Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın kızlar ben ne çok özlemişim sizi bi daha anlamış oldum:KK16:pikinili sefgilim artık obezlere pikini yapmıyorlarmış ki yırtılmasını geçtim yani:KK43:kallisim degum aebencim pikinili yarim :KK69:
hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım ben :KK43:insülin direncim çok yüksek çıktı o yüzden nutellayla aşk yaşıyormuşum:KK14: önümüzdeki hafta endokronoloğa gideceğim inşallah düzene oturturum eve koşu bandı da aldım bi de o düzeni oturtursam süper olacak...

serserim geçmiş olsun ...
canım dr. gidince mutlaka sana yardımcı ilaç verecektir . insülin direncinde diyet yapmak zordur . sani çok iyi anlıyorum :26: bende hipogilisemiyim .bazan öyle iştahım oluyorki anlatamam gözüm dönüyor ne yedigimi bilmyorum o derece ... ah yapabilsekde hep gll endeksine dikkat ederek baslensem ama olmuyor işte ..

canım eminim başarıcaksın . dr. destegi, kendi istegin ve burda bizler her daim destek. niye olmasın :KK19:

Son düzenleme:
bu sabahlık benden bu kadar yine youn bir gün . bugün evdeyim dedim ama yine olmadı:KK9:
pilatesimi yapıp duşumu alayım . sonrasında ilaç yazdırmaya gidicem ,sonrsında kzımın fotografını çektiricez, ondan sonra nufus kagıdını çıkartmak içim kzılaya inicem . inmişken birazda magza gezerim (biri beni durdursun indirim diye bu ay aştım kendimi):KK53:
yani anlıycanız akşama kadar yine totom yer görmeycek .:KK37:

benimd ebi kızılaya atasım var kendimi ablaa ama zaman yok ..

kadis nasılsın nm nasıl gidiyor diyet?

püsküütün evi nerde merake ttim ettim bende bakayım

selam kk nın ince hatunları...
slm püskütümm cevabını bekleyemedim aradım buldum burayı:KK1:

hergün gelirim buraya artıkın..

Günaydın kızlar yoğun bir güne başlıyorum iş çıkışı koşuşturma başlayacak.bugün notebook a bakacağım tamir edilmiş mi diye inşallah sorun çözülmüştür harddiskini değiştireceklerdi ama Ram inde de sorun olabilir demişlerdi..Size az kalorili günler dilerim :KK16:
Ah hadi be şekerim.. Düzelsin artık bilgisayarın da gel yanımıza.. Özledik seni.. :KK71:

Teşekkür ediyorum sportim sana da hayırlı olsun güle güle sağlıklı günlerde büyüt diyelim.. çok eski mesajlara bakamadım ama meraklandım hala spora devam ediyormusun sen dağ bayır demeden yürürdün hatta bunlara vakit oluyor mu...

Genel hal tam benlik :KK16: tenha olmasa mesajları bile kontrol edemem sanırım:KK5: ama sizleri nasıl özlemişim yaaaa....
Dileğin için teşekkürler püskütüm..

fit dipçik olcekmiş deguşum :KK52: gazada gelmiş püsküütümle yarışada çıkmışlar ohh ohhh...

Ha haaa:KK52: takmışsın püsküütüm :KK4:idrar tahlili yaptır deguşum bizim için merakla bekliyoruz bak ... ama şu var ki böyle bir durum söz konusu olabilir yıllar önce daha hayatımda diyet yokken bir doktor olmayan kilom için :KK53: hamilelikte alınan kilolardan bahsediyorum hani öyle abartılı da değildi ama kendini bilmez bir doktor belki ben de deneme mi yaptı bilmiyorum bir ilaç vermişti ben de hemen kurtulucam ya kilolardan kullandım işte aptallık her neyse o ilaçla beraber idrarda yağ atımı görülüyordu yani ilaç bunun görünmesini sağlıyorsa ayranda sağlar mantığına nasıl kavuştum şu an yazarken bilemedim ama ben de meraklandım:26:

Püsküütüm evine ben de baktım ama bir noktada takılıp kaldım :KK43:Lulutumu özlemişim sağlığından haberler iyidir umarım çok tatlı ve sağlıklı gözüküyor.. şu an benimkilerin de hepsi yanımda uyuyor yazın bahsetmiştim ya kedimizin birini kaybettik diye onun ölümünden sonra Ayça kendini toparlayamadı ama Allahtan olacak bir gün siteden yola çıkarken bir yavru tekir ve hemen eve dönüp yolda buna mama verdik ertesi gün bir ara kapıyı açtığımızda Yırtık bahçe kapısının önünde oturmuş posta kutusunu izliyor:KK14: bir de baktık bizim ufaklık kutunun üstünde oturmuş bizi bekliyor evi nasıl bulmuş :KK52: el kadar velet ve üstelik Yırtıktan filan da korkmuyor nasıl şaşkınız.. bir gün iki gün derken 3. gün bir baktık ki sabah ben bu ufaklıkla uyanmışım :KK52: nasıl oldu anlamadım .... hemen veterinere gidip kontroller aşılar vs ve artık o bizimle beraber.. şu an Yırtıkla büyük aşk yaşıyorlar koyun koyuna yatmalar oynamalar filan... işte yine yaptım kedi köpek mevzuu olunca yazıp durmuşum :KK1:

Neyse neyse.. ben bir haftadır taşınma yerleşme derdindeyim bir taraftan da siparişlerim çıkıyor yani gün bana yetmiyor :KK36: ama yeme durumunu hemen toparladım gibi bir şey yani sosyal sorumluluk projesine imza attım buraya bir mesaj yazmakla... 2 gün için de iyice toparlanma vakti verdim kendime bu yeme düzene girecek dedim bakalım dinleyecekmiyim ...işte hafta sonuna dek yerleşmem biter ve hafta sonundan sonra bahanem kalmaz diyetmi olur sağlıklı beslenmemi olur bir şeylere başlamak istiyorum haydi hayırlısı...
Yırtıkım deli güzeli kızım benim.. :KK16:
Lulut paşa bir sürü şey atlatıyor teyzesi.. :nazar: Ayaktan iki ameliyat, kalp kirizi.. Şimdi de mecburi diyet günleri.. Her Cuma benimle birlikte o da tartılıyor.. :KK60:
Maşallah yine de yaşına göre sağlıklı kuyruklu meleğim benim..
Sosyal sorumluluk projene sahip çıkmanı bekliyoruz.. :KK34:
Şaka bir yana.. işlerin düzene girsin de biz nasıl olsa buralardayız kallisim..
tamam canım
3 değil 4 veririm bakarsın hedefim 4 çünkü

evini çok beğendim çok farklı tam senlik olmuş
koltuklarına masana her eşyana ayrı özen göstermişsin belli
böyle ruhu olmalı değil mi evin bir tarzı
ailenle mutlu huzurlu yaşa canım

bu arada kızlar ben bugün 74.2 olmuşum
çok sevindim cuma hedefime 200 gr kalmış misler gibi
O zaman böyle yapalım bundan sonra.. Her ay sen, aylık hedef belirle.. Ulaş, grafiği hazırlamayan çaya bandırılmış püsküüt olsun :KK60: :KK60:

Teşekkürler, amin.. Cümlemiz için canım.. :KK71:

:KK9: Bravo kadisime! Bu topiğin bu hafta yüzakına ihtiyacı var! :KK17:
aramız adön artık tatlım silekeln ve kendine gel
diyetine devam
hadiiii

bende katılabilirim belki aranıza ptesi günü
ayran detoksu dikkatimi çekti
severim zaten bu ayranlı çorbaları falan

aleyküm selam canım

4 bitmiş ajanda mı
günlük mü
ayyyyy şaştım sana yine
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK62: :KK62: :KK62:
AY ne güzel yarışma var yine!
Siz yarışın ben de Cuma gazetesine manşet atayım. Oleeeeyyyy! :KK62:
eminem özledik kzı iyce. alışmışız sana . inşallah çabuk hallolur pc.

kalişim sultanım hoşgeldin ... az kalmış yerleşme işi hadi hayırlı olsun :KK16:

evat kadisim sana başı başlıyorum yazmaya brde bakmışım bitmiş ajanda:KK9: bir nevi günlükde oluyor günle ilgili şeylerde yazıyorum . eşimde diyor ne yapıyorsun sen ne işine yaraycak diye :KK1:
ayran içinde aslında dünden bugün için yapsammıdiye düşünmüştüm hazır regl şişkinligide var .diye ama yine dışarı çıkmam lazım :KK4:
madem beraber yapıcaz . eger uygun olursak haftaya pazartesi deyilde çarşamba ,perşembe yapsak olurmu kızlar baskül öncesi ?:44:
Eşine bu olayı anlat mesela.. Ayran detoksu dediler ben hemen arşivime baktım, arkadaşlarımı bu ajanda sayesinde bilgilendirdim de.. :KK34:
günaydın kızlar ben ne çok özlemişim sizi bi daha anlamış oldum:KK16:pikinili sefgilim artık obezlere pikini yapmıyorlarmış ki yırtılmasını geçtim yani:KK43:kallisim degum aebencim pikinili yarim :KK69:
hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım ben :KK43:insülin direncim çok yüksek çıktı o yüzden nutellayla aşk yaşıyormuşum:KK14: önümüzdeki hafta endokronoloğa gideceğim inşallah düzene oturturum eve koşu bandı da aldım bi de o düzeni oturtursam süper olacak...
Geçmiş olsun serserim.. Teşhis konulmasına sevindim.. En azından adı belli, tedavisi belli şu anda..
Koşu bandını çok iyi düşünmüşsün.. Artık spor senin vazgeçilmezin olmalı..
Tibet yogasını duydun mu hiç?
bu sabahlık benden bu kadar yine youn bir gün . bugün evdeyim dedim ama yine olmadı:KK9:
pilatesimi yapıp duşumu alayım . sonrasında ilaç yazdırmaya gidicem ,sonrsında kzımın fotografını çektiricez, ondan sonra nufus kagıdını çıkartmak içim kzılaya inicem . inmişken birazda magza gezerim (biri beni durdursun indirim diye bu ay aştım kendimi):KK53:
yani anlıycanız akşama kadar yine totom yer görmeycek .:KK37:
Allah sağlık versin de toton yer görmesin be aebenim.. :KK16:
benimd ebi kızılaya atasım var kendimi ablaa ama zaman yok ..

kadis nasılsın nm nasıl gidiyor diyet?

püsküütün evi nerde merake ttim ettim bende bakayım
masumm cum profilimde özel albümde fotolar.. Arkadaşlık teklifi göndereyim sana.. Ancak o zaman bakalabilirsin.. :KK34:
selam kk nın ince hatunları...
slm püskütümm cevabını bekleyemedim aradım buldum burayı:KK1:

hergün gelirim buraya artıkın..
Mevcancım hoş geldin tatlım.. :KK71:
Ben sana mesaj attıktan sonra çıkmıştım KK dan.. Şİmdi döndüm.. Önce cafemize bakayım dedim ki sen gelmişsin bile. Şimdiden keyifli sohbetler diliyorum..

Arkadaşlar; Mevcan istikrarlı, programlı, yoldan çıksa da hemen kendine çeki düzen veren disiplinli bir arkadaşımız..
Kendisiyle akşam en son kaçta yedin topiğinde tanışmıştık..
Ben malum sorun nedeniyle yöntemi bırakınca oraya da uğramaz olmuştum.. Davet ettim buraya..

Son aldığımız haberlere göre; Cuma günü Püsküüt'ün o şımarıklık ve rehavet karışımı ruh haliyle yediği 2 kutu pia limon sorbe sonrası şişen balon hala Cuma sabahı formuna dönememiştir! Bu sabah Terazi Bey'in hazırladığı rapora göre; Cuma günkü kilosuna göre 200 gr. fazlası olduğu ortaya çıkmıştır. Püsküüt'e bu durumu sorduğumuzda umursamaz tavrı dikkatimizi çekmiştir. "Bu benim normal halim, bir hafta veririm, bir hafta vermem" diye kestirip atmış, hatta bunu yaparken ses tonunda bir aymazlık belirtisi de muhabirimiz tarafından tespit edilmiştir.

Ah hadi be şekerim.. Düzelsin artık bilgisayarın da gel yanımıza.. Özledik seni.. :KK71:

Yırtıkım deli güzeli kızım benim.. :KK16:
Lulut paşa bir sürü şey atlatıyor teyzesi.. :nazar: Ayaktan iki ameliyat, kalp kirizi.. Şimdi de mecburi diyet günleri.. Her Cuma benimle birlikte o da tartılıyor.. :KK60:
Maşallah yine de yaşına göre sağlıklı kuyruklu meleğim benim..
Sosyal sorumluluk projene sahip çıkmanı bekliyoruz.. :KK34:
Şaka bir yana.. işlerin düzene girsin de biz nasıl olsa buralardayız kallisim..

