Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

Ya bide bozuntuya vermezdim tabi gicik oldugumu, evlilere ohh bekarlik gibisi yok falan hiiic ödün vermezdim onlar bana gicik olurdu genelde yoksa ezilirdim valla aralarinda
Antepin neresine geliyo? Sana da Allah sabir versin canim beklemek coook zor herkesin gözü bekarlarda oluyo bu niye hala evlenmiyo gibisinden....

evet bencede hem onlar hemde ben rahat oluym Sen çalışıyomuydun

evettt çalışıyorum canım =)

aynen bende öyleyim bende öyle dyorum herkese evlilerebazen diyorumben evlenmicem falan diye bende ezilmemeye çaalışıyorum işte canım napim
antepin neresine geldigini bilmiyorum ama sorarım benimkine canım amin saolll canımm aynen öyle okul bitçek sonra askerlik askerlik bitincede olucamı malum evde kaldı falan diye =)

Sana gecmez zaman iyi bilirim o donemleri bende esimi bekledim askerdeyken falan bide uzun donemdi o, beklede gecsin 1.5 sene:)))
Ayy evet cahil insanlar toplulugu hemen evde kaldi damgasini yapistiriyolar, gormezden gelmek lazim ayrica keyfim yerinde imaji ver her zaman icin en kurtarici rol bu

vallla geçmiyo canıım yaaa çok sıkıldım artık beklemekten de 2 yıldır beaberiz siz n kadar çıkınız nişanlılık dönemleri vs ne kadar sürdü canım =)
aynen yaa çok cahil insanlar vaar npalım hayırlısı diyip bekliyoruz =) öyle yapıyorum canım artıkk

Benim evliligimi hic sorma cok allengirli her iki ailede ariza cikarip durdu hep, biz esimle nikah kiydk oyle herkesin haberi oldu ama kacma diye bisey yok zaten sonra ailelerde kabullendi mecbur simdi de onlar ariza cikardiklari icin pisman oldular ama tabi soyleyen yok ben anliyorum ama

benide onun ailesi istemiyo benim ailem çok seviyolar çocugu maşalllah diyelim söylemezler cnım çünkü söylerlerse rezil olucaklar aslında en iyiysini yapmışsınız benimkide bazen diyo kaçırayım seni diye bende diyorum ki saçma saçmadüşünme diye çünkü hani benim ailem istmez tmm derim de =) onun ailesi sorunlu

Benim onumde iki secenek vardi ya onlarin dedigi gibi baska biriyle evlenip onlari mutlu edecektim ya da sevdigimle evlenip kendimi mutlu edecektim cok dusundum bunlari baska caremizde yoktu oyle oldu masaAllah simdi rahatim ama kirginliklarim var onlari icimde yasiyorum......
Evet bencede sacma olur senin ailen kabul etmis sonucta ama sevdigininde baska caresi yok demek ki sana bunu teklif etmis... hayirlisi

canım kendin mutluysan sadece kırgınlıklarını yaşa boşver digerlerini =) öylede kabul ettiricek bi şekilde artık başka çaresiyok onunda senin gibi iki seçenegi var =) canım neyse canımm kendine iyi bak bugünlük bu kadar yeter birzcık işlerimi hafifleteyim yarın grş ogluşunuda öp benim yerime

Buyuk zevkle operim canim
Gorusuruz...

canım şahinbey diye bi yer varmış oraya gidiyo gelin olarak ablası =) ama nerdesin gel arıtıkkk

Bebisten ancak girebiliyorum canim
Hmm antep merkeze geliyomus bend ilk evlendigimde ordaydim sonra ilceye geldik ama antep merkez gercekten super bi suru alisveris merkezleri falan hersey var...

Bebisten ancak girebiliyorum canim
Hmm antep merkeze geliyomus bend ilk evlendigimde ordaydim sonra ilceye geldik ama antep merkez gercekten super bi suru alisveris merkezleri falan hersey var...

amann bugün oraya geldier işte canım burda bi kına dügün yapldı ordada kna ve nkah olucak canım bebişiöptünmü bakim benim yerime oyyy ne tatlıdır şimdi yaaaa

amann bugün oraya geldier işte canım burda bi kına dügün yapldı ordada kna ve nkah olucak canım bebişiöptünmü bakim benim yerime oyyy ne tatlıdır şimdi yaaaa

Bol bol opuyorum coook sevimli oldu kendini acaip sevdiriyo yiyesim geliyo
Allah mesut etsin. Bugun asiri sicaaaaakk cok fena

Bol bol opuyorum coook sevimli oldu kendini acaip sevdiriyo yiyesim geliyo
Allah mesut etsin. Bugun asiri sicaaaaakk cok fena

evetttt bide kendilerini o kadar çok sevdirirlerki al beni tekrar içine koy der gibi maşalllah keşke facen olsaydı da en azından bebişin resimlerini görürdüm canım amin saolll evetttt baya sıcak ama ben ofiste donuyorum malum klima =

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…