Cacık yiyip gelmiş

Merak ediyorum bu adamın neyinden hoşlandınız da ilişkiyi devam ettirdiniz? 52 yaşında güzel giyinen, temiz bir adam diye konuya başlayıp sonra da cacık yemiş dişini fırçalamamış , duş almamış , iki gündür aynı tişörtü giymiş diye konuyu bitirmissiniz siz de umarım cümlelerinizde ki tezatlığı farkedebilmissinizdir...

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya
Sarımsak kokusu ciddi sorun bence de ama eşimin kokusu beni rahatsız etmiyor nedense 🤭 duş almasa da tiksinmiyorum belki iğrenenler olur ama eşimin kokusu ne bileyim hoş geliyor 🤷🏻‍♀️ belki yeni tanıştığım adam olsa Farklı düşünürdüm diyeceğim ama ilk günden beri kokusu çok hoşuma gidiyor. Hatta parfüm sıkması hoşuma gitmez kendi kokusu değişiyor diye. Tabi siz adamdan iğrendiysenzi bu konuda rahtazımhissetitğinizi belirtin duş alsın bence de

Merak ediyorum bu adamın neyinden hoşlandınız da ilişkiyi devam ettirdiniz? 52 yaşında güzel giyinen, temiz bir adam diye konuya başlayıp sonra da cacık yemiş dişini fırçalamamış , duş almamış , iki gündür aynı tişörtü giymiş diye konuyu bitirmissiniz siz de umarım cümlelerinizde ki tezatlığı farkedebilmissinizdir...

%1000
Adam bariz pasakliiiiiiiiiiii

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya

52 yaşına gelmiş yıkanmak için seks yapmayı bekleyen adamı değiştiremezsiniz, on gün sevişmeseniz on gün yıkanmayacak mı ? Sarmısağı falan söylemiyorum bile yuh yani.... Pis insan çekilmez arkadaşım , 20 derecenin üzerinde hala hava, iki gün terleyecek, tuvalete gidecek vs sonra yıkanmadan seks yapacak hass... derler adama

Sarımsak kokusu ciddi sorun bence de ama eşimin kokusu beni rahatsız etmiyor nedense 🤭 duş almasa da tiksinmiyorum belki iğrenenler olur ama eşimin kokusu ne bileyim hoş geliyor 🤷🏻‍♀️ belki yeni tanıştığım adam olsa Farklı düşünürdüm diyeceğim ama ilk günden beri kokusu çok hoşuma gidiyor. Hatta parfüm sıkması hoşuma gitmez kendi kokusu değişiyor diye. Tabi siz adamdan iğrendiysenzi bu konuda rahtazımhissetitğinizi belirtin duş alsın bence de
Kocam da kocam. 😁

2 yıllıl ilişki iki olgun insanız, yapısı gereği hiç bir şeye tahammülü olmayan , alıngan , elestiri kabul etmeyen tuhaf bir tip.Tuhaf diyorum çünkü bana ilk kez denk geldi böyle bir adam.Fazla mesajlaşamıyoruz ve sürekli telefonla yada başka nedenlerle bölündüğü için sohbetimiz , inan artık içimden yazmak gelmiyor çünkü sürekli bir sekilde yarım kaliyor gibi bir sitemde bulundum.O zaman s... ol git dedi içinden gelmiyorsa defolup gidersin dedi.Ve baya bir şeyler saydırdı bu adam bir gun önce seni seviyorum demek ki bu duyguyu sana saklamısım diye aglayan adam bir gün sonra sadece bu sebepten nasıl bu kadar çıldirdi.İstesem küfürlerine ve hakareerine aynı şekilde bende sana karsilik verebilirim.ama brn kendime yakistiramiyorum cirkinleşmeyi dedim ve her yerden sildim attim cunku bir kez daha yapti özür diledi affettim.Bu kez bu saygisizligini kalfiramadim çok çok üzüldüm 10 gün oldu hâlâ ne bir özür ne bir adım attı.Kendime o kadar kızıyorum ki buna izin verip böyle bir adamı hayatima aldigim icin.Ama kahretsin ki sevdim.