O zaman böyle yapalım bundan sonra.. Her ay sen, aylık hedef belirle.. Ulaş, grafiği hazırlamayan çaya bandırılmış püsküüt olsun :KK60: :KK60:

Teşekkürler, amin.. Cümlemiz için canım.. :KK71:

:KK9: Bravo kadisime! Bu topiğin bu hafta yüzakına ihtiyacı var! :KK17:

:KK62: :KK62: :KK62:
AY ne güzel yarışma var yine!
Siz yarışın ben de Cuma gazetesine manşet atayım. Oleeeeyyyy! :KK62:

Eşine bu olayı anlat mesela.. Ayran detoksu dediler ben hemen arşivime baktım, arkadaşlarımı bu ajanda sayesinde bilgilendirdim de.. :KK34:

Geçmiş olsun serserim.. Teşhis konulmasına sevindim.. En azından adı belli, tedavisi belli şu anda..
Koşu bandını çok iyi düşünmüşsün.. Artık spor senin vazgeçilmezin olmalı..
Tibet yogasını duydun mu hiç?

Allah sağlık versin de toton yer görmesin be aebenim.. :KK16:

masumm cum profilimde özel albümde fotolar.. Arkadaşlık teklifi göndereyim sana.. Ancak o zaman bakalabilirsin.. :KK34:

Mevcancım hoş geldin tatlım.. :KK71:
Ben sana mesaj attıktan sonra çıkmıştım KK dan.. Şİmdi döndüm.. Önce cafemize bakayım dedim ki sen gelmişsin bile. Şimdiden keyifli sohbetler diliyorum..

Arkadaşlar; Mevcan istikrarlı, programlı, yoldan çıksa da hemen kendine çeki düzen veren disiplinli bir arkadaşımız..
Kendisiyle akşam en son kaçta yedin topiğinde tanışmıştık..
Ben malum sorun nedeniyle yöntemi bırakınca oraya da uğramaz olmuştum.. Davet ettim buraya..

ay canım bak nasıl övmüş benide:KK19:

6 ay gibi bi sürede 72 kilodan 62.9 a düştüm.sadece akşam yemelerimi kestim ve gündüzleri porsiyonlarımı azcık azallttım.aslında şu koca boğazımı tutsam 5 li sayılara inmiştim ama neyse.. şimdilik hedefim 58 kilo,tabi bu kiloyu gördükten sonra biraz daha vermeye çalışıp sonra korumaya geçmek.bu arada boyumda 1.62

hedefim 1 hazirana kadar 58 kilo olup 38 bedene sığmaktı ama yiğenimin mayısın ilk haftası nişanı var. o yüzden planlarımı erkene almak zorunda kaldım.çünkü bir sürü 38 beden kıyafetim var ama ben içlerine zor sığıyorum.

bari dedim biraz sıkılaşayım o yüzden bu 2 ay düzenli yürüyüş yapıcam.başlayalı 1 hafta oldu.:KK8:

ha bide akşamları 50 ip atlıyorum,onuda alt komşum gelene kadar devam ettirmeyi düşünüyorum..:KK1:

Ohhh maşallah! Yüzme sonrasında çıkmıştır o 500 grama.. :KK51:
Merakla bekliyorum ayran detoksunun sonucunu.. İdrarda sahiden yağ görünüyor mu, iyice bak tamam mı? :KK60:

Süper olmuş işte! :KK9: :13:

Olur böyle yoldan çıkmalar.. Sen yeter ki dön, dolaş geri gel.. :21:

Ay biri gözleme mi dedi!
Bu saatte gözleme okudum ya ne diyeyim..
Açım yahu! :KK55:

Vallahi gözümün ucu doğru görmüş..
Benim pikinili sefgilim de gelmiş.. :KK16:
Bu aralar eski dostlar toplantısı yapmış gibi olduk.. :nazar:
N'aptın? Yeni pikini aldın mı kendine? Parçalanmıştır diğeri.. Aman diyeyim dikkat et denize girerken.. :KK60:

sabah tarıtıldığımda bi de negöreyim 76.2 75.8 inmişim püsküüüütttt sen yerindemi sayıyıordun :KK8:

Teşekkür ediyorum sportim sana da hayırlı olsun güle güle sağlıklı günlerde büyüt diyelim.. çok eski mesajlara bakamadım ama meraklandım hala spora devam ediyormusun sen dağ bayır demeden yürürdün hatta bunlara vakit oluyor mu...

Genel hal tam benlik :KK16: tenha olmasa mesajları bile kontrol edemem sanırım:KK5: ama sizleri nasıl özlemişim yaaaa....
Dileğin için teşekkürler püskütüm..

fit dipçik olcekmiş deguşum :KK52: gazada gelmiş püsküütümle yarışada çıkmışlar ohh ohhh...

