Buyyrunnn taze, sıcak sıcak yeni çıktııııı '' sohbeteee'' :))))

Evliyim bi oglum var yas 28 calismiyorum bende sevdicegimle evlendim darisi sana

oyyy ama evlileri görünce artık çıldırasım geliyo yaaa ogluşun ne kadarlık canım maşalllahh degmesin ayyyy amininşalllahhh =) nerde oturuyosuncanım

oyyy ama evlileri görünce artık çıldırasım geliyo yaaa ogluşun ne kadarlık canım maşalllahh degmesin ayyyy amininşalllahhh =) nerde oturuyosuncanım

Sana hak veriyorum cunku bende bekarken cildirirdim :))) etrafimda hep evliler bi ben bekar ee haliyle insan gicik olmuyo degil kendi durumuna:)))
Gaziantepin bi ilcesindeyim canim herkesten uzaktayim kafam rahat oglusumda 7.5 aylik bende 3.5 yillik evliyim
Senin dugun ne zaman?

Son düzenleme:
eeeeee anlat bakalım canım neler yapıyosun

valla ben köyde olduğum için pek bişi yapamıyorum bütün gn oturuyorum oğlumun peşinden koşturuyorum pek hastada gelmiyo akşam üstüde bahçeye iniyoruz biraz oyalanıp çıkıyoruz eve sıkıcı geçiyo bazen helede yazları merkeze gidersem 2 insan yüzü görüyoz çarşı pazar güzel oluyo:

aha da beni anlayan bana hak veren biri çıktı karşıma ne güzel aynen öyle canım herkes evleniyo biz bekar bekar hala takılıyoruz çok sinir oluyorum =)
ooo gaziantep uzakmış yaa =) ben istanbuldayım canım benimkinin ablası antepe gelin geliyo haftasonu dügünü var orda canım =)
oyyyy maşalllah allah bagışlasın allah analı babalı büyütsün canm şimdi ogluşun burda olsayı ne severdim =)
bizim daha hiçbişey belli degil okulu va askerligi var =)

senin oglun ne kadarlık canım anladım hayırlısı diyelim köyde derken neredesin ki canım ev hanımı olmak gibisi yok bence =)

senin oglun ne kadarlık canım anladım hayırlısı diyelim köyde derken neredesin ki canım ev hanımı olmak gibisi yok bence =)

yok sen yanlış anladın cnm söylemiştimde unuttun heralde ben hemşireyim köyde çalışıyorum pek hasta olmadığı içinde evde sıkılıyorum yani lojmndaoğlumda 1 buçuk yaşında

yok sen yanlış anladın cnm söylemiştimde unuttun heralde ben hemşireyim köyde çalışıyorum pek hasta olmadığı içinde evde sıkılıyorum yani lojmndaoğlumda 1 buçuk yaşında

tmmm canım ya hatırladım şimdi kusura bakma pek bi unutkanlık var bende =) hmm anladım canım allah kolaylık versin boşver insanlar hasta olmasın =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…