Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm benim kuzenimin hanımında vardı bu sorun doktor ayak diklemeyi tavsiye etmiş o ay klomenle hamile kaldı ve ikizleri doğdu ...yani bu dışarı akması mevzusu kimi kadınlarda sık rastlanılıyo.....

Kozlar ben 1yil hap kullanmistim hapi birakalida 1yil oldu bi etkisi var midir sizce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla mide bulantısı varsa umut çok hadi hayırlısı olsun inşallah.....

merhaba hanimlar banada aranizda yer varmii
bebek istiyoruz bu 3. ay 21 haziran adet tarihim , hayirlisi olsun in$allah

30 yasindayim 2 çocuk annesiyim

bu ay sogan kuru yapiyorum

baskada ne yazsam bilemedim valla ayrinti oalrak :)))

Hoşgeldin Maralcım oo sen 3. yü düşünüyorsun.
Allah gönlüne göre veririr inşaallah bu ay gelir bebişin.

Kozlar ben 1yil hap kullanmistim hapi birakalida 1yil oldu bi etkisi var midir sizce

cnm benim bir arkadaşım almanyadan türkiyeye geldiğinde bu haplardan adet düzenliyo diye içiyormuş 2 yıl hemen hemen bebek yapmaya çalıştılar o haplardan böyle olduğunu söylüyordu ama şimdi 2 tane pıtırcığı var rabbim isterse inşallah en kısa zamanda seninde olur.....

iyiyim canım sen nasılsın naptın benim klomen bitti bugün yumurta 17 mm olmuş doktor çatlatma iğnesini vurdu yarın ve cuma günü ilişki dedi bakalım beklemeye geçicem bu ay sen neler yapıyorsun

Hadi inşallah canım benim. ... ben napim aynı kırmızı kırmızı geziom valla acıkta stres var beklemedeyim sizden gelen gelecek haberlerle seviniom umut yüklüorum kendime

cnm benim kuzenimin hanımında vardı bu sorun doktor ayak diklemeyi tavsiye etmiş o ay klomenle hamile kaldı ve ikizleri doğdu ...yani bu dışarı akması mevzusu kimi kadınlarda sık rastlanılıyo.....

bu kadındanmı kaynaklanıyo yoksa spermdenmi canım bende kalkmıyorum uzanıyorum ama her defasındada ayaklarımı dikmiyorum

Ya kizlar benim aldigim testten almak isteyen arkadaşlar maalesef bitmiş kapanmis urunler

Eklentiler

• $1401888160007.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 29
bu kadındanmı kaynaklanıyo yoksa spermdenmi canım bende kalkmıyorum uzanıyorum ama her defasındada ayaklarımı dikmiyorum
cnm bu spermin kadının içinde bir bölge varmış orada tutulduğu o bölgenin meyiline bağlı deniyo yani hemen dışarı çıkıyorsa meni biraz bu bölgedeki meyilde kalmıyomuş hemen akıyomuş dışarı anlatabşildim umarım o yüzden ayaklar fora olacak her seferinde......

kırmızılar geçti mi moralmen düzeliyorsin canım benim şahsen öle olmuştu kırmızıları gördükçe psikolojim bozulmuştu resmen artık iyi haberler alırız ki almaya başladık forumdaki arkadaşlardan

diyorum ya drlar bile anlamıyor artık. bana günde 1.5 mm büyür anca dedi. 1 yumurtam vardı o da 12 mm idi. tam 1 hafta sonra 4 yumurtam 27,19,17,15 mm boylarındaydı :) o yüzden tek tavsiyem ovulasyon testleri ve adet bitiminden itibaren gün aşırı ilişki.. inanırmısın ben hep bu hesaplayıcılara güvenip iki adet arası çalıştım. son hafta pek çalışmadık. meğerse adete 1 hafta kala yumurtlamaya başlıyormuşum boşuna zaman kaybı olmuş hep.. :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…