Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ya merhabalar bir derdim vardı biri yanıtlarsa sevinirim.

Ben daha çok taze kaptanımda
:KK9:

Bir arkadaşımız geçen hafta bildirim yapmadı bu hafta bildirim yaptı % desi 0
Eski kaptanım bana dün yüzdesini 2 ye bölüceksin bu hafta dedi ama yüzdesi 0 nasıl olucak ?
Direk 0 olarak yazmam gerek herhalde değil mi ?
zazacım ben bu işleri bırakalı çok oldu ama bildigimi yazayım .

kilosunu toplam kiloya ekle yüzdesinide 0 olarak hesapla .

her ne kadar yüzdesi 0 olsada takımın toplam kilosuna yarışmacının kilosu eklendigi için yüzdeyi etkiler .

tubişim senin takımın maşallahı var sporcu takımı olduğu belli:KK9:
benim takımdan hemen arkadan geliyor tabii:21:

yanlış tahmin deyilse; bir 3.5. kilo fazlalıgın var püsküütüm. bu haftada 1 kilo civarında verdin . 1 aralık'ada 5.6. hafta var desek .bu ferformansla gidersen kıl payı kurtulabilirsin hesap kitap işinden :KK9:

Vay vay vayyyy tahmin profesörüne bak sen.. :KK16:
Tam olmasa da oldukça yakın tahminler.. Gerçek rakam biraz daha altında..
Sen ciddi ciddi takmışsın kafana benim kiloyu.. Allah başka dert vermesin. Amin. :KK60: :KK60:

tubişim senin takımın maşallahı var sporcu takımı olduğu belli:KK9:
benim takımdan hemen arkadan geliyor tabii:21:
bu hafta bireyselde 2 derece bekliyordum ama 2si senin takımının oldu kesin senin takımın da sporcudur :KK52: baksana ben sporcu olsam kaç yazar o kadar çabalıyorum giden 600 gram :KK52: :KK47:

spirochetcim durumun özel görünüyor.. Normal diyet tavsiyeleri vermek uygun değil.. İyi ki fefilifa var da aynı dilden konuşabilirsiniz..
Ben ne desem havada kalır..
Üzme kendini demekten başka bir şey gelmiyor elimden.. :KK71:

herşeyyy güzelde ah birde şu kilolar olmasa gelmeyi çok güzel biliyolarda gitmeyi bir türlü öğretemedim gitti:))

cevap: üye adinaa tikliyosun ,solda acmis oldugum konulara gidiyosun yeni cavp varmi bakiyosun :KK1::KK1: daha sonra böyle ugrasmamak icin ya abone oluyosun yada email bildirmini isaretliyosun :)

Buradan olmuyor, profil sayfasında bunu denemiştim zaten..
Bütün konuları veriyor, doğru ancak son yazılan mesajla konu üste çıkmadığı için açtığın bütün konulara sayfalar boyu bakman lazım.. :KK14:
Hepsine abone olayım desem de ömrüm yetmez! :KK51:

Buradan olmuyor, profil sayfasında bunu denemiştim zaten..
Bütün konuları veriyor, doğru ancak son yazılan mesajla konu üste çıkmadığı için açtığın bütün konulara sayfalar boyu bakman lazım.. :KK14:
Hepsine abone olayım desem de ömrüm yetmez! :KK51:

ozaman sana son secenek :) kontrol panelinden secenekleri düzenleye gidiyorsun abonelik ayarlarinda,actigim konulardan cevap yazilirsa mail bildirimi almak istiyorum diyorsun günlük veya haftalik secebilirisn..

Sayfa ayarları aynıyken mümkün değil gibi geliyor bana..
Kullanıcı kontrol paneli / Hesabım / Seçenekleri düzenle
Burada görünümü etkileyeceğini düşündüğüm bölüm benim ayarlarımda şu şekilde. İstersen kontrol et Fundacım.
Eki Görüntüle 536012

Kilo verme işine gelince.. Herkesin şifresi, direnç noktası farklı.. Umarım günlük tutuyorsundur. Ne yediğine bak, onlarla oyna. Misal bugün şeker içeren hiçbir şeyi yeme. Yarın sonucuna bak, bunu başka gruplar için dene her gün.. Yarın karbonhidrat yeme. Sonucuna bak.
Bunu deneyerek, notlar alarak, senin için neyin doğru olduğunu görebilirsin.
Sonra öğün saatlerinle oyna. Akşam en son kaçta yedin? Misal 21:00 de.. ertesi gün bunu 20:00 ye çek.
Ama öncelikle yapman gereken küçük bir blok alıp, ne yedin, kaçta yedin, bunu düzenli bir şekilde tutmak..
:KK34:
Ayrılma lafını falan da duymayayım bir daha.. :KK47:

