Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Seni şeker kaptan seni..

Kaptanım, ben de Cuma hedefime ulaştığım için az önce 1 tatlı kaşığı -silme- şekersiz sarelle hüplettim..
Uygun mudur acaba?:26:
diyetisyen bana kahvaltıda bir çay kaşığı verdi ama nutella yiceksin diğerleri çok farklı sarelle çokokrem vs. yeme nutella ye dedi gayet uygundur afiyet olsunnnnnnnn

bende bir ara mezoterapi yaptırmıştım. doktorla anlaşma yapmadan mezoterapiye başlamadı.
1. kural röfle yasak
2. kural boyada yasak
3. şampuan bitkisel olacak onuda haftada 2 max. 3 yapacaksın ben rahat edemiyorum dedim. sıcak suyla yıka yine bitkisel bir krem sür sadece topladığında ellerinden sarkan uç kısmına...

ben naptım röfleli saçlarımın dibinden çıkmış olan kahvelere daha fazla dayanamadım ve hayatımdan röfleyi çıkarmama rağmen düz boyattım :) doktoruma gitmeye o gün bu gündür çekiniyorum. ama dediğini uygulamaya çalışıyorum sadece uçlarına krem...

diyetisyen bana kahvaltıda bir çay kaşığı verdi ama nutella yiceksin diğerleri çok farklı sarelle çokokrem vs. yeme nutella ye dedi gayet uygundur afiyet olsunnnnnnnn

Bu önerinin benim için ciddi düzeyde tehlikesi var.. Eğer bu eve Nutella girerse, geldiği gibi biter.. Onu bırakamam ki ben bi'kaşıkla..

dukanda tek eksiğim meyve oldu benim kendime fırın makarna bile yapabiliyorum mesela:) ya bazen aklıma esiyo saclarımı kısacık yapıyım hazırlanmam kolay olsun diyorum cunku bende sporumu sabah yapabiliyorum ancak ama degmezmi deger.. ben kendimi çözemedim cok sıkta piskolojik açlık hissediyorum o anlardada kalori besin degeri umrumda olmuyo aslında kilo almama sebep olan bu yeme krizleri onuda dukanla duzene sokmaya calısıyorum mesela şeker yag beyaz unu nerdeyse cıkardım hayatımdan 6ları görüncede dokunmam bile inşallah N**** (Siyahi) dedinde browni intense cekiyo canım bide irmik helvası offf yesemde kilo almasam ya
[Q
UOTE=akrep33;26964816]

[/QUOTE]
gunaydınn sanada hayırlı cumalar:)
canım tavk kürü yapabilirsin yada miden elverirse lahana corbası yapabilirsin duraksamalar cok normal herkes ysar bunu ama pes etmeden atlatmak gerekir vucut direncini kırmaya calıısmalısın
supersinnn:) darısı başımıza

Eylülcüm bu nasıl bir yüzde yahu?
Bundan sonra kilo vermekte zorlanınca sana danışıyoruz.. Belli oldu yani..
Hem çikolata ye, hem kilo ver.. Ohh yandan yandan..

Not: Pegasus'un başarısı da gözümden kaçmadı yani.. Nazarlıklar ve çiçekleri aranızda paylaşın tatlılar..

Bu önerinin benim için ciddi düzeyde tehlikesi var.. Eğer bu eve Nutella girerse, geldiği gibi biter.. Onu bırakamam ki ben bi'kaşıkla..

bizim nutellanın son tüketim tarihi gelmiş bazen bakıyorum yazık atılmasın 1 er kaşıkcık yesemmi diyorumda yok en iyisi tarihi beklemeden atmak aslında ama nefsime işkence yapmayı seviyormuyum nedir???

Bir sorum var arkadaşlar.. Bak, bak içinden çıkamadım.
Soruyu sorup gidiyorum.. Ben dönene kadar çalışın lüften.

Diyelim ki; bugüne kadar 500 tane konu açtınız. Bu konulara bazen mesaj yazılıyor ve siz de abonesi olmadığınız için, yazılan son mesajları göremiyorsunuz.

SORU: Geçmişten bugüne değin açtığım konulardan herhangi birine mesaj yazıldığında nasıl haberdar olurum? -ki konu sahibesi olarak sorumlu davranayım-

ya bildirimlerde extra bilgi olarak yeni cevap yazıldı diye iletim yapacak.... yada konuya cevap ver denildiği an beğen butonunuda tıklamadan sistem tıklamış olarak gösterecek...

bende mesela birileri yazımın altına yorum yapıyor haberim olmuyor eğer arkadaş listemde yoksa... ya beğen yapıyor ordan gidip bakıyorum yada bana özel msj atıyor...

bana göre konu sahibine bildirim olarak gelmeli... bende birinin msjına beğen yapmadan cevap vermek istiyorum. mesela üzücü bir durum var vefat etmiş birisi geçmiş olsun diyeceğim. 3 günde girmemişim sayfaya yazdığım şey uçabiliyor o yüzden beğenilecek bir durum yoksada beğen yapıp sonra cevap veriyorum... bizde de alıntı ile cevap ver denilince alıntı yaptığımız kişiye bildirim gitse beğenmeden arkadaşa yorum yapabilsek

cevap: üye adinaa tikliyosun ,solda acmis oldugum konulara gidiyosun yeni cavp varmi bakiyosun daha sonra böyle ugrasmamak icin ya abone oluyosun yada email bildirmini isaretliyosun :)

