Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

galiba tahminimizden daha çok faydası var canım bu çörekotu kürünün geçen ay onu yaptım tüm yumurtlama belirtileri vardı bu ay civanperçemli hayıt tohumlu kürü denedim yumurtlamadım bile elbet bununda faydası vardır ama çörekotuna dönüş yaptım adetin ikinci günü başladım yine hayırlısı olsun cnm....ne güzel düzene girmiş adetin bencede devam et cnm.....

ben çok ınanıyorm bu küre hayatımda ılk defa 28 e düştü :KK1: bıde bebişler geldımı tam olucak ınşallah :KK31:

Saol arkadaşım İnceledim siteyi gerçekten güzel detaylı anlatılmış :)
Ben biraz geç yumurtluyorum anladığım kadarıyla bugün 23. gün ve hiç belirti yok. Ama full konsantre peşindeyim :)) Yakalıycam o yumurtayı bu ay

mutlaka her ay yumurtlanmıyo cnm haberin olsun. senede 1-2 kere yumurtlanmıyomuş bende burda öğrendim:KK76:

ben çok ınanıyorm bu küre hayatımda ılk defa 28 e düştü :KK1: bıde bebişler geldımı tam olucak ınşallah :KK31:
gelecek inşallah cnm hiç ümidini yitirme .....bu kür mucize diyordu ibrhim saraçoğlu hakikatten ısrarla bırakmamak lazım bende başladım tabi önce Allh isteyecek inşallah vesile olur.....

mutlaka her ay yumurtlanmıyo cnm haberin olsun. senede 1-2 kere yumurtlanmıyomuş bende burda öğrendim:KK76:

o ayda bu ay mı dersin :KK43: valla hiç birşeye değil eşime üzülüyorum gün aşırı ilişki oluyor bu ay adam yorgun argın geliyor yinede bir heves görevini yapıyor. Güzel haberi vermeyi ne çok isterdim:KK43: nasip artık

İniallah canım bende bu ay çok zorladım onu böyle planlı çok zor onlarada Yazık iş güç geç bitiyor tüm gün stres eve gel karın yatağa atsın seni zor valla :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o ayda bu ay mı dersin :KK43: valla hiç birşeye değil eşime üzülüyorum gün aşırı ilişki oluyor bu ay adam yorgun argın geliyor yinede bir heves görevini yapıyor. Güzel haberi vermeyi ne çok isterdim:KK43: nasip artık

hiç belli olmaz hayatım bu ay olmazsa bi daha ki ay ovulasyon testiyle denersin. doktorum düşükten sonra ovulasyon testiyle devam etcez dedi artık görev gibi gelmiyo topu topu iki kere oluyo. sonra gel keyfim gel:KK23: tavsiye ederim yani düşünürsen:KK76:

deme öyle deme öyle bende denedim silik çıktı. ümitlerimi yıkma:KK53: b:KK53: çok şüpheliyim bu ay:KK53:

gazımda var gazoz içersem patlarım kııızzz:KK16:

Canim benimde gazim var gogus uclarim agriyo kasiklar batiyo ama gel gelelim bu ay ovulasyonda tek deneme yaptik o da 4 gun once yani mucize lazim ondan umutsuzum. Yani sen umudunu yitirme bebis.

gazoz ve leblebiden sonra 2 gun surmez ishal dene mutlaka.

X