Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

çıkmadık candan umut kesilirmi kıs. tatile çık tatile bu gidişle bizde çıkcaz tatile

doktor tavsiyesi walla
o doktora selam söyle cnm sağolsun....tatilde anamın babamın kayınvalidemin yanına gitsem giderim ordada evdeki gibi olmaz malesef keşke yanlız kalabileceğimiz biryerlere gitsek ama fırsat bulduğumuzda ailelerin yanına gidiyoz yaş iş yani

kıs bebeğin oluşması zaten mucize benim kasıklar batmıyo ama 1 haftadır hem gaz ishal var hem göğüslerim dediğin gibi. bide damarlar olmuş ince ince göğsümde bilmiyorum nolur

tatil dediği değişiklik hayatım şu konudan bi uzaklaşmak gerek yat kalk bebiş yat kalk bebiş vücut çıldırıyo

Kızlar bat'a 4 gün var. yarın sabah, yani 3 gün kala , kanda baktırsam çıkar mı yoksa bekliyim mi cumaya kadar.
Walla gücüm kalmadı öyle mi böyle mi demekten. Negatif mi pozitif mi neyse çıksın artk.

cnm bu incirle havuç haşlanıp içilince çatlatıyomuş bizim yumoşları bence denemelisin:)

bu ay kendi haline bıraktım herşeyi kendi kendine çatlarsa çatlasın :) 12. 13. gün çalışır sonrada rabbimin takdirine bırakır 15 temmuzu beklerim :) uğraşmıcam fazla..

valla aklıma düşürdün akşam bir çıtlatayım yanlız başımıza ramazandan sonra bir bodrum üfff ne güzel olur:)

bu ay kendi haline bıraktım herşeyi kendi kendine çatlarsa çatlasın :) 12. 13. gün çalışır sonrada rabbimin takdirine bırakır 15 temmuzu beklerim :) uğraşmıcam fazla..
aslında ne yaparsan o kadar umutlanıyo insan doğru tatlım oluşuna bırakmak lazım bazen bende her ay sonu kendime söz veriyom ama elimde değil sonra yine bişeylere yoğunlaşıyom sonuç stres dolu bir ay daha .....evet bu aydan sonra bende oluşuna bırakacağım inşallah......

valla aklıma düşürdün akşam bir çıtlatayım yanlız başımıza ramazandan sonra bir bodrum üfff ne güzel olur:)

ciddiyim kıs ben bende araştırıyorum nereye gideriz diye. güral sapanca çok güzel de accük bizi aşıyo. izmirde bi akrabanın devre mülkü var diyom onu da benimki istemiyo izmiri sevmiyomuş beyim araştırıyom işte 3-4 gün bile yeter kıs

valla kıs sen çok yaşa inanki bende ısrar edecem bir bakim okey derse ramazan sonrasına kadar bakarım tatil yerlerini bu arada gitmediysen tavsiye kızkalesi hem apartlarıda çok uygun git derim......

valla kıs sen çok yaşa inanki bende ısrar edecem bir bakim okey derse ramazan sonrasına kadar bakarım tatil yerlerini bu arada gitmediysen tavsiye kızkalesi hem apartlarıda çok uygun git derim......

nerdeymiş kıs o kızkalesi

millet ne işiniz var orda bize gelin derse çocuk yapcas dersin

sen bi git dr a da bakalım ne diyecek sana klomen verecekmi ? ramazandada çok zor oluyor ya dün akşam 10. gün diye yaptık bişeler ama 12 buçukta yattım sonra sahura kalk banyo yap sahur hazırla topla en son namazıda kıldım yattım saat oldu 4 sabahta 7 buçukta kalkıp işe geldim çok uykum var şimdide :)

merhaba arkadaşlar benim batım 4 temmuz dünden beri sağ kasığıma özellikler bıcak saplanıyor oturup kalkarken yatarken sağa sola dönerken. Belim ağrıyor, üşüyorum bir de vajene de batma tarzı ağrı kötü bişey mi acaba korkuyorum

Son düzenleme:
Tatlım bende tutmuyorum cunku bebislerimiz gerekli besinleri alamıyor gun icinde süt bol su vitamin falan almak gerekiyor ayrıca cok halsiz düşersin bebisin saglıgı icin tutma derim

berenaycim gece ve iftarda yiyorum iyice meyvemi sebzemi yogurdumi sutumu ve folik asitimi aliyorum.sen ne kadarlik hamilesin canim.ilk etapta ne yapmam lazim test igne falan .anlatirmisin biraz

Kızlar doktora gittim bugün geçen hafta gebeliğin sağlıksız kalp atışını duymamız gerekiyordu demişti doktor haftaya gel kalp atışını duymazsak kürtaj demişti bende başka doktora gittim bugün bu doktor iyi tutunmuş ben Bi sorun göremedim dedi sağlıklı dedi 6 hafta 6 günlük dedi kalp atışı için erken daha onbeş gün sonra tekrar gel dedi hafif lekelenme geliyor doktorların dediği birbirini tutmuyor moralim bozuktu bir haftadır

Gozunaydin cnm. Daha erken ki kizlar daha geç oluşturmuş okuduklarima gore. Bende 6+1 de 10.6 mm di kese ama mercimek görünmedi. Bu hafta cumartesi kontrolüm var bakalim. İnşallah görebiliriz. Bazen geç görünür dedi oglumda 7 haftalıkken kollar bile olmuştu bayaa.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi bakalim inşallah bu ay tutmuştur tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…