Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

merhaba arkadaşlar benim batım 4 temmuz dünden beri sağ kasığıma özellikler bıcak saplanıyor oturup kalkarken yatarken sağa sola dönerken. Belim ağrıyor, üşüyorum bir de vajene de batma tarzı ağrı kötü bişey mi acaba korkuyorum:KK50:

merhaba canım aynı şikayetler bende de var ve benim de bat 4 temmuz :) Ben de adet belirtileri diye korkuyorum. inşallah değildir.
yarın kan testi yaptırsam mı diye düşünüyorum ama bi de çıkmazsa çok üzülürüm. bekleyince yıkım daha az oluyo sanki. Çok kararsızım:KK50:

berenaycim gece ve iftarda yiyorum iyice meyvemi sebzemi yogurdumi sutumu ve folik asitimi aliyorum.sen ne kadarlik hamilesin canim.ilk etapta ne yapmam lazim test igne falan .anlatirmisin biraz

6. Haftamız canım.sen genede kendini kötü hissedersen tutma dikkat et canim😘 Valla kan tahlilleri kan grubu ultrason enfeksiyon testleri bazen smear testi kilo boy oranına gore kilo alımı idrar testi seker rahatsızlığı varmi herseye bakıyorlar 6 7 tüp kan aldılar heryerde aynıdır büyük ihtimalle canım.bebislerimiz saglikli olsunlar ins

Ya aslinda bi arkadasima bi yasli akrabasi demis hamilemisin sen diye yoo demis ee kirpiklerin karismis demis ve kiz 1 hafta sinra ogrenmis hamile:)sacma gelmisti ama gorunce kirpiklerimi Allah Allah dedim ayyyyy insallah yaaaaa ay icim kipirdadi rabbimm hepimize nasip etsin canlar sotlenmez ama bugun hepiciginize dua ettim :*

çok tesekkur ederım tatlım hepımızın hakkında hayırlısı olsun :KK66:

6. Haftamız canım.sen genede kendini kötü hissedersen tutma dikkat et canim😘 Valla kan tahlilleri kan grubu ultrason enfeksiyon testleri bazen smear testi kilo boy oranına gore kilo alımı idrar testi seker rahatsızlığı varmi herseye bakıyorlar 6 7 tüp kan aldılar heryerde aynıdır büyük ihtimalle canım.bebislerimiz saglikli olsunlar ins

peki bu butun tahlileri saglik ocagi yapiyormu.birde siz keseyi gordunuzmu berenay kalp atisini falan.ben kilolu biriyim karin bolgesi yagli oldginda keseyi gorme suresi uzuyormu acaba

Haklisin cnm yaş her adet donemi bana da ole olurdu. Hamile olduğum ay garip bi rahatlik vardi aman olmadi zaten gibi bazen agrim olunca aha oldu galiba diyordum sonra yine aman olmadi iste ya çok garip bi histi acikcasi. Varligini hissettim ama hissetmedim gibi. Karma karisik..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen oyle benımkı de.. sabah test yaptım negatıf cıktı. bu aksam tahlıl yaptırmayı dusunuyorum.esın dıyo kı ya erkense ? sonradan moralımız bozuluyo dıyo. su donemde ılıskıye gırmekte sorun olur mu kı. en son 3 4 gun once olmustu.

gazım artınca hepten kasıgım daha beter agrıyo.gazım olmayınca sızlıyo.esım de korkuyorum sana yaklasmaya dıyo. sence zararı olur mu canım yaa

sen nezaman oldun tatlım erkenmi oldu?

üzülme nolur zamanı gelmemiş bende cuma günü oldum ......ama temizlenince neler yapacam onu düşünüyorum sende sonrasına odaklan sakın üzme kendini.....
Bir iki gun erken ama normal yani neler yapacan bende bisiler yapim

nerdesin kıs sen:KK8: ben tesadüfen kadın doğum doktoruna gitmek zorunda kaldım bulantı yüzünden ona sevk ettiler. çocuk varmı dedi 6 ay oldu yok dedim 6 ay diyince tahlil fln yapıldı eşimede banada. baktı çocuğa engel bi problem yok. 6 ay daha devam ettik. 12. ay oldu tetkiklere fln başlancaktı. rahim filmi fln. gerek kalmadı Allah a şükür. şimdide ekime kadar kendi halimize bıraktı tabi ovulasyon testiyle beraber. bakalım bekliyoruz işte:KK6:

Bitlim bu yumurta takibi icin ne zaman gidilmeli doktora bende istiyim bari

Gozunaydin cnm. Daha erken ki kizlar daha geç oluşturmuş okuduklarima gore. Bende 6+1 de 10.6 mm di kese ama mercimek görünmedi. Bu hafta cumartesi kontrolüm var bakalim. İnşallah görebiliriz. Bazen geç görünür dedi oglumda 7 haftalıkken kollar bile olmuştu bayaa.

Canım benimde bugün 22mm dedi doktor 6 hafta 6 günlük dedi kalp atışını duymadan rahat edemiyorum sende de lekelenme var mı benim geçen hafta üç. Damla falan kan geldi sonrada gelmedi zaten korkuttu biraz beni

Ben artık hiçbişey yapamaz oldum..........Doktor eşimde hem morfoloji hem hız sorun dedi ben naparsam yapayım boş....akşam nasıl söylicem ben bunları ona arayıp söyleyemedim yüzyüze de diyemem ki ağlamaktan.................................

Ben artık hiçbişey yapamaz oldum..........Doktor eşimde hem morfoloji hem hız sorun dedi ben naparsam yapayım boş....akşam nasıl söylicem ben bunları ona arayıp söyleyemedim yüzyüze de diyemem ki ağlamaktan.................................