Bire bir aynı ayarları kullanıyorum Püsküütcüm. :),

Bana aslında yeme düzenim değişmedi gibi geliyor ama değişmiş olabilir de haklısın... Kilo verdiklerimi değil de aldıklarımı keşfetmeye başladım. :KK70: Mesela ne zaman mercimek yesem ertesi gün direk artı çıkıyorum, yeşil ya da kırmızı fark etmiyor... :) O yüzden onu yasaklı listeme aldım.

Öyle deneyeyim bari... Başka çarem yok.
Ayrılmayı da ben istemiyorum ama takım kuralları gereği mecbur kalabilirim. Kendi kurallarımla kendimi eleyeceğim. :KK60:

Teşekkürler cevap verdiğin için... :KK16:

Yok canım hiç düşmedim :KK52:

Niye? :KK9:

Ya ben bu olayı anlamıyorum. :) Hepiniz 15 sayfadan bahsediyorsunuz, bende epi topu 5 sayfa görünüyor. :KK70: Daha önce de bir arkadaşımla tartışmasını yapmıştık ama neden olduğunu anlayamamıştık. İkimizin de ayarları aynıydı... :44:

------------

Cafe Light'ımızın pek bir çıtır, pek bir güzel sakinleri...

2 haftadır gayet azimle rejimime ve sporuma devam etmeme rağmen, kilo veremez, hatta alır oldum. Az buz da almadım. :KK43:
İşin içinden çıkamıyorum artık ya... Böyle giderse haftaya kendimi diskalifiye edeceğim takımdan. :KK43:

Önceden daha fazla yer ama kilo verirdim. Şimdi neler oluyor anlamıyorum. Bu kadar çabama rağmen göz göre göre ayrılacak mıyım ben yarışmadan ya... :KK14:

Bana bir fikir verin, lütfen... :KK43:

Okurken cvplamak için alıntılamıştım ama cvpların hepsi verilmiş zaten. :112::KK16:

evet güzelim o zamanlar portal küçüktü belli bir kapasitesi varmış oyüzden biz konuşur püskütütüm mod olrak silerdi yazık .:KK53: bizde ona fazla iş çıkarmayalım diye az yazmaya çalışırdık:KK37:

:KK9:

Yok ama Püsküüt'e de kastım yok. :KK60:

Benm de yok kiii. :26: Püsküüt 1 aralıkta 67.1 kg çıksa bize yeter. :KK52: Hem püsküüt amacına ulaşmış olur hem biz. Olma mı? :112:

:63: ohhh kilo verdim ohhh

çok hoş doğrusu bu özet :KK60:

evet artıdayım ama 57 ye göre atıdayım ben canm :nazar::nazar::nazar:

arkamdan dönen dolaplara bak sen :KK8::KK8::KK8:

ahhh ahhh ne çekiyorum cnm bunların elinden bir bilsen ahhh ahhh :KK5::KK5::KK5::KK5:

:KK9: Hem de ne kilo verme. Bireysel birinci oldun yahu. :KK52: Maş maş. :nazar::nazar:

:118: :118: :118:
Bana tuzaklar kuran cimcimelere ve rakibem aebene duyurulur:

Kilo verme işim iyi gidiyor.. Avatarımı şimdi güncelliyorum..
Sonra, eskisi nasıldı? falan olmasın diye buraya da ekliyorum:

Önceki:
Eki Görüntüle 535985

Şimdiki:
Eki Görüntüle 535986

Evt ya. Öğlen girdiğimde gördüm grafiğini. :KK52: Tebrikler püsküütcm. :KK52:

Yok teşekkür ederim. Benim olayım üye alım aşamasında başlıyor.. Ben en çok o aşamaya takılıyorum. O yüzden sıfırdan takım kuracağım. Annecim "kuracağım" mı dedim? Tövbe! Tövbe! Yani ola ki kurarsam..... :KK34:

Sana enteresan bir bilgi vereyim. Ben denemedim ama kardeşim denedi.
Erdem Kıramer'den duymuş. Adam diyor ki özetle; şampuandaki kimyasal bileşenler, saç köklerinizin doğal yapısını bozar. Saçınızı olabildiğince kendi haline bırakın. Haftada 1-2 kezden fazla şampuan kullanmayın. Hatta yapabilirseniz haftada 1 kez.
Başlangıçta zorlanırsınız ama kendi haline bıraktığınızda saç, doğal formuna geri döner. Dengeyi yenidne kurar.
Saçınızı şampuanla değil suyla yıkayın, demiş.
Kardeşim her sabah duş alır. Ve artık sadece hafta sonları şampuan kullanıyor. Yaklaşık bir aydır falan böyle.. Saçının nem, yağ oranının çok değiştiğini söylüyor.
Aklında olsun tatlım.. :nazar:

Diyorum ya. 67.1 kg hepimizin işini görür. :KK52:
Aslında mantıklı olabilir. :44: Evt, bunu da denenecekler listeme ekliyorum. :103: Zaten evden çıkmak zorunda olmadığımda pek yıkamıyorum ama okulların da açıldığı şu günlerde ara ki bulasın o günleri. :KK31:

beni cezacı kaptan olarak tanımayın diye takımdaki son mesajımı paylaşıyorum :KK52:

:KK9::KK52:

Son düzenleme:
diyetisyen bana kahvaltıda bir çay kaşığı verdi ama nutella yiceksin diğerleri çok farklı sarelle çokokrem vs. yeme nutella ye dedi :KK52: gayet uygundur afiyet olsunnnnnnnn :KK71:

:KK52: Diyetin devamını da paylaşabilir misin rica etsem? Birebir uygulamak için olmasa da çikolatanın girdiği bir diyette yiyeceklerin dağılımı nasıl oluyor, merak ediyorum. :112:

bende bir ara mezoterapi yaptırmıştım. doktorla anlaşma yapmadan mezoterapiye başlamadı.
1. kural röfle yasak
2. kural boyada yasak
3. şampuan bitkisel olacak onuda haftada 2 max. 3 yapacaksın ben rahat edemiyorum dedim. sıcak suyla yıka yine bitkisel bir krem sür sadece topladığında ellerinden sarkan uç kısmına...

ben naptım röfleli saçlarımın dibinden çıkmış olan kahvelere daha fazla dayanamadım ve hayatımdan röfleyi çıkarmama rağmen düz boyattım :) doktoruma gitmeye o gün bu gündür çekiniyorum. ama dediğini uygulamaya çalışıyorum sadece uçlarına krem...

Saçlarım zaten doğal benm. Boya, röfle hiç bir şey yok. :112: Saçlarımı da haftada en fazla 3 kere yıkarım zaten. :112: Bitkisel şampuana gelirsek, öyle kokusundan falan rahatsız olan biri değilim ama saç diplerimi çok kurutuyorlar.(yağlı saçlar için olanlarını kullandığımdan da olabilir tabii bu:KK8:) Kepek oluşuyor. :/ Ama piyasadaki bütün markaları denediğimi de iddia edemem tabii ki. 2-3 tanesini denedim. :KK53: Saç kremini ise her daim kullanırım ama evt, sadece saç diplerine uygularım. Demek ki neymiş, ben bu mezoterapiyi deneyebilecek şartlara sahipmişim. :KK16: Bir araştırayım bakalım. :KK16:

dukanda tek eksiğim meyve oldu benim kendime fırın makarna bile yapabiliyorum mesela:) ya bazen aklıma esiyo saclarımı kısacık yapıyım hazırlanmam kolay olsun diyorum cunku bende sporumu sabah yapabiliyorum ancak ama degmezmi deger.. ben kendimi çözemedim cok sıkta piskolojik açlık hissediyorum o anlardada kalori besin degeri umrumda olmuyo aslında kilo almama sebep olan bu yeme krizleri onuda dukanla duzene sokmaya calısıyorum mesela şeker yag beyaz unu nerdeyse cıkardım hayatımdan 6ları görüncede dokunmam bile inşallah:KK70: N**** (Siyahi) dedinde browni intense cekiyo canım bide irmik helvası offf yesemde kilo almasam ya:KK56:

İşşte bu. Aradığım tanım bu. 'Psikolojik açlık' :KK53:
intense deme bana, intense demee. :KK37:

4.takımın nacizade uyeleri listeniz coook guzel tebrik ederim:)

Kessinlikle. Takdire şayan bir başarınız var bu hafta. :KK52: :KK9::KK9::nazar::nazar:

Eylülcüm bu nasıl bir yüzde yahu? :KK53:
Bundan sonra kilo vermekte zorlanınca sana danışıyoruz.. Belli oldu yani..
Hem çikolata ye, hem kilo ver.. Ohh yandan yandan..