2 yıllık ikişki olgun kisileriz.Bir arkadaşımın iş yeri açtı,sevgilim beni iki kez oraya goturdu.Arkadasimlada tanisti.Oyle samimi davranan cıvık tiplerden degildir bu herif.Konusmasini oturmasini kalkmasini bilir.Bu anlamda bir yanlisini gormedim.Dün gece biraz bel alti konusurken, arkadasimi örnek vererek o nasil yapiyorki birde zayıf ve küçük hiç konuştun mu dedi.Çok açık yazamiyorum kızlar siz anlayın( ters) mevzusuydu konu..Sen bana bu soruyu nasil sorabilirsin , arkadasimin bilmem neresinimj konuscam seninle gibi gibi baya bir seyler yazdim.Bana sende cok dengesizsin ben onumu merak ettim de onlarin bu mevzuyu nasil yaptigini merak ettim dedi.Kapat uyuycam falan dedi bende sildim engelledim her yerden zihniyetin bozuk dedim.Şuna bak ya madem merak ettin fiziki özellikleriyle kucuk oldugunu dusunmus. Bende yapili iri bir kadinim hâla dusundukce deliriyorum kendime gelemedim

Bu adam yukaridaki bahsettiginiz konulardaki adam mi?

Konularına baktım. Evliykende sevgilin mi vardı? Çünkü boşanma tarihinden önce ilişkilerin başlamış.

Bu adam hangisi peki

1 numara: olgun!, kufur eden, arkadasa goz koyan beyefendi, 2 yillik iliski:

2 numarayla da tanisali 5-6 ay olmus, satis reyonu gorevlisi ve parasiz:

Keşke kötü giyinse ve yaşını da gösterse de hijyene önem verse. Eşim yıllardır aynı gömlek modellerini değiştirir değiştirir alır. Aynı gömlekten 4-5 tane eskittiği olur ve ben çok da beğenmiyorum tarzını. Ama adamın duş jelinde, diş macununda özel listesi var. Kolonya yanına almadan evden çıkmaz. Sarımsak yemiş adam Kıvanç Tatlıtuğ olsa gene olmaz :KK12:
İnsanın kendisine saygısı yok bari karşındakine olsun ya :KK43:

Bacım geç bile kalmışsın. Bu nasıl bir ozensizlik? Umarım herşeyi söylemişsinizdir.

Yeni bir ilişki, en son görüşmemizin üzerinden 15 gün geçti.Genelde mesajlaşıyoruz.Görüntülü konuşmada yok.O teklif etmiyor diye bende söylemiyorum.Laf arasında kaçabilirsem görüşelim dedi hafta içi.Oda 1,5 saat..İşten çıkış saati geç olduğu için görüsemiyoruz.Haftada bir gün izin günü o zaman da kızına zaman ayırıyor.Bu durum hiç hoşuma gitmiyor, ilk haftalardan bunaltmakta istemiyoru.Görüşmeye çok hevesli gibi de olmak istemiyorum.Biraz ima ettim yüzünü unutacam nerdeyse iiyiki profil resmin var fln diye.Arada kendini hatırlat unutmayım dedim.Sıkıldım bu durumdan açıkcası kızlar.

Aileler tanisti , seneye evlilik düşünüyoruz

Valla yukaridaki ve bu konulardaki adam ayniysa seneyi beklemeyin bence. Hemen evlenin kacmaz.

Bu adam hangisi peki

1 numara: olgun!, kufur eden, arkadasa goz koyan beyefendi, 2 yillik iliski:

2 numarayla da tanisali 5-6 ay olmus, satis reyonu gorevlisi ve parasiz:

2023 kasımda resmi boşanma olmamıs. 2022 de 2 yıllık ilişki varmış. Bilmiyorum evlenmedim hiç ama boşanma davaları 5 6 yıl mı sürüyor?

40 yasinda gibi gösteriyor, pis bir adam değil, bu aksama kadar rahatsiz eden bir koku olmamisti, sevdim neden bilmiyorum sevdim
allah askina sevismeden once dus almayan erkek pistir. igrenc yani . arada sirada bir bi atesle baslarsin o zaman takilmaz kimse banyoya ama tum gun kapali kalmis erkek apis arasi leşş gibi kokar. senle yatasiya o iki gun kac defa tuvalete girmis belki sicmis yani insan hayatındaki kadina kenini sunarken bir su dokunmez mi? bir de "iki is olmasin" demis.
hic normallestirmeyin, cidden igrenc.

igrenc ya sevismeden dusa girmeye usenecek kadar usengecse o isi yapmaya niye usenmiyor? iki gundur kapali kalmis apis arasi kokan seyiyle muhatap olmak zorunda misin?
terbiyesiz adam. sanki sirma saclari var kurutmaya useniyor. alt tarafi suya girecek yalandan orasina burasina iki jel surecek.
Ay bu yorum çok komik 😂😂🙃

X