Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Yoğurt tüketimin nasıl mustangcım?
Özellikle akşam yemeklerinde yoğurt yediğim zaman ben kendimi göreceli olarak tok hissediyorum.

2 yıldır direnç noktan 63 olmuş demek ki..
Dur bakalım belli mi olur?
Lapa kırar belki direnci.. Sanki bir kırılsa devamı patır patır gelecek gibi geliyor bana ama..

Kermes fikrini destekliyorum..
Bozacının şahidi şıracı.
Ben de yarın akşam bu diyet geyiğine 2 haftadır ertelediğim yere gideceğim. Arkadaşım jazz programı yapıyor bir kulüpte..
İçkiler benden!
Pazartesiye kadar tartılmam artık!

püsküütüm hak ettin canım

bu arada akşamcı topigine yazdıgın mesaja bayıldım .

kadiscim.. battaniyenin fotoğrafını istemiştin.. Hiç ümitli değildim ya neyseki silmemişim..
Gerçi en kötüsü kardeşimden rica ederdim, çekip yollardı..

3-4 yıl boyunca örüp bitirmeyi başardığım battaniye huzurlarınızda..

Darısı ikinciye..

Püskütüm aslına bakarsan yoğurtla hiç aram yoktur sevmem ve hayatım boyunca yoğurduda sadece diyet yaptığım dönemlerde tüketmişimdir. Yemeğe çalışıyorum ama tam bir süt hastasıyımdır ama süt yoğurt kadar tok tutmuyor tabiki.

Baddaniye pek hoş olmuş ellerine sağlık.

Keşke yiyebilseydin tatlım ya..
Zaten bilimsel araştırmalar da ortaya koyuyor ama üstüne kişisel tecrübemle de yoğurdun zayıflama üzerine ciddi olumlu etkileri olduğunu gözlemledim.
Birşeylerle karıştırarak tüketsen.. Tatlı sevdiğini söylemiştin.
Benim düzenli olarak kullandığım bir müsli çeşidi var:
Dr.Oetker Vitalis Knusper Plus Double Chocolate
Bu müsliyi eser miktarda yoğurda eklediğinde cidden çok keyifli bir tadı oluyor. Belki senin de damak zevkine uyar.. Keşke uysa..

Teşekkür ederim. Kardeşim güle güle kullansın. Gerçi iki deli kedisi var. Battaniye onların yaşam alanı haline gelmiş durumda..

Püskütüm Önerini not aldım. HAfta sonu alışverişe çıktığımda bunu unutmayacağım.. Teşekkür ederim.

Aebenim akşam için ızgara köfte ve patates püresi yapmıtım ve vicdanen sürünmeden yemek için okul çıkışı azcık aç dolaştım

patchwork tarzını bataniyeye uydulamışsın .tahminiden çok daha güzel olmuş püskütüm ellerine saglık ..

bir kere daha ne kadar sabırlı oldugunu gördüm ....:82:

anladım önce aç olup, sonra tok olayım didin . .
afiyet olsun .

HAYIRLI CUMALAR OLSUN, İNŞALLAH.

evet gelelim ifade vermeye ..
önce bu haftayı degerlendireyim .
cuma günü kızımın dogum günü sonrası yani cumartasiden diyete devam ettim, bu hafta fulda sporla ..
bayada sıkı diyetle fakat istedigim sonucu alamadım .sanırım az yemeden vede çok spordan dolayı vucud noliyi dedi .
dünde bildiginiz üzere lapa yaptım .. bunun sonucunda sanalda olsa 62 yi gördüm .
ama sevinemiyorum biliyorumki su kaybi yarın baskül tekrar 63'lü kilolar diyecek bünyemide durdurdugumla kaldım . önümüzdeki hafta bu durgunlukla ne olur bilinmez .:26:
kilom
geçen hafta .....63 7.
bu hafta ........ 62 7.

bende durum bu .
evi toparlayım kermese gidicem .bugün izin günüm ama çok kaçırmıycam

Son düzenleme:

harika olmuş Püsküütçüm ellerine sağlık tatlım

ablacım 62leri görmene çok sevindim sen de sanal falan deme sevin bence insan bir kez gördü mü arkası geliyor bir motivasyon oluyor gerçekten tebrik ederim
Ben dün draje çikolatalardan yedim bir avuç kadar :18::18: çoook ğişmanım ama dün 72.9 olan kilom bu sabah 73.3 oldu sebep bu mudur ki?

Günaydın..

Hemen bildirimimi yapayım.

Geçen Cuma: 63,6
Bugün: 63
Verilen: 600 gr

28 Eylül den bu yana verdiğim toplam kilo:

patchwork tarzını bataniyeye uydulamışsın .tahminiden çok daha güzel olmuş püskütüm ellerine saglık ..

bir kere daha ne kadar sabırlı oldugunu gördüm ....:82:
Ay ay ay bak şımarırım çok fena!
Demek tahmininden güzel ha?
Oh be!
Lapa da olsa gördün ya 62 li kiloyu, önemli olan bu..
62 ye sıkı tutun, bana da yer aç yanında. Haftaya yanındayım şekerim! :13:
Keyifli günler efem..
Ben de katılıyorum motivasyon konusuna..
Yahu dün yiyeceğine bugün yeseydin ya..
Sebep muhtemelen drajelerdir..
Çünkü ben de zencefilli püsküütleri sayısız lüplediğim gün 500 gr birden almıştım.
Bugün hemen toparlasın sen.. Benim tecrübemde şöyle olmuştu. Bir günde fırladı kilo, sonrasında 2 gün kemer sıkma ve hepsi fazlasıyla terk-i diyar..

ayyyyy süper ozaman canım tabi dikkat ediyorum bugün kemer sıkmaya başladım ve 26 gün sonundaki tek büyük kaçamağım drajeler oldu inşallah bu artılardan kurtulup hemen size müjde yazarım

ayyyyy süper ozaman canım tabi dikkat ediyorum bugün kemer sıkmaya başladım ve 26 gün sonundaki tek büyük kaçamağım drajeler oldu inşallah bu artılardan kurtulup hemen size müjde yazarım

Önce artılardan kurtul sonra da Cuma hedefini konuşalım..
Ben söyleyeyim şimdiden..
Yine 500 gr. hedefliyorum.
Bu hafta kaçamak yapacağım iki ayrı olayım var. Elbette abartmayacağım.. ama yine de 500 gr hedefi tutturmak için gayret edeceğim.

Sen de tahminimce Pazar günü artıların hepsinden fazlasıyla kurtulmuş olacaksın..

Ya bak aklıma ne geldi şimdi.. Senin düşeceğin kiloya dair iç sesim bir şeyler demişti geçenlerde.. Dünkü kilonla benim iç sesimin söylediği kilo tutuyor mu birbirini.. Ay ne dedim ki, hatırlamıyorum şimdi..

Not: Bu arada, bugün kilo almış olsan da dünkü kilon için tebrik ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…