Hakketen yahu. Ne iş ben de anlamadım. Neyse, açıklamanı merakla bekliyorum Eylülcm. :KK23:

bizim nutellanın son tüketim tarihi gelmiş bazen bakıyorum yazık atılmasın 1 er kaşıkcık yesemmi diyorumda yok en iyisi tarihi beklemeden atmak aslında ama nefsime işkence yapmayı seviyormuyum nedir???

Aslında nefse bu şekilde işkenceyle yapılan diyetler daha zor bozuluyor bence. :KK24:

Bir sorum var arkadaşlar.. Bak, bak içinden çıkamadım.
Soruyu sorup gidiyorum.. Ben dönene kadar çalışın lüften. :KK60:

Diyelim ki; bugüne kadar 500 tane konu açtınız. Bu konulara bazen mesaj yazılıyor ve siz de abonesi olmadığınız için, yazılan son mesajları göremiyorsunuz.

SORU: Geçmişten bugüne değin açtığım konulardan herhangi birine mesaj yazıldığında nasıl haberdar olurum? -ki konu sahibesi olarak sorumlu davranayım-

:44:

bizde de alıntı ile cevap ver denilince alıntı yaptığımız kişiye bildirim gitse beğenmeden arkadaşa yorum yapabilsek :KK70:

Evt ya, aslında çok güzel olurdu öyle bir şey olsa. :KK16:

çok uzun zamandır diyet yapmaktayım artık yoruldum resmen... kilo veremiyorum insülin direncim pkom migrenim var... adette olamıyorum bebekte istiyorum, kilo vermem lazım kısaca... bayadır kilom kıpırdamayınca bişeyler yapmam lazım dedim. annemde ayakları için kaplıcaya gitmek istiyordu bende gidelim dedim kaplıcada sıcak suya gir çık belki etkiler dedim. gittik özellikle suyun sıcaklığı 102 derece olan bir yer buldum oraya gittik... 1 hafta kaldık... daha da verim alayım diye durmadan yürüdüm merdiven çıkıp indim. hatta suya girmeden jillian yaptım hergün, ter içinde kalıp suya girdim, içinde de terliyorsun dışına çıkıncada işkence gibiydi adeta artık başım dönüyordu sıcak suda yürümekten... diyet derseniz devam ettim. o sıcak suya rağmen yeşil çaylarımı içtim. kalorisepetinden de günlük kalorimi hep takip ediyorum... karnım düzleşti bende sevindim kesin kilo verdim diye tatil bitti eve geldim tartıya çıktım 1 kg almışım... annem 65 yaşında herşeyden fazla fazla yedi extra atıştırmalığıda fazlaydı yemeklerini odasında yedi kıpırdamadı 4 kg verdi... dün baya bir bunalıma girdim kendimi temizliğe vereyim dedim. bütün gün temizlik yaptım camları sildim perdelerimi yıkadım taktım, yerler tozlar.. akşam ne kolumu kaldırıcak ne ayakta duracak halim kaldı. en azından bu yorgunluk bana 1 kg ı geri verdirmiştir derken sabah tartıldım 0,5 kg daha almışım... üstümden akan terleri hesaplıyorum hani sudan bile versem vermem lazımdı kaplıcada günde 2,5-3 lt su tükettim hadi burda da en az 2 lt...

bugün sinir başıma vurdu migrenim geliyor sanırım, oturup ağlayasım geliyor... diyeti bırakıp bir sürü şey yiyeyim dedim onuda yapamıyorum insülin direnci için glifor kullanıyorum midemi bulandırıyor istesemde yiyemiyorum :KK43: yine doktora gideceğim çare olmasada :KK43:

Bence de bir doktora görün cnm. Belki ilacının dozunda falan bir oynama yaparlar. :112:

canim benim uzulme bak biz ayni sikayetleri yasiyoruz bende de pko var insulin direnci var glifor kullaniyordum bende ama biraktim artik sakin yılma boyle devam et vucudumuz direniyor sakin pes etme kilo verimi 2 kat olacak bak ben yasadim :KK34:
sana bi kac sorum olacak birincisi tuvalete cikabiliyor musun?
ikincisi regli doneminde kanaman nasil? belki sökülemiyorsun oda sani şişiriyor
son olarak ucuncusu acaba normal tuz siskinlik yapabilir mi kaya tuzu veya himalaya tuzu mu kullansan yada tuzu cok mu azaltsan
bende metabolik balans yaparken 1 ay hem kostum hem diyet yaptim bir ayin sonunda +1 cikmistim ve 2 gun boyunca aglamistim ama elime hic birsey gecmiyor
daha cok hirslan sen misin patron ben miyim de ficuduna :KK4::KK4::KK4:
sen inatsan ben daha inadim de gebertelim su direnci :KK22::KK22::KK22:

fefilifa olayı yaşamış biri olarak daha güzel yorum yapmış tabii ki. İşte bu forumun güzellikleri. :KK16:

benim şişliğim tamamiyle regl dönemi ile alakalı fakat yine istediğim gibi olmadı ben daha fazla bekliyodum.:KK50::KK50:

:KK53: :KK52:

eczacım sen 6.takım kaptanısın dimi.? benim takımın 3 senem geçti o takımda bayada kaptanlgını yaptım ve mezun oldum .hey gidi günler :KK31:

Allaaaaah kaptan bulduk. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Cnmcm ben 6. takımın kaptanı değilim. Bizim takım ilginç bir dönemden geçiyor. yönetim kadromuz yok. Bildiğin başsız kaldık. :KK31: Ben de bu süreçte takım kapanmasın diye listeleri hazırlıyorum sadece. :112: Tabii takımın kapanmadığını gören sevgili takım üyelerimiz yumurtanın kapıya dayanmadığını düşünüp pek umursamıyorlar. Neyse, en fazla vize haftama kadar uzar bu durum. O hafta olay çözülür diye umuyorum. :KK8:
Ama önce; aebencm, yeniden kaptanımız olur musun aceba?? :KK52::KK52:

Selam beybiler;

Bugün pazara gittim tazecik sebzeleri meyveleri aldım. Hepsini güzelce yerleştirdim.

Akşamı Karatay’ a uygun hafif bir yemekle atlattım. Sonracıma spor salonuma gittim yürüdüm, yürüdüm P.narlaaaaaaaa yürüdüm : ) ( hasta oldum o reklam müziğineeeee)

Mis kokulu jellerle duşumu aldım. Sonra güreşe girecek gibi yağlandım, yumuşacık oldum aman pek mutluyum… Yeşil çayımı içiyorum şimdi…

***Mutluyum , mutlusun, mutluuu...

Bana tuzaklar kuran cimcimelere ve rakibem aebene duyurulur:

Kilo verme işim iyi gidiyor.. Avatarımı şimdi güncelliyorum..
Sonra, eskisi nasıldı? falan olmasın diye buraya da ekliyorum:

Önceki:
Eki Görüntüle 535985

Şimdiki:
Eki Görüntüle 535986

Kıs bu benim sevdiğim bir oyun var Packman ona benzio. Yalnız onun ağzı küçük. Bunun kırmızı ağzı gitikçe büyüyor. Aman diyim sakın he motivasyon tam gaz devam… : ) dost var düşman var di miiii : )

çok uzun zamandır diyet yapmaktayım artık yoruldum resmen... kilo veremiyorum insülin direncim pkom migrenim var... adette olamıyorum bebekte istiyorum, kilo vermem lazım kısaca... bayadır kilom kıpırdamayınca bişeyler yapmam lazım dedim. annemde ayakları için kaplıcaya gitmek istiyordu bende gidelim dedim kaplıcada sıcak suya gir çık belki etkiler dedim. gittik özellikle suyun sıcaklığı 102 derece olan bir yer buldum oraya gittik... 1 hafta kaldık... daha da verim alayım diye durmadan yürüdüm merdiven çıkıp indim. hatta suya girmeden jillian yaptım hergün, ter içinde kalıp suya girdim, içinde de terliyorsun dışına çıkıncada işkence gibiydi adeta artık başım dönüyordu sıcak suda yürümekten... diyet derseniz devam ettim. o sıcak suya rağmen yeşil çaylarımı içtim. kalorisepetinden de günlük kalorimi hep takip ediyorum... karnım düzleşti bende sevindim kesin kilo verdim diye tatil bitti eve geldim tartıya çıktım 1 kg almışım... annem 65 yaşında herşeyden fazla fazla yedi extra atıştırmalığıda fazlaydı yemeklerini odasında yedi kıpırdamadı 4 kg verdi... dün baya bir bunalıma girdim kendimi temizliğe vereyim dedim. bütün gün temizlik yaptım camları sildim perdelerimi yıkadım taktım, yerler tozlar.. akşam ne kolumu kaldırıcak ne ayakta duracak halim kaldı. en azından bu yorgunluk bana 1 kg ı geri verdirmiştir derken sabah tartıldım 0,5 kg daha almışım... üstümden akan terleri hesaplıyorum hani sudan bile versem vermem lazımdı kaplıcada günde 2,5-3 lt su tükettim hadi burda da en az 2 lt...