Canim üzülme. Bir akrabamiz evlendi 5 tüp bebek olmadi. Adamda yasayan sperm yok. En sonunda ameliyatla iki sperm buldular ve ikizleri oldu. Rabbim ol derse olmayacak yok inşallah. Su muhteşem üçlüyü denediniz mi? Eşine soylemelisin ama ağlayarak değil ona güç vererek canim.

Canim üzülme. Bir akrabamiz evlendi 5 tüp bebek olmadi. Adamda yasayan sperm yok. En sonunda ameliyatla iki sperm buldular ve ikizleri oldu. Rabbim ol derse olmayacak yok inşallah. Su muhteşem üçlüyü denediniz mi? Eşine soylemelisin ama ağlayarak değil ona güç vererek canim.

black nasıl yapacam ağlamaktan gözlerim şişti karşısına geçip sperm sayın sınırda morfolojin bozuk ileri hızın yavaş nasıl dicem ben.................

Black cim mrb cnm naslsn nasi gidio hamilelik??sana bisey sormak istiyorum.6 gun var benm goguslerm daha once hic boyle olamamisti uclari buyudu ve cok sizlio yanio resmen.tad gibi oldu merdiven inerken sizlio cok fena .normalde siserdi acirdi ama ben bole bi avi hic gormedm?send3 bole bisi oldumu cnm

black nasıl yapacam ağlamaktan gözlerim şişti karşısına geçip sperm sayın sınırda morfolojin bozuk ileri hızın yavaş nasıl dicem ben.................

önce sen iyice ağla canım içini bi boşalt tamam mı? sonra akşama eşin gelsin yemek yiyin bi çay demle çay içerken geç yanına ve de ki bak aynen böyle;

-canım bugün yine doktora gittim. Sperm sayın biraz düşük çıktı ve ileri hızın yavaş çıktı. endişelenecek bir durum yok halledeceğiz. Hiçbir zaman umudunu yitirme canım. Birlikte bu sorunu aşacağımıza inanıyorum ben. Bu sorunları olup hamile kalabilen çok insan buldum nette. Rabbim bize de nasip edecek inşallah. Ne olursa olsun ben her zaman yanındayım unutma...

gibi bişeyler.. yani sen nasıl konuşursan olay o doğrultuda ilerler canım. Sen bi içini boşalt gelene kadar.

Black cim mrb cnm naslsn nasi gidio hamilelik??sana bisey sormak istiyorum.6 gun var benm goguslerm daha once hic boyle olamamisti uclari buyudu ve cok sizlio yanio resmen.tad gibi oldu merdiven inerken sizlio cok fena .normalde siserdi acirdi ama ben bole bi avi hic gormedm?send3 bole bisi oldumu cnm

merhaba canım teşekkürler iyiyim cnm sende iyisindir umarım.
canım bende normal şişmişti göğüslerim ve uçları sızlardı. herkesde belirtiler değişebilir. Umarım hamilesindir canım.

Canım benimde bugün 22mm dedi doktor 6 hafta 6 günlük dedi kalp atışını duymadan rahat edemiyorum sende de lekelenme var mı benim geçen hafta üç. Damla falan kan geldi sonrada gelmedi zaten korkuttu biraz beni

çok şükür hiç lekelenme olmadı canım oğlum var valla onu bile kaldırdım bazen mecbuıren ki kendisi 22 kilo. Rabbim veriyor sabrını sanırım. sen yine de dikkat et ağır kaldırma.

merhaba hanimlar, bu sayfaya haziranin absinda yazmsitim ama çokk hizli ilerliyorsunuz maa$alalhh :) yetisemiyorum size :)

ben adet olmadim, hamileyim .. su an 5 haftalik olmasi lazim sat 21 mayis

rabbimm isteyen herkese ansip etsin insallah bu guzel duyguyu ..

Benimde esimde hiz sorunu var canim.doktor ilk sayi sonra hoz sonra morfolji onemli dedi.siİn hiz kac gulum.bende ilk duyunca agladim.simdi alistim.esimde kotu oldu.gozleeim doldu yine....Allah yardimci olsun hepimize

önce sen iyice ağla canım içini bi boşalt tamam mı? sonra akşama eşin gelsin yemek yiyin bi çay demle çay içerken geç yanına ve de ki bak aynen böyle;

-canım bugün yine doktora gittim. Sperm sayın biraz düşük çıktı ve ileri hızın yavaş çıktı. endişelenecek bir durum yok halledeceğiz. Hiçbir zaman umudunu yitirme canım. Birlikte bu sorunu aşacağımıza inanıyorum ben. Bu sorunları olup hamile kalabilen çok insan buldum nette. Rabbim bize de nasip edecek inşallah. Ne olursa olsun ben her zaman yanındayım unutma...

gibi bişeyler.. yani sen nasıl konuşursan olay o doğrultuda ilerler canım. Sen bi içini boşalt gelene kadar.
sağol cnm benim Allah yardımcımız olsun..........

Benimde esimde hiz sorunu var canim.doktor ilk sayi sonra hoz sonra morfolji onemli dedi.siİn hiz kac gulum.bende ilk duyunca agladim.simdi alistim.esimde kotu oldu.gozleeim doldu yine....Allah yardimci olsun hepimize
Amin cnm benim keşke öğrenmeseydim diyorum ben kendimle başaçıkamazken birde onun sorunu eklendi rABBİM BÜYÜK YARDIM ETSİN BİZLERE..........

X