Ha haaa:KK52: takmışsın püsküütüm :KK4:idrar tahlili yaptır deguşum bizim için merakla bekliyoruz bak ... ama şu var ki böyle bir durum söz konusu olabilir yıllar önce daha hayatımda diyet yokken bir doktor olmayan kilom için :KK53: hamilelikte alınan kilolardan bahsediyorum hani öyle abartılı da değildi ama kendini bilmez bir doktor belki ben de deneme mi yaptı bilmiyorum bir ilaç vermişti ben de hemen kurtulucam ya kilolardan kullandım işte aptallık her neyse o ilaçla beraber idrarda yağ atımı görülüyordu yani ilaç bunun görünmesini sağlıyorsa ayranda sağlar mantığına nasıl kavuştum şu an yazarken bilemedim ama ben de meraklandım:26:

Püsküütüm evine ben de baktım ama bir noktada takılıp kaldım :KK43:Lulutumu özlemişim sağlığından haberler iyidir umarım çok tatlı ve sağlıklı gözüküyor.. şu an benimkilerin de hepsi yanımda uyuyor yazın bahsetmiştim ya kedimizin birini kaybettik diye onun ölümünden sonra Ayça kendini toparlayamadı ama Allahtan olacak bir gün siteden yola çıkarken bir yavru tekir ve hemen eve dönüp yolda buna mama verdik ertesi gün bir ara kapıyı açtığımızda Yırtık bahçe kapısının önünde oturmuş posta kutusunu izliyor:KK14: bir de baktık bizim ufaklık kutunun üstünde oturmuş bizi bekliyor evi nasıl bulmuş :KK52: el kadar velet ve üstelik Yırtıktan filan da korkmuyor nasıl şaşkınız.. bir gün iki gün derken 3. gün bir baktık ki sabah ben bu ufaklıkla uyanmışım :KK52: nasıl oldu anlamadım .... hemen veterinere gidip kontroller aşılar vs ve artık o bizimle beraber.. şu an Yırtıkla büyük aşk yaşıyorlar koyun koyuna yatmalar oynamalar filan... işte yine yaptım kedi köpek mevzuu olunca yazıp durmuşum :KK1:

Neyse neyse.. ben bir haftadır taşınma yerleşme derdindeyim bir taraftan da siparişlerim çıkıyor yani gün bana yetmiyor :KK36: ama yeme durumunu hemen toparladım gibi bir şey yani sosyal sorumluluk projesine imza attım buraya bir mesaj yazmakla... 2 gün için de iyice toparlanma vakti verdim kendime bu yeme düzene girecek dedim bakalım dinleyecekmiyim ...işte hafta sonuna dek yerleşmem biter ve hafta sonundan sonra bahanem kalmaz diyetmi olur sağlıklı beslenmemi olur bir şeylere başlamak istiyorum haydi hayırlısı...
kalllsim canım sende hoşgeldin bak ben gene kglarla cebelleşiyorum
ay bu dert nezamn bitcek
aldım verdim aldım verdim bünyemde neyapsın bu dengesizliğe :KK14:

tamam canım
3 değil 4 veririm bakarsın hedefim 4 çünkü

evini çok beğendim çok farklı tam senlik olmuş
koltuklarına masana her eşyana ayrı özen göstermişsin belli
böyle ruhu olmalı değil mi evin bir tarzı
ailenle mutlu huzurlu yaşa canım

bu arada kızlar ben bugün 74.2 olmuşum
çok sevindim cuma hedefime 200 gr kalmış misler gibi

kallisim sende diyet grublarındamısın?

aramız adön artık tatlım silekeln ve kendine gel
diyetine devam
hadiiii

bende katılabilirim belki aranıza ptesi günü
ayran detoksu dikkatimi çekti
severim zaten bu ayranlı çorbaları falan

aleyküm selam canım

4 bitmiş ajanda mı
günlük mü
ayyyyy şaştım sana yine
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

pazartesi bana uyar ama aeben içn uymuyor galiba ondanda net bi yanıt çıksın başlayalım
püskütt bi yan çizdi onuda el birliği ile uydurcaz:KK1:
eminem özledik kzı iyce. alışmışız sana . inşallah çabuk hallolur pc.

