Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

hem de ne büyük ceza olacak.. :18:
hassas böreğim grafiği de şöyle yapıyorum.. pardon önce sorayım Mr. Excel ile aran iyi midir?

Sormaaa sormaaa.. temizler çıkardım bi'dönerdim yine sayfalar dolusu mesaj yığılmış.. Ekrana bakakalırdım.. Ne zaman oldu bunca mesaj diye..
Bi'de o dönemler şimdiki kadar sakin değildi ortalık.. Daha çok topik vardı, daha çok sohbet vardı..
Mezunlar topiğinde çalışıyorum ya şimdi.. Link falan topluyorum vs.. Bir bir eski dostlar geçit yapıyor.. Kallisim.. Nam... mehalim.. aman sorma bi'duygusala bağladım ki..

Püsküütcm, gel sen takım açmaktan vazgeç. Seni direkt bizim takımın kaptanı yapalım, ne dersin?

:) ne guzel ya suanda kalkip bi daha spor yapsam dedim icimden:d termal kemerde cok ise yariyo bendede var ama benim bacaklar kaldi ust gitti simdi bi garip oldum

Eveet, bu tarz kullanımlarda en çok takıldığım noktaya değinmişsin. :112:

Rica ederim.
Çikolatalar, mücverler sıkıştırdıkça ben kendine getitirim seni yine...

Fundacm, senin püsküütün gelecek 11 üyesine kastın mı var yahu.

ya nedenini bilmiyorum ama benimde icimde adini koyamadigim bir üsengeclik var...

Eğer normal hayatında tembellik gibi bir alışkanlığın yoksa uyku düzenini gözden geçir derim. :112:

Evt, böyle yorumları okudukça ben de seviyorum dukanı. Ama malesef hayatımdan belli yiyecek gruplarını çıkartmak bana göre değil. :112:
Ben kendimi çözdüm de kendim daha beni çözemedi malesef.
Ben de o düşünceyle spor yapmıyorum zaten. Yani özel olarak spor amaçlı bir faaliyet yapmıyorum anlamında. :112: Gün içerisindeki ulaşımlarımda mümkün olduğunca yürüyorum. Bu da günde 30-60 dk arası bir şeye tekabül ediyor. :112:
Diğer dediğim de karışık bitki çayı. Form çayı adıyla satışta. İçinde neler var, tam hatırlamıyorum ama ben tadını sevdiğimden tercih ediyordum daha çok. :112:
Bende alışkanlık oldu o. Elime aldığım herşeyin kalorisine bakıyorum. Ama yeme mevzusunda çok uçuk bir şey çıkmazsa etkilenmiyorum. Bir de zaten genellikle çok kalorili şeylerin üzerinde kalorileri yazmıyor bence. Negronunki falan yazmıyor yani.

Teşekkürler cnm.

Kızlar bu neeeeeeee....: )))

Dün sabah 9 'da açılmış topik ve 15 sayfa ilerlemiş... Bu funda'nın 5. takımı gibi oku oku bitmiyor...

Haklisin sende ama degmezmi kendini ince fit dusun saclarini kuruturken:)

Şimdik şöyle bir şey. Aşırı yağlı bir saç yapım var. Ve saçımın yıkama alışkanlığını kırabilmek adına mümkün olduğunca yıkamamaya çalışıyorum. Mümkün olduğunca dediysem bir gün durup bir gün yıkıyorum. Çünkü saçlarım 2. günün akşamını sağlam bulamıyor ne yazık ki. Bir de buna sırılsıklam ter ekleyin. Bunun sonucu saçlarımı günde 2 kez yıkamaya kadar gider Allah korusun. Yıkama+Kurutma 40 dk mı falan alıyor ayrıca. Benm de saçlarım hem uzun hem de ne hikmetse kurumak bilmez bir yapıya sahip. Neyse, buraya kadarı çenemi tutamadığımdan verdiğim gereksiz bilgi kısmıydı. Denemeden bilemem sonuçta. Bir de bunu deneyeyim. :103:
Kısaca önerin için teşekkür ederim. Bir ara deneyeceğim mutlaka.
Ve kessinlikle katılıyorum, spor yapmamak için hiç bir bahane olamazzzzzz.

bende aynı şekilde yapıyorum 3 günde bir saç yıkıyorum hergün vücudumu yıkıyorum spor yapmamak için bahane bulmayınnnnnnnnnn spor yapmayan herkese benden ceza çekin bakim 50'şer mekik

Cezamı bu saatte uygulayacak gücüm yok ama yarın söz.

canım titretmiyo o alet elektromanyetik akım veriyo 33.5 tlye aldım kargo ücretsizdi.

evet evet çekin 50şer mekik nolcak dimi ama

Peki elektromanyetik akım zarar vermiyor mu cnm vücuduna? :44:
Tabii cnm, nolcek.

