Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

korkma canım bana da herkes dr dahil tsh yuksekken bebeğin olmaz dedi valla Rabbim ol derse olur hiç kötü düşünme sen hep pozitif ol en önemlisi bu biliyorsun. stres geçici kısırlık yaratıyor maalesef bünyemizde. Taşa da üzülme valla bak 4 yaşında oğlum 2. ye düşürdü çok şükür taşını. sahura kalktığında aç karnına içsen olur cnım. inşallah faydasını görürsün cnm. istersen başta tatlı kaşığı iç mideni rahatsız etmesin cnm. Şifa olsun inşallah..

üzülme nolur zamanı gelmemiş bende cuma günü oldum ......ama temizlenince neler yapacam onu düşünüyorum sende sonrasına odaklan sakın üzme kendini.....

Üzüldüm ya ne bilim eşime pek caktirmadm ama üzülüyor insan rabbim hayirlisiyla göndersin bebislerimizi zamani var demekki insallah önümüzdeki ay gelir bebislerimiz

Hakkında hayırlısı olsun bitanem ya umutsuzluk yok inşallah tez zamanda gelecek bebeklerimiz...

blackcim sen bilirsin 1 hafta oldu ishalim var. önceki gebeliğimdede böyle oldu napıyım ben. ishali durdurmak için bildiğin bişey varmı. böyle olup bebeğini sağsalim kucağına alan bildiğin yada tanıdıkların var mı?

ciddi ciddi şüpheleniyorum artık

tamam oyle yapayım cok sagol.oglunu hatırlıyorum cok uzulmustum okudugumda cunku bende bıkac kere dusurdum taş , yıne gerı geldı bı urolojıye gıdıcem en kısa zamanda.kafam cok karıstı gercekten bazı seyler hısedıyorum agrı kasıkta batmalar fln ama bunlar hep tastan mı sadece yoksa gebelık olmus olabılır mı ondanmıdır bunlar bılemıyorum, dün akıntım basladı tekrar cok fazla degıl az , birde 3-4 gun once yumurta akı gıbı bır akıntım oldu tamamen seffaf budamı yumurtlama akıntısı oluyor ? güzün abla gibisin blackcim ya =)) cok sagıl sımdıden cvpladıgın her msjımız ıcın

benimde tsh yuksekti basharfi E ile baslayan bi ila. ictim tam biray sonra normale donmustu.hemde uc ay once suan ise hamileyim.Allahtan umut kesilirmiymis hic.black berry cimmm oncelikle gunaydin.acaba oruc tutuyormusun sen.ben tutuyorum ilk aylarda ne gibi zarari olur

Yakalıyorum 27 günde bi adet oluyorum 12.gün koyuluk çok güzel belli oluyor .Kaçırmıyoruz hiç ama zamanı gelmedi demekki ya nasip .bizlerede dua edin inş

koyuluğu yakalayınca o gün ve ertesi gün ilişki benim doktorum öyle diyo. sonra rahat takılabilirsin cnm. nasipten öte yol yok cnm napalım bu günlerde bol bol dua etcez artık

bitli gunaydin.leblebi ve kola ishali keser.

Üzüldüm ya ne bilim eşime pek caktirmadm ama üzülüyor insan rabbim hayirlisiyla göndersin bebislerimizi zamani var demekki insallah önümüzdeki ay gelir bebislerimiz
CANIM HAKTAN GELMİŞ BU DA SABIR İMTİHANI AMA DAHA GENÇSİNİZ OLUR Allahın izniyle kür falan başladım bakalım hayırlısı olur inşallah

bende iyi allah şükür cuma gittim dr a 8. gündü 12mm lik bi yumurtan var dedi 4 5 güne en geç çatlar dedi öle işte :)

CANIM HAKTAN GELMİŞ BU DA SABIR İMTİHANI AMA DAHA GENÇSİNİZ OLUR Allahın izniyle kür falan başladım bakalım hayırlısı olur inşallah

benımde adetım duzensızdı çörek otu bal tarçın karışımı yapıyorum 3 aydır nerdeyse ılk ay 40. gunde 2. ay 35. gunde bu ayda 28. gunde adet oldum adetım duzene gırdı çok sukur yumurtlamamda yumurtalarımda ıyıymıs doktor öyle söyledı devam edıcem bende çörek otu kürüne hayırlısıyla önumuzdekı ay gelir inşallah bebişler

Kizlar regl ye 3 4 gun var ovulasyon testinde belki cikar dedim koyu cizgi eger bebis varsa. Coook silik cikti buyuk ihtimal tahmin ettigim gibi tutmadi ya. Kismet ramazanda zor zaten agustosa nasipse.

günaydın cnm ay ne bilim cnm sıkıldı işte öbür gebelikte böyle başladı cnm sıkkın akşam benim herif eve gelirken aldırim bare

Canim gazoz ve leblebi birebir kesiyor ishali.

galiba tahminimizden daha çok faydası var canım bu çörekotu kürünün geçen ay onu yaptım tüm yumurtlama belirtileri vardı bu ay civanperçemli hayıt tohumlu kürü denedim yumurtlamadım bile elbet bununda faydası vardır ama çörekotuna dönüş yaptım adetin ikinci günü başladım yine hayırlısı olsun cnm....ne güzel düzene girmiş adetin bencede devam et cnm.....

Saol arkadaşım İnceledim siteyi gerçekten güzel detaylı anlatılmış :)
Ben biraz geç yumurtluyorum anladığım kadarıyla bugün 23. gün ve hiç belirti yok. Ama full konsantre peşindeyim :)) Yakalıycam o yumurtayı bu ay

deme öyle deme öyle bende denedim silik çıktı. ümitlerimi yıkma b çok şüpheliyim bu ay

gazımda var gazoz içersem patlarım kııızzz

Çöreotu tozu aldım kızlar sizce faydalı olurmu ? Bu ay tutmazsa bunu mu denesem ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…