bugün sinir başıma vurdu migrenim geliyor sanırım, oturup ağlayasım geliyor... diyeti bırakıp bir sürü şey yiyeyim dedim onuda yapamıyorum insülin direnci için glifor kullanıyorum midemi bulandırıyor istesemde yiyemiyorum :KK43: yine doktora gideceğim çare olmasada :KK43:
Canımın içi farklı bir açıdan yaklaşıcam.. Biliyorsun 1. Takımdan tanışıyoruz. Senin yazdıklarını çok okudum. Sen o kadar güzel ve altın kalpli bir insansın ki senden her eve lazım… Yalnız birtanecim bence olumsuzluklardan çok etkileniyorsun. Eşin de bu konuda seni zaman zaman zorlayabiliyor. Aynı şey bende de var . Mutlu olunca daha çabuk kilo veriyorum. Bazı şeylere boş verip bazı şeyleri de arkada bırakalım canım. Bunu yapamasak kilo veremiyoruz. Mehter takımı gibi iki ileri bir geri oluyor. Lütfen istikrarlı ve kararlı olalım…

Ya ben bu olayı anlamıyorum. :) Hepiniz 15 sayfadan bahsediyorsunuz, bende epi topu 5 sayfa görünüyor. :KK70: Daha önce de bir arkadaşımla tartışmasını yapmıştık ama neden olduğunu anlayamamıştık. İkimizin de ayarları aynıydı... :44:

------------

Cafe Light'ımızın pek bir çıtır, pek bir güzel sakinleri...

2 haftadır gayet azimle rejimime ve sporuma devam etmeme rağmen, kilo veremez, hatta alır oldum. Az buz da almadım. :KK43:
İşin içinden çıkamıyorum artık ya... Böyle giderse haftaya kendimi diskalifiye edeceğim takımdan. :KK43:

Önceden daha fazla yer ama kilo verirdim. Şimdi neler oluyor anlamıyorum. Bu kadar çabama rağmen göz göre göre ayrılacak mıyım ben yarışmadan ya... :KK14:

Bana bir fikir verin, lütfen... :KK43:
Güzel arkadaşım… Bundan çok değil 3-4 gün önce ne konustuk tatlım.. Sen, ben ve Sinem nasıl mutluyduk…Neler hissettik nerelere döndük..
Acizane fikrim canım sen cok yoruluyorsun ve cok stres yapıyorsun… İstiyorsun ki herkes senın gibi düzgün olsun, olmuyor canım işte…. Sen 5. Takımın mihenk taşısın , sadece oranın değil bu siteye hepimize pek cok katkın var… Lütfen yorma kendini … Her sey olacağına varır. Benim için önemli olan sensin… Sen nasıl mutluysan çabuk öyle ol.. Sen iraden, çalışkanlığınla hepimize örnek oldun. O yüzden en cok kiloyu sen vercen : ) Canım arkadasım benim… hehe ay lav yu beybi

sfdgsdsggsd.jpg

bu hafta bireyselde 2 derece bekliyordum ama 2si senin takımının oldu kesin senin takımın da sporcudur :KK52: baksana ben sporcu olsam kaç yazar o kadar çabalıyorum giden 600 gram :KK52: :KK47:

kesinlikle benim takım da sporcu ve de kitap okuyucu
zaten kalabalık oluşumuzdan yüzdemizde düşüktü dermişimm:KK34:
canikom cidden maşallahınız var..
evet bireyselde benim kızların maşallahı var..
bakalım bayram sonu neler olucak..
hadi bakalım biz kesin yine derecedeyiz dee:118:

yaw aslında bir zamanlar hangi takım ne kadar derece almış vardı şimdi de olsa süper kapışma olurdu..
kaptanlar başarıları ile övünürdü örnek olurdu demi amaa:21::21::21:

kilo veremiyorum diye üzülen arkadaşlar olmuş lütfen üzülmeyin ve sıvayın kolları beyninizdeki tüm stresi silin süpürün..
ve her gün beyninizi tıpkı bayram temizliği gibi dip köşe temizleyin..
sabahın güneşine umutla bakın
tıpkı yeni aşıklar gibi:KK69:
metobolizmamız en küçük stres anında hemen gardını alır güç toplar depo yapar...
siz canınız çıkıncaya kadar diyet yapın spor yapın farketmez
beyniniz almıştır bir kere sinyali ve metomuzda beyni kumandan ilan ettiği için onun emirlerinden çıkmaz asla..
kuş kadar da yeseniz o direk depoya atılır...

ne zamanki etrafımızı hülyalı bakışlarla ve gülücüklerle karşılarsak yanii mutluluğumuzu tavan haline getirirsek;
beynimiz sinyalleri olumlu alır tıpkı bayram çocukları gibi çalışan bir metomuz olur..
tıpkı sevgi, aşk, heyecan modunda olduğu gibi midemizin üstündeki kelebekler:KK16: az yememizi bol hareket etmemizi sağlar:KK16:
hiç bir stres, olumsuzluk ki bu en yakınımızdan da gelse yıkamaz bizi o zaman..

hadi kızlar evimizi bayrama hazırlarken beynimizi de unutmayalım..
mide kelebeklerimiz bol olsun:KK16::KK16:

şimdi takımıma gidip menü bildirimi yapmalıyım:KK55:

kızlar günaydın bildiğiniz gibi geçen hafta sonuncu bu hafta birinci oldum :119:

geçen hafta regl döneminde olduğum için vucudum şişti ben buraya başladığımdan beri diyorum arkadaşlar regl döneminde ben 2 duruma göre 3 kilo nedendir bilinmez fazla çıkıyorum. regl dönemi bitti belkide en düzenli beslendiğim hafta bu hafta onunda etkisiyle ortalamam işte böle çıktı.

sayın takım kaptanım tubiş arkadaşım pegasusun hain planlarını bozduğum için özür dilerim. :63::63::63:
aynı zamanda bütün 4. takım kızlarını hem paylaşım hemde azimleri verdikleri kilolar için tebrik ediyorum geldiğim günden beri en hareketli takım oldu :nazar:. kızlar duyun sesimi hepinizi çok seviyyooooorrruuuummmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

4.takım kaptan yardımcısı
eylül:KK42::KK42:

:KK52: Diyetin devamını da paylaşabilir misin rica etsem? Birebir uygulamak için olmasa da çikolatanın girdiği bir diyette yiyeceklerin dağılımı nasıl oluyor, merak ediyorum. :112:

Kessinlikle. Takdire şayan bir başarınız var bu hafta. :KK52: :KK9::KK9::nazar::nazar:

Hakketen yahu. Ne iş ben de anlamadım. Neyse, açıklamanı merakla bekliyorum Eylülcm. :KK23:
Öncelikle teşekkürler tabi diyetin devamını paylaşayım.

Sabah kalkınca: 1 ceviz + 1 bardak su

Kahvaltı: 2 dilim ekmek + 2 kibrit kutusu peynir + 3-4 zeytin + bol domates salatalık + 1 çay kaşığı nutella (tabi çeşitlendirilebilir kepekli ekmekle tost yada 2 galeta ile süt yada 1 yumurta eklenebilir üstteki menüye peynir çıkar yumurta girerse vs.)

Ara: 1 meyve yada 1 diş bitter çikolata yada 1 tane fruttare yada buzlu bir dondurma yada 1 bardak ayran yada bir bardak süt yada 6-7 fındık badem vs. gibi.

Öğlen ve akşam menüleri aynı: 1 kepçe çorba (sebze çorbası tercihen) + salata + yarım kase yoğurt yada bi kase cacık + 5 kaşık sebze yemeği +1 dilim ekmek (sebze yemeği yerine 2 kepçe mantı yada 3 tane içli köfte yada az ekmeğe kebap dürüm yada 200 gr balık et vs. yada 5 kaşık baklagil yemeği) bu şekilde