Son düzenleme:
Ben sana özet vereyim..
Eylül çikolata yedi.
Tubiş ceza kesti.
Biz yeşil çay içtik.

Ya ben şeyi sorucam.. Şeyi.. Hiç düştün mü?

Nasıl ya?! Çok mesaj yazılmaması için uyaran kaptan mı?! Bizim de içerisinde bulunduğumuz bu yeni nesil hakikaten bir başkaymış cnm.

Sabah 100 gram bile artıda çıkarsa napacaz biliyo musun

Tüm takım üyeleri eylüle teker teker birer ceza verecek

Eylülcm, Allah yardımcın olsun.

yaaa ben 15 sayfa okudum nabersss .. hıh... calışkanım ben çalışkan...

An itibariyle ben de tüm sayfaları bitirmiş bulunmaktayım. :87:

Yok canım hiç düşmedim

teşekkürler canım sana daaa

Ya ben bu olayı anlamıyorum. :) Hepiniz 15 sayfadan bahsediyorsunuz, bende epi topu 5 sayfa görünüyor. Daha önce de bir arkadaşımla tartışmasını yapmıştık ama neden olduğunu anlayamamıştık. İkimizin de ayarları aynıydı... :44:

------------

Cafe Light'ımızın pek bir çıtır, pek bir güzel sakinleri...

2 haftadır gayet azimle rejimime ve sporuma devam etmeme rağmen, kilo veremez, hatta alır oldum. Az buz da almadım.
İşin içinden çıkamıyorum artık ya... Böyle giderse haftaya kendimi diskalifiye edeceğim takımdan.

Önceden daha fazla yer ama kilo verirdim. Şimdi neler oluyor anlamıyorum. Bu kadar çabama rağmen göz göre göre ayrılacak mıyım ben yarışmadan ya...

Bana bir fikir verin, lütfen...

hayırlı cumalar di,lerim tüm hatunlara .. bol kilo vermeli günler olsun

püsküütüm bay excelle merhabam sadece çıktı almak isyedigim yazıları çıkarmakla grafik işinide latife etmiştim gerek yok teşekkür ederim
gün gün ,ögün ügün yazdıgım günlügüm var 3 senedir , hangi günün kilosu ve mönüsünü iste liste yazayım
1 aralık içinde benim hedefim 62 canım haberin olsun

eskiye özlem hep vardır püsküütüm .ama şöyle düşün şu anımızda eski olacak ve yine heygidi günler olarak anıcaz . o yüzden şu anıda iyi dergerlendirmek lazım ..

evet ya kimler geldi kimler geçtii

Son düzenleme:
çalışkanmışsın veselem . ama vakit skıntısınıda göz önünde bulundur
evet güzelim o zamanlar portal küçüktü belli bir kapasitesi varmış oyüzden biz konuşur püskütütüm mod olrak silerdi yazık . bizde ona fazla iş çıkarmayalım diye az yazmaya çalışırdık
güzelim senin sayfa ayarın fakllıdır . bir yerlerde 1 sayfada kaç mesaj olacagı yazılı oradan ayarlayabilirsin
messela benim ayarımda 1 sayfada 10 mesaj var . seninkinde muhtemelen 20 dir .
kilo durmanla ilgilide yogum yapmak isterdim fakat takım arkadaşın olmadıgımdan ne yersin ne içersin, regl misin ,yagdanmı kaybediyorsun,bünye durumun ne geçen haftlarda çokmu kilo kayv ettin vs vs bir çok ayrıntıyı göz önünde bulundurmak lazım .2 haftada duraklama olbilir hemde çok kafana takma istikrarını koru yeter .

Yok canım, sayfa ayarım maksimumdaydı... Yani o arkadaşla... Ekran çözünürlüğü mü değiştiriyor artık, ne yapıyorsa...

Umarım dediğin gibi duraklamadır da haftaya geçer...

Yok canım, sayfa ayarım maksimumdaydı... Yani o arkadaşla... Ekran çözünürlüğü mü değiştiriyor artık, ne yapıyorsa...