çok uzun zamandır diyet yapmaktayım artık yoruldum resmen... kilo veremiyorum insülin direncim pkom migrenim var... adette olamıyorum bebekte istiyorum, kilo vermem lazım kısaca... bayadır kilom kıpırdamayınca bişeyler yapmam lazım dedim. annemde ayakları için kaplıcaya gitmek istiyordu bende gidelim dedim kaplıcada sıcak suya gir çık belki etkiler dedim. gittik özellikle suyun sıcaklığı 102 derece olan bir yer buldum oraya gittik... 1 hafta kaldık... daha da verim alayım diye durmadan yürüdüm merdiven çıkıp indim. hatta suya girmeden jillian yaptım hergün, ter içinde kalıp suya girdim, içinde de terliyorsun dışına çıkıncada işkence gibiydi adeta artık başım dönüyordu sıcak suda yürümekten... diyet derseniz devam ettim. o sıcak suya rağmen yeşil çaylarımı içtim. kalorisepetinden de günlük kalorimi hep takip ediyorum... karnım düzleşti bende sevindim kesin kilo verdim diye tatil bitti eve geldim tartıya çıktım 1 kg almışım... annem 65 yaşında herşeyden fazla fazla yedi extra atıştırmalığıda fazlaydı yemeklerini odasında yedi kıpırdamadı 4 kg verdi... dün baya bir bunalıma girdim kendimi temizliğe vereyim dedim. bütün gün temizlik yaptım camları sildim perdelerimi yıkadım taktım, yerler tozlar.. akşam ne kolumu kaldırıcak ne ayakta duracak halim kaldı. en azından bu yorgunluk bana 1 kg ı geri verdirmiştir derken sabah tartıldım 0,5 kg daha almışım... üstümden akan terleri hesaplıyorum hani sudan bile versem vermem lazımdı kaplıcada günde 2,5-3 lt su tükettim hadi burda da en az 2 lt...

bugün sinir başıma vurdu migrenim geliyor sanırım, oturup ağlayasım geliyor... diyeti bırakıp bir sürü şey yiyeyim dedim onuda yapamıyorum insülin direnci için glifor kullanıyorum midemi bulandırıyor istesemde yiyemiyorum yine doktora gideceğim çare olmasada

canim bide ölcülerini almyai denesen,belki kilo veremiyosun ama inceliyorsundur,ama tabikide doktora gitmeyi ihmal etme

canim benim uzulme bak biz ayni sikayetleri yasiyoruz bende de pko var insulin direnci var glifor kullaniyordum bende ama biraktim artik sakin yılma boyle devam et vucudumuz direniyor sakin pes etme kilo verimi 2 kat olacak bak ben yasadim
sana bi kac sorum olacak birincisi tuvalete cikabiliyor musun?
ikincisi regli doneminde kanaman nasil? belki sökülemiyorsun oda sani şişiriyor
son olarak ucuncusu acaba normal tuz siskinlik yapabilir mi kaya tuzu veya himalaya tuzu mu kullansan yada tuzu cok mu azaltsan
bende metabolik balans yaparken 1 ay hem kostum hem diyet yaptim bir ayin sonunda +1 cikmistim ve 2 gun boyunca aglamistim ama elime hic birsey gecmiyor
daha cok hirslan sen misin patron ben miyim de ficuduna
sen inatsan ben daha inadim de gebertelim su direnci

Bayanlar paylaşım alanına yazdım, bir de buraya yazayım. :112: Bildiğiniz gibi bugün genel listeleri hazırlama sırası 6. takımda. Akşam 7 gibi eve varıcam. Yemeğimi yiyip listeleri hazırlicam. Unutmuş olmamızdan endişe etmeyin diye önbilgilendirme yapayım dedim. :112:

benim şişliğim tamamiyle regl dönemi ile alakalı fakat yine istediğim gibi olmadı ben daha fazla bekliyodum.

tuvalet sorunum hiç olmadı bir kez karatay diyeti yaptığımda oldu doktora gittim ilaç aldım karatayıda bıraktık geçti... kaya tuzu aldım aslında dolapta kaldı tuzu bitireyimde bunu koyayım dedim öylede unuttum akşam boşaltıp kaya tuzumu dolduracağım... sende yaşamışsın gerçekten çok çaresiz hissediyorsun ya kahretsin birde gliforun berbat hissettiren bir hali var inşallah altından kalkacağız...

Ya merhabalar bir derdim vardı biri yanıtlarsa sevinirim.

Ben daha çok taze kaptanımda

Bir arkadaşımız geçen hafta bildirim yapmadı bu hafta bildirim yaptı % desi 0
Eski kaptanım bana dün yüzdesini 2 ye bölüceksin bu hafta dedi ama yüzdesi 0 nasıl olucak ?
Direk 0 olarak yazmam gerek herhalde değil mi ?

selamlar efem

püskütüm ben bu işi şöyle yapıyorum o konuların hepsine abone oluyorum .kontrol paneline girdigimde ise zaten yeni yorum yapılmış konular görünüyor ..k.k girdigimde ilk işim ontrol penelidir kim ne yazmış abone oldugum konulara onlara bakarım . senin kadar kanum yok tabebu konuda çok aktifsin geçenlerde hüplet gümlet topigini aradım bir arkadaş için ,amanın açtıgın konuların 3. sayfasınnda kalmış taa

vayyy diyim .. sanırım takım açmana gerek kalmayacak püskütüm .
bu arada rekiben hıişde duymak istedigimde buydu
yanlış tahmin deyilse; bir 3.5. kilo fazlalıgın var püsküütüm. bu haftada 1 kilo civarında verdin . 1 aralık'ada 5.6. hafta var desek .bu ferformansla gidersen kıl payı kurtulabilirsin hesap kitap işinden

eczacım sen 6.takım kaptanısın dimi.? benim takımın 3 senem geçti o takımda bayada kaptanlgını yaptım ve mezun oldum .hey gidi günler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…