Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yedim kirmizi karti ((( cok kotu oldum halbuki olacagimi biliyordum. Insan beynicok pis oyun oynuyo((

kuzum yaaa üzülme nolurrr önümüzde çookk günler var Rabbim elbet verecek bitanem... bak bende biliyorum pzt kırmızının geleceğini ama inan hiç umrumda değil napiimmm zaten kaç aydır olmuyo bi ay daha olmasın öyle düşün

Bende cok hazirlikliydim guya. Meger icten ice nasil baglaniyormus insan.

Yedim kirmizi karti ((( cok kotu oldum halbuki olacagimi biliyordum. Insan beynicok pis oyun oynuyo((

Insan ister istemez beklentiye giriyo ve sonra cok üzülüyo(( ama her ay bir ümit bizim için uzme kendini tatlım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm bir saat ağladım bilgisayarın başında napacazki rabbim istememiş üzülsekte kırılsakta herşey onun takdiri hem bu ay beraber paslaşırız hazırlıklarda çok isterdim yiğenim benim miniğin ablası yada abisi olsun ama neyse beraber doğururuz teyzesi yaşdaş olurlar inşallah

Kizlar ilk sayfadaki corek otu macununa baktim da corek otu bal ve tarcinin icinde ezmek mi gerekiyo. Toz haline getirilmis hale var mi yoksa susam seklindekileri direk karisima mi ekliyosunuz?

yok anam belirti falan pazartesiyi beklicem ben.... sık mı bilmiom ama gidiyorum işte bikaç kez ama uyku felaket yani
benim oğlanda hiç belirti olmadı bacım sonradan öğrendikten sonra uyku sık idrar bulantı hepsi sözleşmiş gibi başladı değişiyo tabi insandan insana hayırlısı bacım.......

hayırdır çalışmamı var gece uyumuyosun galiba

yok anam çalışmalar bitti beklemedeyiz....pzt bat

benim oğlanda hiç belirti olmadı bacım sonradan öğrendikten sonra uyku sık idrar bulantı hepsi sözleşmiş gibi başladı değişiyo tabi insandan insana hayırlısı bacım.......

hayırlısı kuzum bakalım belki bende görürüm kırmızı kartı

cnm çörek otunu ez yemekte güçlük çekmezsin çünkü çiğnemen gerekiyo.....sonra hepsini karıştır

Bugun 2. Adet gunum deneyeyim bakayim cok sagol canim benim. 10. Gunden itibarende ovulasyon testine baslayayim insallah tutar bu ay. Gecen yumurtlama gunlerimde tutmadi nasil olduysa. Kismet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…