Umarım dediğin gibi duraklamadır da haftaya geçer...

fundacım kullanıcı profilin varya ordan gir .ayarlarım - hesabım-ve seçenekleri düznleye bas. açılan yerde.bir Sayfada Gösterilecek En Fazla Mesaj Sayısı: yazıyor ordan standartı kullanı seç .

fundacım kullanıcı profilin varya ordan gir .ayarlarım - hesabım-ve seçenekleri düznleye bas. açılan yerde.bir Sayfada Gösterilecek En Fazla Mesaj Sayısı: yazıyor ordan standartı kullanı seç .

Öyle seçili zaten... :) Galiba anlatamadım... :) Başka bir durum var, neyse, o kadar önemli değil zaten. Neden farklı olduğunu bulamıyorum ya, ona deli oluyorum.

Eylül ile ilgili yoruma neden şaşırmadım acaba..?

ohhh kilo verdim ohhh

Ben sana özet vereyim..
Eylül çikolata yedi.
Tubiş ceza kesti.
Biz yeşil çay içtik.

çok hoş doğrusu bu özet

eylül artıda ben hergün telefonla görüşüyorum onunla

evet artıdayım ama 57 ye göre atıdayım ben canm

Sabah 100 gram bile artıda çıkarsa napacaz biliyo musun

Tüm takım üyeleri eylüle teker teker birer ceza verecek

arkamdan dönen dolaplara bak sen

ahhh ahhh ne çekiyorum cnm bunların elinden bir bilsen ahhh ahhh

:118: :118: :118:
Bana tuzaklar kuran cimcimelere ve rakibem aebene duyurulur:

Kilo verme işim iyi gidiyor.. Avatarımı şimdi güncelliyorum..
Sonra, eskisi nasıldı? falan olmasın diye buraya da ekliyorum:

Önceki:

Şimdiki:

:118: :118: :118:

bu hafta da kurtuldun elimizden haftaya görecez

tebrikler püsküütçümmm

Mesajdan kesitler:
Püsküütcm, gel sen takım açmaktan vazgeç. Seni direkt bizim takımın kaptanı yapalım, ne dersin?
Yok teşekkür ederim. Benim olayım üye alım aşamasında başlıyor.. Ben en çok o aşamaya takılıyorum. O yüzden sıfırdan takım kuracağım. Annecim "kuracağım" mı dedim? Tövbe! Tövbe! Yani ola ki kurarsam.....

Sana enteresan bir bilgi vereyim. Ben denemedim ama kardeşim denedi.
Erdem Kıramer'den duymuş. Adam diyor ki özetle; şampuandaki kimyasal bileşenler, saç köklerinizin doğal yapısını bozar. Saçınızı olabildiğince kendi haline bırakın. Haftada 1-2 kezden fazla şampuan kullanmayın. Hatta yapabilirseniz haftada 1 kez.
Başlangıçta zorlanırsınız ama kendi haline bıraktığınızda saç, doğal formuna geri döner. Dengeyi yenidne kurar.
Saçınızı şampuanla değil suyla yıkayın, demiş.
Kardeşim her sabah duş alır. Ve artık sadece hafta sonları şampuan kullanıyor. Yaklaşık bir aydır falan böyle.. Saçının nem, yağ oranının çok değiştiğini söylüyor.
Aklında olsun tatlım..

beni cezacı kaptan olarak tanımayın diye takımdaki son mesajımı paylaşıyorum

Sayfa ayarları aynıyken mümkün değil gibi geliyor bana..
Kullanıcı kontrol paneli / Hesabım / Seçenekleri düzenle
Burada görünümü etkileyeceğini düşündüğüm bölüm benim ayarlarımda şu şekilde. İstersen kontrol et Fundacım.

Kilo verme işine gelince.. Herkesin şifresi, direnç noktası farklı.. Umarım günlük tutuyorsundur. Ne yediğine bak, onlarla oyna. Misal bugün şeker içeren hiçbir şeyi yeme. Yarın sonucuna bak, bunu başka gruplar için dene her gün.. Yarın karbonhidrat yeme. Sonucuna bak.
Bunu deneyerek, notlar alarak, senin için neyin doğru olduğunu görebilirsin.
Sonra öğün saatlerinle oyna. Akşam en son kaçta yedin? Misal 21:00 de.. ertesi gün bunu 20:00 ye çek.
Ama öncelikle yapman gereken küçük bir blok alıp, ne yedin, kaçta yedin, bunu düzenli bir şekilde tutmak..

Ayrılma lafını falan da duymayayım bir daha..

beni cezacı kaptan olarak tanımayın diye takımdaki son mesajımı paylaşıyorum

Seni şeker kaptan seni..

Kaptanım, ben de Cuma hedefime ulaştığım için az önce 1 tatlı kaşığı -silme- şekersiz sarelle hüplettim..
Uygun mudur acaba?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…