3 tane araöğün var
hergün 30 dk spor var
ve 3 lt su var :KK52:
haftada 1 gün diyetisyen günü(cumartesi) öğlen öğününde istediğin herhangi kalorili bişeyi ödül olarak yiyebiliyosun :KK52:

kesinlikle benim takım da sporcu ve de kitap okuyucu
zaten kalabalık oluşumuzdan yüzdemizde düşüktü dermişimm:KK34:
canikom cidden maşallahınız var..
evet bireyselde benim kızların maşallahı var..
bakalım bayram sonu neler olucak..
hadi bakalım biz kesin yine derecedeyiz dee:118:

yaw aslında bir zamanlar hangi takım ne kadar derece almış vardı şimdi de olsa süper kapışma olurdu..
Günaydın canımmmmmm süperiz daha süper olacağız hepimizzz tüm takımlarrr :KK52: bayramı az zararla atlatmamız lazım ama

kızlar günaydın bildiğiniz gibi geçen hafta sonuncu bu hafta birinci oldum :119:

geçen hafta regl döneminde olduğum için vucudum şişti ben buraya başladığımdan beri diyorum arkadaşlar regl döneminde ben 2 duruma göre 3 kilo nedendir bilinmez fazla çıkıyorum. regl dönemi bitti belkide en düzenli beslendiğim hafta bu hafta onunda etkisiyle ortalamam işte böle çıktı.

sayın takım kaptanım tubiş arkadaşım pegasusun hain planlarını bozduğum için özür dilerim. :63::63::63:
aynı zamanda bütün 4. takım kızlarını hem paylaşım hemde azimleri verdikleri kilolar için tebrik ediyorum geldiğim günden beri en hareketli takım oldu :nazar:. kızlar duyun sesimi hepinizi çok seviyyooooorrruuuummmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

4.takım kaptan yardımcısı
eylül:KK42::KK42:
Eylülcümmmmmm biz de seni çok seviyoruzz :KK54: sakın mezun olup bizi bırakma hem ben mezun olmadan gidemezsin zaten :KK52: başarılarının devamını diliyorum canımmm

ama öykünde çikolataya da yer vermeliydin bence :KK52:

ozaman sana son secenek :) kontrol panelinden secenekleri düzenleye gidiyorsun abonelik ayarlarinda,actigim konulardan cevap yazilirsa mail bildirimi almak istiyorum diyorsun günlük veya haftalik secebilirisn..
Teşekkür ederim mumuşum.. :KK16: Dediğini yaptım.. Bakalım nasıl olacak? Bir süre deneyeyim en azından.. Baktım gelen maillerden bunaldım, o zaman kaldırırım ticki gider.. :KK34:
Kilo verdiklerimi değil de aldıklarımı keşfetmeye başladım.
Siyahı tanımlarsan beyaz da yanıbaşındadır.. :KK34:

Püsküüt 1 aralıkta 67.1 kg çıksa bize yeter. :KK52: Hem püsküüt amacına ulaşmış olur hem biz. Olma mı? :112:
Bu dua mı beddua mı sahiden arada kaldım.. :KK37:

Selam beybiler;

Bugün pazara gittim tazecik sebzeleri meyveleri aldım. Hepsini güzelce yerleştirdim.

Akşamı Karatay’ a uygun hafif bir yemekle atlattım. Sonracıma spor salonuma gittim yürüdüm, yürüdüm P.narlaaaaaaaa yürüdüm : ) ( hasta oldum o reklam müziğineeeee)

Mis kokulu jellerle duşumu aldım. Sonra güreşe girecek gibi yağlandım, yumuşacık oldum aman pek mutluyum… Yeşil çayımı içiyorum şimdi…

***Mutluyum , mutlusun, mutluuu...
Oh yarasın pinkycim.. :KK9: Benim de mutlu olasım geldi şimdi.. Öyle güzel yazmışsın ki..

Kıs bu benim sevdiğim bir oyun var Packman ona benzio. Yalnız onun ağzı küçük. Bunun kırmızı ağzı gitikçe büyüyor. Aman diyim sakın he motivasyon tam gaz devam… : ) dost var düşman var di miiii : )
Süper benzetme.. O zaman bu işi başarayım ki pacman kendini imha etsin.. Ağzı açılsın açılsın, giderek büyüsün ve kendini yesin.. :KK60: :KK60:

Ya evet çok güzeldi.. Püsküüt kişisi her hafta güncellerdi. Sonra bunaldı.. İçinden bi'ses dedi ki; belki birisi üstlenir başlığın sorumluluğunu.. Her hafta takip eder. Kimse parmak kaldırmadı.. Konu da kapandı gitti. :44:

X