Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hayır hayır canım sakın sıkıntı yapma oturup konuş sonuçta sadece sen istemıyosun kı oda ıstıo bebek olmasını sen nasıl ugrasıosan oda bıseyler yapacaktır emınım otur karsısna sakınce anlat durumu üzme kendini lütfenn

ben eğer üzülürse kahrolurum şimdi kendini suçlayacak bir yol bulmam lazım ..........inan evlat olsun ya da olmasın belki alışırım ama onun sıkıntı yapmasına üzülmesine alışmak zor olur......

cnm o muhteşem üçlüde ki ilaçların isimlerini aldım akşam gelsin söylerim alır inşallah şifa olur.......

seni anlıyorum inan ki eşim test yaptrmaya gttıgınde bende aynı seylerı dusunmustum ama onun bu durumu nasıl karsılayacagı tamamen sana baglı sen guclu dur durumu anlat olmazsada Rabbimden de ama biz elimzden geleni yapalım de

Evt cnm aynen dediğiniz gibi yaparım inşallah o da çok üzülmez nasipse olur nasip değilse elden bişey gelmez biraz daha iyiyim o gelene kadar toparlanırım.....

Amin cnm benim keşke öğrenmeseydim diyorum ben kendimle başaçıkamazken birde onun sorunu eklendi rABBİM BÜYÜK YARDIM ETSİN BİZLERE..........

Oyle deme gulum erken ogrenmek daha iyi bendedw pko var.elbet bebisimiz olcak.varikoselmi dedi doktor bize varikosel dedi amelyat dedi.ama umidini yitirme bizimhiZ %3.bi doktor asilama tutmaz dedi.simdiki doktorum asilama yapabiliriz dedi.yine spermiyogram vercek sonuca gore konuscaz

Evt cnm aynen dediğiniz gibi yaparım inşallah o da çok üzülmez nasipse olur nasip değilse elden bişey gelmez biraz daha iyiyim o gelene kadar toparlanırım.....

canım üzülme lütfen arkadaşında dediği gibi spermi yok denen adamların çocuklarının olduğunu okuduk biz burda ölümden başka herşeye bir çare vardır yeterki duanı eksik etme inançlı ol ki zaten öyle biri olduğunu biliyorum, hem dr başka bişey demedimi ilaç tedavi falan ?

cnm hız%10 morfoloji %1 yani ürolog tam bir hayvan çıktı evt aynen öle...kadın doğumcu uyardı şunları söyledi döllenme olabilmesi için morfoloji ve hızı görmemezliktten gelemem bu ürologlarla bir toplantı yapılması gerekiyor herşey normal deyip yolluyorlar burada kimse erkeklere cinsel aktivitede sorun var demiyor sadece materyaller yetersiz diyo baş anomalisi bozuk olduğundan döllenme gerçekleşmesi çok zor bu da işinizi daha da zorlaştırıyor ve sonuç üroloğu değiştirin ve mutlak ek vitamin almalı sigarayı çok azaltmalı.....banada klomen başladı ama anlayacağın çokkkkkkkkkk kötü oldummmmm......

cnm benim sağol tatlım biliyorum tevekkül ALLAH ama işte insan birde bu doktorlarla uğraşıyo.......üstte anlattığım gibi sorun yok deyip gönderiyorlar proxed plus içiyomu dedi mutlak 3 ay kullanacak dedi ma o da kadın doğumcu olarak ürolog arsın kendine dedi

netten araştırarak bulursunuz iyi bir ürolog ama bu arada o ilacı içsin tabi etkili bi ilaç olduğunu duymuştum..

Kuzum üzme kendını yıpratma Rabbım ol desın yeterki,sen Rabbımdem umıdını kesme bılıyorum Rabım nasıp edeceksın de sıfa iste buda bır sınavdır belkkı ve sız sırt sırta vererek el ele gecersınız bu sınavıda, sen ne kaar uzulduyssen esınde uzulecek ama gececek sonra bırlıtke engellerı asa asa yurıyeceksınız ne olur kendını bırakma sımsıkı tutunun bırbırınıze ve asacagınıza ınanın, bol dua oku namaz kıl ozellıkle sabah namazı huzur verıyor ınsana rahatlatır ıcını, bırde Allah de otesını bırak kıtabını tavsıye ederım canım mutlaka oku derım onu.Ve bence kıtap okuyarak kafamızı dagıtmalıyız bıraz sureklı dusun dusun kendı psıkolojımızıde bozarız. hadı bı soguk suyla elını yuzunu yıka canım yada gır bı dusa sen guclu olursan esınde guclu olur senden alacak gucunu opuyorum aglayan gozlerınden çesmelerı kapat artık tamam

netten araştırarak bulursunuz iyi bir ürolog ama bu arada o ilacı içsin tabi etkili bi ilaç olduğunu duymuştum..
yani şu durumda içimi kimseye dökemezdim yanımda olup beni teselli ettiğiniz için bile miinettarım sizlere .....Allh kalbinize göre versin çok teşekkür ederim inanın nokta bile alıntılasanız bana ışık saçtınız sağolun......yola devam pes etmek yok tatlım........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…