamıyorum

ay aebencim haklısın valla
5.takım hep burda
kadisim yemekden sonra halsizligin varsa acil kan şekeri seviyeni ölçtür hem açlık hemde tokluk .

ablam ben hep burladayım kaliş sultanda dedigimgibi. kaç yıl oldu ? sanırım 5.
ama burda olmanın faydasını çok gördüm eski killarıma tekrar hiç çıkmadım . başıma bela 5 kilo ver onla ugraşıp duryorum yılardır

ay torun diyorsun yani eşim istese 4. yaparım ama artık bende torunları bekliycem sanırım . çoçuk hastasıyım ben çoçuk .

hadi benden bu kadar bugünlük . yarın gelemezsem. pazartesi sanırım hiç gelemem. rabbım izin verirse salı görüsürüz inşallah

Tebrikler mumuşum
Hiç ucundan kıyısından olur mu?
Koskoca 500 gr gitmiş!

Teşekkür ederim aeebenim..
Bu başlayacağın yer neresiyse bu hafta bulmanı diliyorum.. 62 ler derken 64 lere alıştırıyorsun bünyeni.. Gerçi karbonhidratla da D vitamini desteği yapmışsın.. Ama sahiden ve lütfen toparla artık.. Eylül sonu Ekim gibi burada biraraya geldik.. Aradan 5 ay geçti..
Temmuza kaldı 4 ay.. Zaman çabuk geçiyor.. Ayda 1.5 kilo vermen lazım ki 58 lere falan inmiş ol tatil öncesinde.. :13:
Sen beni kutlama sadece.. İki taraflı olsun bu kutlama mesajları.. Böyle içime sinmiyor benim.

Bebek mi 4.hemde masallah sana. kan sekerime baktirmaliyim ve bunu unutmamaliyim.hayatim yogunsun kendine dikkat et.

saol hayatim dusunmen yeter heyecanlandirdin ama beni simdi.

Ay ne guzel ya.bende ilk zayifladigimda boyle olmustum 48den 38e dusunce.magazada hep alısmisim buyuk bedenlere bakmaya hepsi buyuk olup 38 olunca nasil mutlu olmustum.

evet püsküütçüm kesinlikle doğru hatırlıyorsun geçen hafta da perşembe günü daha düşüktü kilom Evet canım en azında almıyorum diye teselli ediyorum kendimi ama çok yavaşladı tabi bu aralar..haber verdim mi bilmiyorum ama notebook arızalandı bulduğum pc den yazıyorum komşulardan falan benimki tamirde kızlar Sizden zorunlu uzak kalacağım bikaç gün yani

Dönem dönem hepimiz yaşıyoruz bunu tatlım..
Bak ben de rutine bağladım.. Bir hafta veriyorum, öbür hafta ya hiç kıpırdamıyor ya da minicik de olsa kilo alıyorum.
Eğer bu hafta kilo verirsem bunun kesinlikle Tibet yogası ile ilgili olduğuna ikna olacağım. Heyecanla bekliyorum.
Tabii heyecanla beklemenin yanı sıra Cumadan bu yana yaptığım minik atıştırmaları bir an önce bitirirsem iyi olacak..
Benim de 1 haziran hedefim 62 olsun
Tatlım ben kabaca bir hesap yaptım 1 haziran hedefimi planlarken..
Şöyle:
1. hedef dönemi:
28 Eylülde başlamış 71.4 kiloyla.
1 Aralıkda bitmiş 66,8 kiloyla.
Sonuç: 2 ayda 4.6 vermişim. Başlangıç hızıyla aylık ortalamam 2.3 kilo.

2. hedef dönemi:
1 Aralıkta başlamış 66,8 kiloyla.
1 Martda bitmiş 62,3 kiloyla.
Sonuç: 3 ayda 4.5 kilo vermişim. Hızım düşmüş aylık ortalamam 1.5 kilo.

Zamanla bu ortalama düşüyor. Gitgide vücudun daha kanıksadığı kilolara iniyoruz çünkü..

ve son hedefimde (1 Mart- 1 Haziran) 3 ayda 4.3 kiloyu hedeflemiş durumdayım. Aylık ortalamam 1.4 olacak.

Bütün bu dırdır mesajları şunun için yazıyorum. Verebileceğimizi düşündüğümüz hedefleri koymamız lazım. Çünkü hedefe ulaşamamak beni çok demotive ediyor. Seni bilemiyorum. Konuyu belki yeniden değerlendirmek istersin diye bu bilgileri verdim..

kizlaaarrrrrrr

benim kilo 75.8 degilmis ,hafta sonu erken kalkiyorum ve kalkinca sis oluyorum ,hafta sonu 9 a kadar uyudum ve tartildim ve kilom

75.1

bu hafta dogru dürüst dikkat edemedim susumuda dogru icemedim demekki suumu icip dikkati arttirsam neler olacakti 2 hafta okul tatili var ,sohbette tatil bu 2 haftayi iyi degerlendirmem lazim

ayrica hepiize tesekür ederim,her ne kadar gelip yazamasamda desteginizi eskik etmiyorsunuz

Allaaaaaaaah! Desene terazinin cebine 700 gram daha saklanmış.
Etti sana toplam 1.2 kilo!
Süpersin mumuşum!

bakimm kimller varmış kimler yokmuşşş yahu özlemişim ben sizleri uzunca bir aradan sonra herkese
tombik oldu degusss ama ınatla eski formuma kavuşcam
2 aydır yüzmeyle epeyce yol kattettim kızlar 3. aya giriyorum stres mitres kalmadı yahu ne melen bişeymiş bu yüzme
yazın denize gittğimde sere serpe güneşlenip iki kulaç atıp çıktığımda yüzüyor sanırken havuza başladığmda al sana buda kapak olsun dedim kendi kendime:)
fit dipçik gibi olcam

Herkese günaydın diyecem ama "herkes" konusunda ciddi şüphelerim var..

Benim klasik döngüm devam ediyor.. Bu hafta alma/verememe haftam.. Cumadan beri tıkınıyorum.. Bugün itibariyle akşam yemeklerini erken bitirmeye geçiyorum. Martın sonlarına doğru canımın içi kardeşim geliyor yanıma.. O gelene kadar başka bir kaçamak yapmamam en azından abartmamam lazım.. O geldiğinde illaki yapılacak yaramazlıklar..

deguacım hoş geldin..

Yüzme bence de çok farklı bir spor.. Bütün kasları çalıştırma özelliğini bırak bir yere, terapi niteliği de var.. Seneler önce ilk göz ağrım kuyruklu meleğimi göklere uğurladığımda her gün yüzmeye gitmiştim.. Suyun iyileştirici gücü başka bir şeyde yok bana göre..
Ha'di bakalım yaza "fit dipçik" olmaya..

hoşbulduk püskütüm benim
saçlarım kendimi bildim bileli dökülür hastaneye gittim bütün değerlerime baktırdım doktarların verdiği şampuanları kullandım deneeemediğim ürün kalmadı ama şu yüzmeye başladığımdan beri saç dökülmem durdu demekki benimki strestenmiş öyle böyle değil gerçektende terapi gibi yüzme olayı
bide stilinde yüzmeye çabalıyorum odaha bi zor olsada geç olsun ama olsun kafası var bende
yaza kadar bakalım kım hedefine ulaşşcak hodri meydan

Sevindim senin adına deguacım..

Soruna da cevap vereyim hemen: Tabii ki ben!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…