Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Çok fena kasığım ağrıyor bata daha var 9 gün :/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugun 2. Adet gunum deneyeyim bakayim cok sagol canim benim. 10. Gunden itibarende ovulasyon testine baslayayim insallah tutar bu ay. Gecen yumurtlama gunlerimde tutmadi nasil olduysa. Kismet
cnm sabah akşam ye birer tatlı kaşığı ovulasyn testiylede o günlerde ayaklarını diklersin ve kısmet tabikide gelir annesi.....

cnm sabah akşam ye birer tatlı kaşığı ovulasyn testiylede o günlerde ayaklarını diklersin ve kısmet tabikide gelir annesi.....

Gecen ay ilk denemeyi yaptik esim bana birakti pek gonullu degilde ben cok istiyorum ona kalsa erkenmis ama engelde olmuyo en azindan. Ben gecen ay hemen kalktim banyoya girdim hata yaptim galiba. Insallah canim insallah. Rabbim isteyen herkese saglikla nasip etsin.

Blacberry canm tebrik ederim Allah kucağına almayı da nasip etsin bizlere de nasip olsun o çizgiyi görmek :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben yavaş yavaş toparlanayım....... yarında böyle güzel haberler alalım inşallah...... akşam telefondan girmeye çalışırım.... öpüyorum sizi

Kızlar adete 4 gün var benim krem gibi akıntım var sizce nedir bu?

Benim de 3 4 gun var sari akintim var ama gebelik belirtim yok goguslerim falan sonuk

canm ben idrarda yaptım kocaman tek çizgi ya bişi olsa çıkar gölge silik bişiler çıkar 5 gün gecti ya dayanamıyorum iyice psikolojim bozuldu kesin kist oldu

Ay canm çok iyi biliyorum o hissi. Benim 7 gün gecikti hala negatif. Sonra az az kahverengi akıntım olmaya başladı. Çoğalmadı hala aynı. Bugün 10. Günümdeyim. Dr gittim adam bana Diyorki, kahverengide bi kanamadır muayeneye gerek yok hamile değilsin sen..bende öyle havamı aldım geldim bi güzel ağladım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım o neyin nesi bilmem ama benimde 7 gün gecikmişti hep öyle beyaz sarı krem gibi akıntım oluyordu.7 günün ardından o kahverengi olmaya başladı. Şimdi 10. Gündeyim. Hala aynı. Testler hep negatif..bilen biri lütfen cevapladın...

Kan testi yaptrdnmi canm

Yaptırmadı meymenetsiz kahverengide olsa o regl miş miş..uyuz ya. Hamile değilmiştim. Muayene bile yapmadı

Aa olurmu oyle seyya sen evde gebelik testi yaptnmi canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…