kalişim sultanım hoşgeldin ... az kalmış yerleşme işi hadi hayırlı olsun :KK16:

evat kadisim sana başı başlıyorum yazmaya brde bakmışım bitmiş ajanda:KK9: bir nevi günlükde oluyor günle ilgili şeylerde yazıyorum . eşimde diyor ne yapıyorsun sen ne işine yaraycak diye :KK1:
ayran içinde aslında dünden bugün için yapsammıdiye düşünmüştüm hazır regl şişkinligide var .diye ama yine dışarı çıkmam lazım :KK4:
madem beraber yapıcaz . eger uygun olursak haftaya pazartesi deyilde çarşamba ,perşembe yapsak olurmu kızlar baskül öncesi ?:44:

net olarak sen bildir ben uyarım canım
eşinde bakma günlük den onlar anlamaz hem kafanıda yazarak boşaltıyorsun ımrendim vallla :nazar:

canımmmsın ya kıyamam üzülme sen endokrinde tüm tahlillerin yapılsın diyetisyenle birlkte tekrar başarırsın ümitsizliğe kapılma canım kg vermendeki engeli bulup gerekli tedavi sonucunda insilün direncini kırarsın ama sigarada ınsılun direnci olusturmada çok büyük rolu var eğer içiyorsan mumkun mertebe azaltman lazım :13:
bak yaza bikini giyip güneşlencez :KK34:
buarada ben püskütün evini göremıyorum meraktan çatladım burda :KK50:

ay canım bak nasıl övmüş benide:KK19:

6 ay gibi bi sürede 72 kilodan 62.9 a düştüm.sadece akşam yemelerimi kestim ve gündüzleri porsiyonlarımı azcık azallttım.aslında şu koca boğazımı tutsam 5 li sayılara inmiştim ama neyse.. şimdilik hedefim 58 kilo,tabi bu kiloyu gördükten sonra biraz daha vermeye çalışıp sonra korumaya geçmek.bu arada boyumda 1.62

hedefim 1 hazirana kadar 58 kilo olup 38 bedene sığmaktı ama yiğenimin mayısın ilk haftası nişanı var. o yüzden planlarımı erkene almak zorunda kaldım.çünkü bir sürü 38 beden kıyafetim var ama ben içlerine zor sığıyorum.

bari dedim biraz sıkılaşayım o yüzden bu 2 ay düzenli yürüyüş yapıcam.başlayalı 1 hafta oldu.:KK8:

ha bide akşamları 50 ip atlıyorum,onuda alt komşum gelene kadar devam ettirmeyi düşünüyorum..:KK1:
Bir ay erkene almak zorunda kalınca sıkışmışsındır ama planlı olacağına eminim.. 2 ayda o kıyafetlerin hepsi olur.. :KK34:
Şimdiki kilonla giriyorsundur 38 bedene ama istediğin gibi durmuyordur diye tahmin ediyorum..

sabah tarıtıldığımda bi de negöreyim 76.2 75.8 inmişim püsküüüütttt sen yerindemi sayıyıordun :KK8:

kalllsim canım sende hoşgeldin bak ben gene kglarla cebelleşiyorum
ay bu dert nezamn bitcek
aldım verdim aldım verdim bünyemde neyapsın bu dengesizliğe :KK14:

kallisim sende diyet grublarındamısın?

pazartesi bana uyar ama aeben içn uymuyor galiba ondanda net bi yanıt çıksın başlayalım
püskütt bi yan çizdi onuda el birliği ile uydurcaz:KK1:

net olarak sen bildir ben uyarım canım
eşinde bakma günlük den onlar anlamaz hem kafanıda yazarak boşaltıyorsun ımrendim vallla :nazar:

canımmmsın ya kıyamam üzülme sen endokrinde tüm tahlillerin yapılsın diyetisyenle birlkte tekrar başarırsın ümitsizliğe kapılma canım kg vermendeki engeli bulup gerekli tedavi sonucunda insilün direncini kırarsın ama sigarada ınsılun direnci olusturmada çok büyük rolu var eğer içiyorsan mumkun mertebe azaltman lazım :13:
bak yaza bikini giyip güneşlencez :KK34:
buarada ben püskütün evini göremıyorum meraktan çatladım burda :KK50:
Bravo deguacım! :KK9: 400 gr. daha gitmiş! :nazar:
Ay ben yerimde saysam iyi.. +200 deyim.. :18:

Püsküüt yan çizdi" ne demek yahu! Ağzımdan detoks yaparım lafı çıkmadı ki yan çizeyim. :26:
Benim yarışım 1 haziran hedefimi yakalamak.. O gün öyle konuştuk ya.. 1 Haziranda kupayı kim alacak bakalım?
Yoksa, arkadaşlar bilir.. yarışa girmem ki ben.. Hep beraber kilo vermek istiyorum.. Herkes versin.. Çok seviniyorum ben kilolar gidince..
Ben de Cumaya şu artıyı göndersem iyi olacak! :KK76:

Bir ay erkene almak zorunda kalınca sıkışmışsındır ama planlı olacağına eminim.. 2 ayda o kıyafetlerin hepsi olur.. :KK34:
Şimdiki kilonla giriyorsundur 38 bedene ama istediğin gibi durmuyordur diye tahmin ediyorum..

