Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ben çok ınanıyorm bu küre hayatımda ılk defa 28 e düştü bıde bebişler geldımı tam olucak ınşallah

mutlaka her ay yumurtlanmıyo cnm haberin olsun. senede 1-2 kere yumurtlanmıyomuş bende burda öğrendim

ben çok ınanıyorm bu küre hayatımda ılk defa 28 e düştü bıde bebişler geldımı tam olucak ınşallah
gelecek inşallah cnm hiç ümidini yitirme .....bu kür mucize diyordu ibrhim saraçoğlu hakikatten ısrarla bırakmamak lazım bende başladım tabi önce Allh isteyecek inşallah vesile olur.....

mutlaka her ay yumurtlanmıyo cnm haberin olsun. senede 1-2 kere yumurtlanmıyomuş bende burda öğrendim

o ayda bu ay mı dersin valla hiç birşeye değil eşime üzülüyorum gün aşırı ilişki oluyor bu ay adam yorgun argın geliyor yinede bir heves görevini yapıyor. Güzel haberi vermeyi ne çok isterdim nasip artık

İniallah canım bende bu ay çok zorladım onu böyle planlı çok zor onlarada Yazık iş güç geç bitiyor tüm gün stres eve gel karın yatağa atsın seni zor valla

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hiç belli olmaz hayatım bu ay olmazsa bi daha ki ay ovulasyon testiyle denersin. doktorum düşükten sonra ovulasyon testiyle devam etcez dedi artık görev gibi gelmiyo topu topu iki kere oluyo. sonra gel keyfim gel tavsiye ederim yani düşünürsen

deme öyle deme öyle bende denedim silik çıktı. ümitlerimi yıkma b çok şüpheliyim bu ay

gazımda var gazoz içersem patlarım kııızzz

Canim benimde gazim var gogus uclarim agriyo kasiklar batiyo ama gel gelelim bu ay ovulasyonda tek deneme yaptik o da 4 gun once yani mucize lazim ondan umutsuzum. Yani sen umudunu yitirme bebis.

gazoz ve leblebiden sonra 2 gun surmez ishal dene mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…