cadi kaynana

bence yanlış düşünüyorsun kadına böyle şeyler deme çünkü ilerde sende kaynana olacan boşver bence kafana takma

boş ver sen kayınvaldeye kızma iş adamda bitiyor erkekler aynı ama bir taraftan şanslısın eşin yönetilebiliyormuş demek ilerde demek sanada aynı davranacakmış yani ilerde evlilik oturunca sende onu yönetirsin unutma ilerde o hastalanınca sende ona bir şeyi yok dersin ben aynı olayı yeni evliyken yaşadım şimdi ben ona yapıyorum

ins oyle olur canim saol

Canım sen haklısın ama beddua etme bence ters tepebilir ve hiçbir insan bukadar ağar bedduayı haketmez...Ayrı evde oturma imkanınız yokmu? En büyük çözüm bu çünkü...[/B]

Son düzenleme:
bence bu konuyu eşinle konuş herşey onda biter ikinizi bu duruma getirende o olmuş eşine karşı yumuşak ve sakin bir şekilde anlat sorunlarını ondan bu konuda yardım iste o da seni anlamaya çalıştığı zaman evliliğinizde huzurlu bir ortamda devam eder.ama sende ne olursa olsun eşinin annesi için böyle konuşma allaha havale et canın sıkıldığında zor nediyim.

ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu acaba?
bir insanın ölmesi için dua etmek....
unutmayın beddua döner dolaşır sizi bulur.
bir gün biride sizin aileniz için böyle kötü dua ederse ne düşünürsünüz merak ediyorum...

senin ettigin beddulardan konunun özüne adapte olamadık kusura bakma .beddua dönüp dolanır sahibini bulur Allah korusun ..çocugun var eşin var sevdiklerin var hiç onlara bişiy olmasından korkmayıp nasıl başkalarının ölümünü istersin .hiç yakıştıramadım canım ya ..

Valla arkadaşım, o kadar çok beddua etmişsin ki kayınvaliden benim gözümde haksızsa bile haklı duruma düştü. Acıdım yani inan.

Çocuğun var senin ya, nasıl bir insanın ölmesi için bu kadar beddua edebiliyorsun?
Koynuna aldığın eşinin anası o, çocuğunun babaannesi...bu nasıl bir kindir aklım almadı.

Bak konuya giremedim bile o kadar şok etti beni sözlerin.
Allah sana sabır versin evet ama ona da versin gerçekten.

o evelinde evlat buyutmuş bilmez mi ne olduğunu belki sen birlikte oturuyorsunuz diye stres yaptın bilemiyorum ama bu kadarda ne oldu merak ettim yani... dikkat edinde adamın anasına ettikleriniz aynı adamın çocuğundan çıkmasın birde neden ayrı oturmayı istemediniz ki baştan mı kabul ettiniz anlamadım ben

Ay canım ne diyorsunya kimin ölmesi için dua ediyorsun fakında mısın senyasakkelime
cadı kaynana diyebilirsin cok kızdırmasına baglı oldugu için herşeyinize karıştıgı için ama ölmesini istemekte ne demek :mymeka:
Ya o kadıncagıza bişe olsa eşiniz ne kadar yıkılır biliyor musunuz...klava:
O zaman bedduam oldu diye sevinecek misiniz peki ...?

bencede beddua etmek ii bişe dil
ama bak o kadınında kızı varmış acaba ona aynıları yapılsa hoşuna gidermiydi
arkadaşlar evet belki bugun bunları yaşayıp kızıorz ama ilerde bizde kaynana olcaz
o yüsden biz çekiosak bile ilerde gelinimize çektirmeyelim
büyüklerde böle düşünüp davransalar problem kalmicak
ayrıca senin kocanda kabahat
yaprak dökümündeki tahsin gelio hemen aklıma
çok güsel olayları kontrol edio bayılıorm ona

Ne dediğinizi farkında mısınız siz?
Allah'ım ya çocuğunuza ya size bir şey olur biliyor musunuz...
Kocanızla halledemiyorsanız probleminizi kayınvalidenizin suçu ne?
Bir insanın ölümü için dua edip sonuna da Allah'ın adını nasıl eklersiniz?
Gerçekten çok yazık...
Sade siz mi annesiniz?
Çocuğunuzun iyiliğini sade siz mi istersiniz?
Taş mı kayınvalideniz, o da anne sizin gibi...
Ayıptır ya...

ne kadar kötü olursa olsun beddua etmeyin sakın..beddua size dönebilir...çok haklısın ama asla ölsün filan deme..bak bi tane genç gidiyormuş yolda bi tanıdık rastlamış nereye oğlum demiş.oda bizim moruk hastada ona mezar yeri ayırmaya gidiyorum demiş.bir gün yine o kişi mezarda biri kuran okuyor gitmiş yanına çok üzüldüm başın saolsun daha çok gençti senin torun demiş..bu hikaye hep aklımdadır..allaha havale et sen valla burda o kadar çok çeken varki kaynanadan.biride benim ama asla sesim çıkmaz allahım sana havale ediyorum derim...

yanlis anlamada nasil güldüm bilemezsin :roflol: :roflol: :roflol:
okadarmi biktirdi seni ama beddua etme
ayri eve neden cikmiyorsunuz ki kaynanana ne ki
cocuk hasta dr gitmek icin onun onayimi gerekiyo
bence hersey esinden bitiyo kaynananda onu firsat bilip esini dolduruyo

canım sana daha önce bir yazı yazmıştım ama sildim demiştimki böle yaparak haklıyken haksız duruma düşüyorsun diye şimdi dedimki doğru düşünüyormuşum bak arkadasım beddua istemek yerine bizlerden destek istesen daha ii olurdu senin durmunda ve daha kötü durumda olan bir sürü insan var eminim sana yardımcı olacaklardır

ne konuda yardım edebiliriz?
mesela;; şöyle kimseyi şüpelendirmiyecek eceliyle ölmüş gibi görünecek bir cinayet planı yapalım olur mu?
yazık ya yazık... ne olursa olsun o bir anne , hemde eşinizin annesi. ruh sağlığınızın yerinde olmadığını düşünüyorum..

ayh ayh kelimesi kelimesine kadar katılıyorum canım ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…