Bravo deguacım! :KK9: 400 gr. daha gitmiş! :nazar:
Ay ben yerimde saysam iyi.. +200 deyim.. :18:

Püsküüt yan çizdi" ne demek yahu! Ağzımdan detoks yaparım lafı çıkmadı ki yan çizeyim. :26:
Benim yarışım 1 haziran hedefimi yakalamak.. O gün öyle konuştuk ya.. 1 Haziranda kupayı kim alacak bakalım?
Yoksa, arkadaşlar bilir.. yarışa girmem ki ben.. Hep beraber kilo vermek istiyorum.. Herkes versin.. Çok seviniyorum ben kilolar gidince..
Ben de Cumaya şu artıyı göndersem iyi olacak! :KK76:

tatlım seni de heveslendirip hep beraber yapalım diye öyle söyledim yoksa bilıyorum katılmayaacağını :KK19:
tabiki hepimizin isteği kgcuklardan kurtulmak işin espirisi yarış birbirimizi motive etmek yoksa tabiki yarış değil canım benim
yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

tatlım seni de heveslendirip hep beraber yapalım diye öyle söyledim yoksa bilıyorum katılmayaacağını :KK19:
tabiki hepimizin isteği kgcuklardan kurtulmak işin espirisi yarış birbirimizi motive etmek yoksa tabiki yarış değil canım benim
yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

Tabii ki tatlım.. Motivasyon için buradayız.. Gönlümüz bir..
Hassas deguacım benim.. :KK71: :KK16:
Yok, ben de acaba ben mi yanlış anlaşıldım, diye düşünmüştüm.. :KK3:

Kızlar.. bu arada kocam Romayı yeniden keşfetti.. Yıkılıyorum şu anda gülmekten.. Demin bi'geldi yanıma alı al moru mor.. "Yahu nasıl oluyor bu iş?" diye..
Öyle bakakalmışım suratına.. Ne diyo ki bu? diyorum içimden, anlamlandırmaya çalışıyorum..
Geldi masanın karşısına oturdu. Ama surat çok ciddi..
Başladı konuşmaya..
İlk cümle şu:
Sabah tartılmıştım........... ben burada koptum tabii :KK60: :KK60:
Ay sinirim bozuldu ama.. Sonra bu da bozuldu.. Dinleyecek misin? dedi.. Evet, pardon dedim.

Anlatıyor:
"Sabah tartılmıştım. 81.3 kiloydum. Şimdi tartıldım 83.4
Bugün ben 2 kilo mu aldım yani? Nasıl oluyor bu?"

:KK60: :KK60: :KK60:

Hoşgeldin aramıza şekerim, dedim.. Alalım mı sana da bir KK üyeliği? :KK60: :KK60:

Ay ben kendimi düzeltmeden gitmeyeyim yanına.. O hala şaşkın gitti içeride oturuyor şimdi.. :KK60:

Ay yok anacım ben dayanamayacağım..
Şimdi de geldi diyor ki; "Yani yemekten sonra 2 bardak su içtim. Onlar mesela yarım kilo etti, di mi? Tabii tabii yarım kilosu su"

bunu dedi, gitti yine.. :KK60:

Allahım aklıma mukayyet ol.. Çok fena gülme krizindeyim ben.. Sinirim oynadı. :KK53:

Kızlar.. bu arada kocam Romayı yeniden keşfetti.. Yıkılıyorum şu anda gülmekten.. Demin bi'geldi yanıma alı al moru mor.. "Yahu nasıl oluyor bu iş?" diye..
Öyle bakakalmışım suratına.. Ne diyo ki bu? diyorum içimden, anlamlandırmaya çalışıyorum..
Geldi masanın karşısına oturdu. Ama surat çok ciddi..
Başladı konuşmaya..
İlk cümle şu:
Sabah tartılmıştım........... ben burada koptum tabii :KK60: :KK60:
Ay sinirim bozuldu ama.. Sonra bu da bozuldu.. Dinleyecek misin? dedi.. Evet, pardon dedim.

