Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

tamam canım anladım benim genelde dışarı geliyo sperm demekki ondan ben bu sırınga yöntemini deniyim. ve ayaklar foraaaaaaaaaaaaaaa :):)

bu site arada beni atıyo anlamıyorum ben

Bazen beni de atıyo cnm çalışma var sanırım.

merhaba canım hamilesin heralde Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.. benide listeye ekler misin bat 6 Haziran. olursa ilk bebeğim olacak inşallah..
teşekkürler.

Çok teşekkür ederim canım darısı başınıza olsun inşallah. Uğurlu listemize ekledim tatlım uğur getirsin inşallahhh...

İnşallah canımmmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim herseye cevap veriyosun valla allah senden razi olsun. Rabbim bebegine saglikla kavustursun insallah.

Mantar mi yasadin? Benim simir testi yapilirken kultur yapildi. Candida ve Lactobacillus uredi. Doktor mantarin var dedi. 2 fitil verdi adet olursan yani gebelik olusmazsa duruma gore ilacta yazabilirim dedi. Fitillerden sonra akintim azaldi kasinti falanda yok temizlenmistir diye gitmemeyi dusundum doktora. Senin nasil gecti canim?

Kızlar kimyasal gebelik geçirdim demişsiniz bazılaınız merak ediyorum ne zaman ve nasıl anladınız nasıl sonuçlandı durum ve me kadar sürdü ??? Ağrı filan oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…