Cacık yiyip gelmiş

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya
adınız gibi suya hapsedin yıkansın paklansın iğrenç 😂 yaş farkınızı da merak ettim açıkçası

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya

Adam pis, kendinizi kandırmayın. Evde olduğum halde günde 2 defa kıyafet değiştiririm.

Yalnız benim takıldığım hadi bunlar oldu yaşandı siz niye bu denli pişmansiniz?
Kokan adama kokuyorsun denir git bi duş al denir ağzı korkuyorsa dişlerini fırçala lütfen denir.
Lütfen böyle şeyleri normalleştirelim talep edelim.
Ama karşımızdaki çocuk gibi sürekli bizim dememizle yqpiyorsa da o adama tekmeyi basalım bı zahmet

Ayrıca lutfen bakınız profilimdeki beyefendiciğim 56mı ne lutfen lutfen lutfeeeen
losttaki adam değil mi o :KK70:
o fotoda 56 değildi zaten
yav tamam 50 küsür yaşındaki türk erkeği seks yapıyordur da nasıl yapıyor
gece 1 kere tatmin edebiliyorsa öpsün başına koysun konu sahibi

losttaki adam değil mi o :KK70:
o fotoda 56 değildi zaten
yav tamam 50 küsür yaşındaki türk erkeği seks yapıyordur da nasıl yapıyor
gece 1 kere tatmin edebiliyorsa öpsün başına koysun konu sahibi
Ya fotoda 56 yasında bak demiyorum zaten
Ama o adamda Sonucta 56 yasında ac bak guncel haline yapamaz mı sence demek ıstıyorum.
Kralını yapar 😅

Hiç işim yokmuş gibi oturdum ablanın tüm konularının girizgahlarına bir göz gezdirdim ve vardığım sonuç: tertemiz feykosun ablacım abi mi demeliydim yoksa

Yani 2. Bahar böyle bir amcayla olmamalı bence. Hangi yaşta olursaniz olur bence bu aralık çok fazla. Zorlasa babaniz olacak yaşta 🤢 Hem evi,parası yok hem yaşlı hem pis. Kendinize yazık etmeyin. O sizi tabii ki ister ama siz istememelisiniz bence.

Ya fotoda 56 yasında bak demiyorum zaten
Ama o adamda Sonucta 56 yasında ac bak guncel haline yapamaz mı sence demek ıstıyorum.
Kralını yapar 😅
seninki yabancı ve ünlü. ünlüler kendilerine en iyi şekilde baktıkları için sıradan vatandaşlarla bir tutmak mantıksız olur
geçenlerde brad pitt ile george clooney'in bi davette mi nerde videoları çıktı
biri 60 diğeri 58 yaşındaymış galiba ama inanılmaz taşlar
özellikle george.
şimdi ben o tarz ünlü erkeklerle konuda bahsi geçen 2 gündür aynı tişörtle gezen, duş almaya erinen, sarımsaklı cacık yiyip utanmadan sevgilisinin yanında geğiren ve sarımsak kokan kıraathane dayısını nasıl aynı kefeye koyayım sen söyle :KK70:

1 ay aynı çorabı giyen akrabam var benim 😄 yani konu ciddili mi değil mi emin olamadım ama , temizlik en önemli şey ya insanın modunu sıfıra bile çeker de … de si var işte ne desem bilemiyorum .

X