Anlatıyor:
"Sabah tartılmıştım. 81.3 kiloydum. Şimdi tartıldım 83.4
Bugün ben 2 kilo mu aldım yani? Nasıl oluyor bu?"

:KK60: :KK60: :KK60:

Hoşgeldin aramıza şekerim, dedim.. Alalım mı sana da bir KK üyeliği? :KK60: :KK60:

Ay ben kendimi düzeltmeden gitmeyeyim yanına.. O hala şaşkın gitti içeride oturuyor şimdi.. :KK60:

çok şekersiniz ya..:nazar:

günaydınnn..

erken yeme faslına devam ediyorum 17.30 da 2 tane biskrem ve yarım elma yedim..yatışım 11.30.midem resmen ankara oyun havaları çaldı..

dün spor yapamadım,evi sil süpür,çamaşır derken,kocamda yoktu bari dedim ütü yapayım 1 saatte ütü yaptım..

yanlız kabızlığım son hız devam ediyor.sürekli sancı çeker vaziyette geziyorum..

bi şey sorcam size,3 gündür alkali su içiyorum(karbonat) midemde ki gazı baya alıyor.kk da çok övmüşler ama aranızda deneyip faydasını gören varmı??

tam üstüne bastım canım,elbette sığıyorum ama göbek bir yandan,simitler başka bir yandan pörtlüyor..korse giysem toparlar ama iri duruyorum işte..bu yüzden de düzenli yürüyüşe ve ip atlamaya başladım belki 58 olamam o zamana kadar ama biraz sıkılaşsam iyi olur diye.. 2 aydan az bi zaman var:18:

eğer o zamana kadar istediğim hale dönüşürsem hem o halimin hem 72 kiloluk halimin fotolarını paylaşcam size:KK1:

günaydınnn..

erken yeme faslına devam ediyorum 17.30 da 2 tane biskrem ve yarım elma yedim..yatışım 11.30.midem resmen ankara oyun havaları çaldı..

dün spor yapamadım,evi sil süpür,çamaşır derken,kocamda yoktu bari dedim ütü yapayım 1 saatte ütü yaptım..

yanlız kabızlığım son hız devam ediyor.sürekli sancı çeker vaziyette geziyorum..

bi şey sorcam size,3 gündür alkali su içiyorum(karbonat) midemde ki gazı baya alıyor.kk da çok övmüşler ama aranızda deneyip faydasını gören varmı??

herkese günaydın.......:KK3::KK3:
mevcan buraya mı geldin cnm...zaten püsküüt ,aeben oraya uğramayınca tadı kaçmıştı değil mi?:KK6::KK6::KK6: ben de sizleri burada takip ederim artık.....:KK54:

günaydın .:KK16:
bir an aynlış topige tıkladımı diye düşündüm :KK9: mevcan cornelle canlar hoşgeldiniz.:KK16::KK16::KK16::KK16:

püsküütüm ay sabah sabah kasvetimi aldınız . eşinin durumunu gözlerimin önüne getirdim bir an:KK35::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:kıyamam yazık . bari bugün toparlama uygulatta yarın kendine gelsin :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

günaydın .:KK16:
bir an aynlış topige tıkladımı diye düşündüm :KK9: mevcan cornelle canlar hoşgeldiniz.:KK16::KK16::KK16::KK16:

püsküütüm ay sabah sabah kasvetimi aldınız . eşinin durumunu gözlerimin önüne getirdim bir an:KK35::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:kıyamam yazık . bari bugün toparlama uygulatta yarın kendine gelsin :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hoşbulduk aeben.5. takımdan misafirliğe geldim...ee siz ugramayınca topiğe bende baskın yapayayım dedim.....artık burayı okurum bende:KK76::KK76:

günaydınnn..

yani artık utanıyorum bunuda denedim demeye :KK17::KK17::KK17::KK60::KK60::KK53:
1 ay kadar içmişligim var . bu topikdede çok paylaştım vaktim varsa eski sayfları okuyabilrisin ... o dönem kolay kilo vermemi sagladı diye hatırlıyorum . ayrıca PH yükseldigi için saglık açısındanda faydalı sanıryorum . sonraları bırkatım .
fakat bunuda abartılmamasından yanayım .:KK42:
sahi püsküütüm 2 ayda kilo verdigim o dönemde karbonat kulanmıştım dimi.?:44: sonrasında herşeyi bırtakmıştım ve herşeyde durdu :KK50:

Son düzenleme:
X